Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
کارخانه تولید انواع پودر لباسشویی فله اکتیو رادوش

کارخانه تولید انواع پودر لباسشویی فله اکتیو

پودر فله‌ی را می‌توان در بسته بندی‌ های مختلف با قیمت‌ های متفاوت تهیه نمود. پودر لباسشویی فله اکتیو با هفت کارکرد اعم از: لکه بری قوی با آنزیم، محافظت از الیاف پارچه، درخشان کنندگی، ضدعفونی کننده و.. . برای مصرف کنندگان عرضه شده است.

کارخانه تولید انواع پودر لباسشویی فله اکتیو

کارخانه تولید کننده پودر لباسشویی اکتیو با رایحه‌های مختلف

کارخانه‌ های تولید پودر لباسشویی در ایران، عرضه کننده سایر محصولاتی هستند که در بازار‌ های مصرف، دارای مخاطبان زیادی می‌باشند. پودر‌های لباسشویی ایرانی، دارای کیفیت نسبتا بالایی می‌باشند. توجه به نوع شوینده که برای بافت لباس ها مناسب باشد و شویندگی مناسبی را رقم زند. چنانچه برای خریدار و مصرف کننده از اهمیت زیادی برخوردار است.

پودر لباسشویی اکتیو در کارخانه‌ هایی تولید و تهیه می‌شود که با نظارت مراکز ذی ربط فعالیت می‌کنند، از این رو کیفیت آن‌ها مورد تایید خواهد بود، ضمن اینکه قیمت‌ های مناسبی برای تهیه خواهند داشت.
همچنین لازم به ذکر است شما می توانید ضمن ارتباط با بخش مشاوره و فروش سایت از مراکز عرضه انواع پودر لباسشویی بدون آنزیم و محل آن ها مطلع شده و محصول مورد نظر خود را خریداری نمائید.

کارخانه تولید کننده پودر لباسشویی اکتیو با رایحه های مختلف

فروش عمده و کلی بهترین پودر لباسشویی فله ای

مراکز و شرکت‌ های تولید و فروش پودر لباسشویی دستی و ماشینی فله‌ی در سطح کشور، محصولات خود را به طور گسترده‌ی توزیع کرده و آن را با قیمت‌ هایی به مراتب ارزان تر و مناسب و به فروش می‌رسانند. مراکز توزیع و فروش پودر لباسشویی با کیفیت عالی، آن‌ ها را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه‌ی پودر لباسشویی قیمت تولیدی خریداری می‌کنند. به همین دلیل خرید پودر لباسشویی از این مراکز به صورت حضوری و یا غیر حضوری از نظر اقتصادی به صرفه تر می‌باشد.

پودر فله لباسشویی، یکی از ایتدایی ترین و مهم ترین انواع شوینده‌ های خانگی برای لباس می‌باشد که در دو نوع دستی و ماشینی کاربرد دارد. استفاده از این پودر‌ ها در گذشته‌ بیشتر مرسوم بوده است. این پودر فله صادراتی با قابلیت فروش به کشور‌ های دیگر است. فروش عمده‌ی پودر لباسشویی به صورت تناژ می‌باشد.

فروش عمده و کلی بهترین پودر لباسشویی فله ای

خرید اینترنتی پودر لباسشویی اکتیو با پاک کنندگی قوی

همانطور که می‌دانید قیمت پودر لباسشویی، با توجه به نوع آن یعنی دستی و یا ماشینی بودن و برند آن متفاوت است. برند‌های معروف و پر طرفدار عبارت‌اند از: پودر لباسشویی اکتیو، پودر لباسشویی تاژ، پودر لباسشویی فیروز، پودر لباسشویی پرسیل، اومو، هوم کر، پودر لباسشویی سافتلن، موریسون و.. . .

امروزه فروشگاه‌ های اینترنتی اعم از صفحه‌ی اینستاگرامی که فعالیت اقتصادی در این زمینه دارند. چنانچه وبسایت‌ های تجاری فروش پودر‌ها و مایع‌ های لباسشویی فعالیت بسیار زیادی نسبت به چند سال اخیر و به نسبت فروش بیشتری داشته‌اند. علاوه بر خرید از این وبسایت‌ها، شما می‌توانید اطلاعات خود را در این باره افزایش داده تا انتخابی درست از هر لحاظ داشته باشید.

خرید اینترنتی پودر لباسشویی اکتیو با پاک کنندگی قوی

صادرات مستقیم پودر لباسشویی اکتیو بسته بندی شده

پودر لباسشویی فله در دو نوع دستی و ماشینی می‌باشد. این پودر فله قابلیت صادرات و فروش به کشور‌ های همسایه را دارا می‌باشد. پودر صادراتی فله، با مارک و برند‌ های مختلفی در بسته بندی‌ های ۱۰ و ۲۰ کیلویی هستند که با کیفیت و قیمت مناسب تهیه و تولید می‌شوند. همچنین صادرات به کشور‌ های عراق، پاکستان، ترکمنستان، افغانستان، آذربایجان و ایالات کردستان انجام می‌شود. طبق آمار‌ های ارائه شده در نیمه‌ی دوم سال ۱۳۹۵، رتبه‌ی ایران در واردات موارد شوینده ۸۵ درصد و صادرات آن ۸۱ درصد بوده است.

عمده‌ی بازار‌ های صادراتی پودر لباسشویی دستی ایران عبارتند از: عراق، تاجیکستان، افغانستان، ترکمنستان، پاکستان، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، ازبکستان، کویت، عمان، ترکیه و بحرین. در حوزه‌ی صادرات پودر لباسشویی ماشینی نیز: تاجیکستان، ارمنستان، پاکستان، عراق، لبنان، بلاروس، قرقیزستان و..، عمده‌ی بازار‌ های ایران به شمار می‌روند.

صادرات مستقیم پودر لباسشویی اکتیو بسته بندی شده

قیمت هر کیلو پودر لباسشویی در بازار تهران چند است؟

در هر صورت خرید از کارخانه پودر لباسشویی، به دلیل کاهش واسطه‌ ها از نظر اقتصادی برای خریدار بسیار به صرفه تر است. قیمت پودر بسته بندی با توجه به نوع و مارک و برند آن متفاوت است برای مثال: پودر ماشین لباسشویی تاژ ۳۲۵۰ تومان، پودر ماشین لباسشویی اکتیو ۳۹۵۰ تومان، پودر دستی ۵۰۰ گرمی برف ۱۷۹۰ تومان، پودر دستی ۵۰۰ گرمی کیمیا ۱۷۹۰ تومان، پودر صابونی لباسشویی کودک فیروز ۴۳۰۰ تومان، پودر صابونی صورتی فیروز ۳۸۷۳ تومان، پودر صابون آبی فیروز ۳۸۷۳ تومان و.. .

قیمت هر کیلو پودر لباسشویی در بازار تهران چند است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما