Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 59 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 64 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 69 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 74 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 123 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
پخش کننده پودر رختشویی یزد رادوش

پخش کننده پودر رختشویی یزد

پودر رختشویی یزد چیست؟ بهترین کالایی که می تواند همه ی این وظیفه ها را انجام دهد پودر دستی یزد است. پخش کننده ی پودر دستی یزد با فرمولاسیون فوق العاده و دارا بودن انواع آنزیم ها و ضد چربی های مهم در اختیار شما می گذارد.

بهترین پودر رختشویی از طریق این مجموعه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

پخش کننده پودر رختشویی یزد

شرکت پخش کننده ی پودر رختشویی یزد

شرکت پخش کننده ی پودر رختشویی یزد

آیا از تهیه ی کالا های بدون کیفیت خسته شدید؟ آیا از این که به خاطر پودر دستی نامرغوب لباس هایتان خراب شده کلافه شده اید ؟ اصلا نگران نباشید!

روز هایی بود که تایید تازه در خانه ها مشاهده می شد و در کیسه هایی مثل کیسه ی نمک بسته بندی شده بودند. بعضی ها راضی و بعضی دیگر ناراضی بودند. افرادی که ناراضی بودند از خاکستر و یا شن برای شستن ظرف ها استفاده می کردند. و افرادی که راضی بودند باعث رونق این کالا شدند.

این روز ها پودر های لباس شویی جای خود را به تایید ها داده اند. تعجبی نکنید که بعد از گذشت این همه وقت بسته بندی هایش عوض نشده و حوی آنزیم های متفاوتی هستند .

انتظارات از این پودر ها چندین سال است که افزایش یافته است و دیگر فقط یک مدل از آن موجود نیست.

پودر رختشویی مناسب پودری است که به پوست دست اسیب نرساند.

انواع مواد رختشویی

انواع مواد رختشویی

 • پودر لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک
 • پودر دستی

حتما از این که لباس هایتان بعد از مدتی رنگ و رو رفته می شود و یا تنگ خسته شده اید. در این جا به شما می گوییم اه حل چیست.

خوبترین راه استفاده از پودر دستی است. این نکته بسیار مهم است اما خیلی ها به آن توجه ندارند.

در آرم ها و توضیحات هر لباسی چگونگی شست و شوی آن و درجه ی آب مورد نیاز را درج کرده اند. گاهی اوقات می شود که از دستورات پیروی می کنند ولی باز لباس ها خراب می شوند. این به خاطر نوع پودری است که استفاده می کنید.

وظایف پودر رختشویی یزد

 • محافظت از انواع جنس لباس
 • ثابت نگه داشتن رنگ
 • عدم آسیب به پوست
 • همراه با رایحه ای خوش بو

کمپانی پخش پودر رختشویی یزد پودر رختشویی یزد عضوی از مجموعه ی کمپانی یزد است که در این کار برای خود قدمتی چندین و چند ساله دارد. کالا های این شرکت دارای مرغوبیت های خوبی هستند و نیاز ایرانی را پاسخ می دهد.

صادرات پودر لباس شویی از آنجا که این کالاها همه دارای استاندارد هستند آن ها را صادر می کنند. این کمپانی سالانه حجم زیادی از کالاهای خود مثل پودر دستی یزد را صادر می کند. با تهیه ی آن می توانید کالای ایرانی را حمایت کنید.

بسته بندی پودر رختشویی بسیار مهم است زیرا باعث جذب مشتری می شود.

ترکیبات پودر رختشویی چیست؟

ترکیبات پودر رختشویی چیست؟ در مورد ترکیبات پودر رختشویی یک پودر رختشویی قوی از یک فرمولاسیون پیچیده و علمی برخوردار بوده و برای شرح اجزای به کاررفته در آن نیاز به شناخت ماهیت علمی و کاربرد هر یک از اجزا بوده که در ذیل به آن میپردازیم.
ابتدا به مواد و ترکیبات پایه ای و اولیه پودر های لباس شویی میپردازیم و سپس به اجزای کمکی و ثانویه هم اشاره ای مختصر خواهیم کرد.
در قدم اول بهتر است با یکی از مهم ترین و کاربردی ترین اجزای پودر ماشین لباس شویی آشنا شویم که از آنها به دترجنت ها یا فعال کننده ها یاد میشود.
نام علمی دیگر این اجزا سورفاکتانت بوده که کار آن در اصل کندن چرک ها از لباس های آلوده به آن میباشد و در عین حال وظیفه معلق سازی چرک در آب را برعهده دارد. اگر بخواهیم کمی جزئی تر به این مواد اشاره کنیم باید بگوییم که این مواد از لحاظ ماهیت شیمیایی دارای دو سر بوده که یکی هیدروفیل ( هیدو = آب – فیل = دوست ) و دیگری برعکس آن یعنی هیدرو فوب یا آب گریز ( فوب منشا از فوبیا به معنای ترس داشته و در اینجا یعنی تمایلی به نزدیکی به مولکول های آب نداشته و از آنها میگریزد ) میباشد.

این نوع از ماهیت شیمیایی باعث شده تا سورفاکتانت ها نقش یک عامل واسطه بین آب و ماده دیگر که در اینجا چرک و آلودگی میباشد را برعهده بگیرند و از یک سو به مولکول آب و از سویی دیگر به آلودگی متصل شود و هم چنین کشش سطحی آب که به طور طبیعی یک ویژگی بوده که مانع از مرطوب سازی بیش از حد مواد که در تماس با آب قرار دارند میشود و در نتیجه یکی از مهم ترین فاکتور های شستشو یعنی مرطوب سازی را برقرار میکند.
بد نیست بدانیم که این مواد دارای انواع مختلفی بوده که نیازی به شرح کامل و علمی آنها نداشته و گذرا از آنها نام میبریم : نوع نانیونیک ( بدون بار ) – کاتیونیک ( بار مثبت ) – آنیونیک ( بار منفی ) – آمفوتریک ( دو قطبی یا همان دارای بار مثبت و منفی ) و در نتیجه همان طور که اشاره شد تفاوت این گروه ها در نوع بار الکتریکی آنها میباشد.

یکی دیگر از اجزای اصلی و پایه ای پودرهای ماشین لباس شویی بیلدر ها یا سازنده ها بوده که در مورد کاربرد این جزء شگفت انگیز باید بگوییم که اولا با خنثی سازی و حذف یون های سخت و معدنی نظیر کلسیم و منیزیم و … باعث نرم شدن آب و هم چنین افزایش دوام و پایداری اجزای دیگر به ویژه سورفاکتانتها شده پس کارایی اجزای دیگر را بالا برده و در نتیجه فرآیند شستشو را سرعت بخشیده و موثر تر میکند.

اما چگونه یون های سخت را خنثی میکنند؟ در جواب سوال فوق باید بگوییم که این مواد یک قلیایی کننده بوده و PH محیط شستشو را بازی ( قلیایی ) نگه میدارند که نوعی بافر بوده و از این راه باعث خنثی سازی یون های سخت میشوند.
از سویی دیگر با خنثی سازی این یون های سخت باعث شده تا سطوح فلزی داخل ماشین لباس شویی دچار خوردگی نشده و در نتیجه باعث افزایش طول عمر وسیله مربوطه میشود.
همانند سورفاکتانت ها، بیلدر ها هم انواع و اقسامی داشته و در این جا تنها نیز به ذکر نام آنها میپردازیم : سدیم تری پلی فسفات – فسفونات ها – سیلیکات ها – سدیم آلومیناسیلیکاتها ( نام علمی آن زئولیت بوده و جایگزین سدیم تری پلی فسفات میباشند )
ولی جالب است بدانید که یکی از ویژگی های این مواد قابلیت ایجاد رنگ بر روی لباس ها بوده که با تشکیل لایه ای بر روی آنها مشخص میشود و برای جلوگیری از این موضوع باید از دپرسیون ها استفاده شود.

تا اینجای بحث در مورد اجزای اصلی و پایه پودر های لباس شویی به شکل گذرا و مختصر و مفید اشره کردیم ولی برخی اجزای فرعی نیز در ساخت این پودر ها مورد استفاده قرار میگیرند که ید نیست به آنها نیز بپردازیم.

لکه بر ها یا همان بلیچ ها همان طور که از نامشان پیداست برای از بین بردن لکه ها مورد استفاده قرار میگیرند ولی سوال این جاست که مگر سورفاکتانت ها خود عامل لکه بری نبودند پس چه نیازی به این مواد است ؟
سورفاکتانتها و آنزیم ها ( که جلوتر به آنها اشاره خواهی کرد ) برای از بین بردن لک هایی با منشا چربی و پروتئین با کار میروند این در حالی است که برای از بین بردن سایر لک ها با منشا های متفاوت نظیر قهوه، سس هایی نظیر خردل، گوجه فرنگی، شکلات و مواد آرایشی و رنگ مو نیاز به لکه برهایی جدای از موارد فوق داریم پس در اینجاست که اهمیت بلیچ ها مشخص میشود.
بلیچ ها اکسید کننده و بی رنگ کننده لکه های روی پارچه ها بوده و از لحاظ ماهیت لکه بری به دو نوع اکسیزن دار و کلر دار تقسیم میشوند. در این بین نوع اکسیژن دار با تولید و وارد کردن هیدروژن پراکسید در محصول شستشو باعث لکه بری میشود ولی کارایی و عملکرد هیدروزن پراکسید نیاز به دو شرط مهم دارد :

 • باید دمای محیط حداقل 60 درجه و بالاتر بوده و در محیط هایی با درجه حرارت کمتر از این کارایی هیدروژن پراکسید کاهش پیدا میکند.
 • دوم این که باید محیط فعالیت هیدروزن پراکسید قلیایی باشد که همانطور که قبلا اشاره کردیم با فعالیت سازنده ها این مهم نیز تحقق پیدا میکند.

پس با این حال ما بارها میشنویم که پودر های لباس شویی با آب سرد نیز کارایی خود را حفظ میکنند ولی چگونه این اتفاق می افتد؟ این اتقاف به یمن وجود اکتیواتور هایی در ساختار لکهبر ها محقق میشود که اگر بخواهیم به ماهیت شیمایی آن اشاره کنیم باید بگوییم که نوعی تریکب آلی بوده که با واکنش دادن با نوع اکسیژن دار بلیچ باعث میشود که در دماهای کمتر از 60 درجه نیز کارایی خود را حفظ کند و از قدرت لکه بری و اکسیداسیون آن کاسته نشود و در نتیجه این گونه است که پودر های لباس شویی در دمای پایین هم کار میکنند.

سفید کننده ها نیز دسته دیگری از اجزای به کاررفته در پودر لباس شویی بوده که باعث میشوند لباس ها سفید تر و درخشنده تر شوند. پس از یک شستشوی کامل باز هم مقداری رنگ زرد روی لباس های شسته شده باقی میماند ولی با به کارگیری اپتیکال برایتنر ها به علت وجود ماده فلوئورسنت در آنها رنگ آبی ایجاد شده باعث پوشش کامل رنگ زرد شده و هم دیگر را تکیمل کرده و در نتیجه البسه سفید تر و درخشان تر میشوند.

آنزیم ها نیز دسته دیگری از اجزای پودر لباس شویی می باشد و همانند دترجنتها باعث از بین رفتن لکه های پروتئینی و چربی و نشاسته ای میشوند ولی سوالی که پیش میآید این است که با وجود لکه بر ها و دترجنت ها دیگر چه نیازی به آنزیم ها داریم؟
در جواب این سوال باید گفت که همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم آنزیم ها از اجزای کمکی در ساختار پودر بوده و در نتیجه تکیمل کننده فعالیت و اعمال اجزای اصلی میباشند. در اصل آنزیم ها لکه های پروتئینی و چربی و نشاسته ای را از بین میبرند که دترجنت ها قادر به از بین بردن آنها نبوده و نسبت به دترجنتها مقاوم میباشند پس باید از آنزیم ها استفاده کنیم.

انواع آنزیم ها عبارتند از :

پروتئاز همان طور که از نامش پیداست برای از بین بردن لکه هایی با ماهیت پروتئینی مورد استفاده قرار میگیرند که از این دسته میتوان به لکه خون و لکه حاصل از شیر و سایر محصولات پروتئینی و لبنی اشاره کرد
لیپاز تجزیه لکه هایی که منشا لیپیدی دارند
سلولاز با از بین بردن پرزهایی که طی فرآیند شستشو توسط ماشین انجام میشود باعث تثبیت رنگ پارچه شده و هم چنین در از بین بردن لکه های با عمق زیاد نیز مورد استفاده قرار میگیرد
آمیلاز تجزیه لکه های قندی با ماهیت نشاسته ای

از دیگر اجزای این قبیل پودر ها میتوان به رنگ ها و پرکننده ها اشاره کرد که باعث حفظ ظاهر لباس و جذاب تر شدن آن میشوند.
هم چنین استفاده از اسانس ها در فرمولاسیون پودر باعث ایجاد بوی مطبوع و عطراگین در لباس ها شده که این نیز همانند مورد قبلی بر انتخاب محصول اثرگذار میباشد.

معرفی بهترین برندهای پودر رختشویی

امروزه در بازار داخلی انواع و اقسام برندهای پودر رختشویی شویی با قیمت های متفاوت در دو دسته دستی و ماشینی به چشم میخورند که هر یک از نظر کارایی امتیازاتی و هم چنین انتقاداتی را در پی دارند و بسته به نوع لباس و انتظاری که از آن داریم مورد استفاده واقع میشوند. در این بین میخواهیم به برخی از برند های پودر لباس شویی قدرتمند و نام آشنای بازار اشاره کنیم.

 • برند پرسیل یکی از برندهای معتبر و شناخته شده میباشد که خود انواع مختلفی پودر لباس شویی تئلید کرده که یکی از انواع قدرتمند آن مدل لاوندر میباشد.
 • برند سپید نیز یکی دیگر از برند های نام آشنای بازار بوده که مدل 3 پلاس آن قدرت خوبی در پاک کنندگی و شستشوی البسه دارد.
 • پودر پلی واش اکتیو نیز نیازی به معرفی نداشته و مکررا در رسانه ملی تبلیغ شده و کمتر کسی است که نام آن را نشنیده باشد.
 • پودر لباس شویی تاژ هم که از قدیم الایام مورد استفاده قرار گرفته و بر حسب نوع و رنگ لباس در مدل های مختلفی عرضه میشود.

برند های معتبر دیگر پودر های لباس شویی نیز هر کدام ویژگی خاص و ویژه خود را داشته و این که در موارد فوق اشاره ای به آنها نشده دلیل بر کیفیت پایین و کارایی ضعیف این محصولات نداشته بلکه شرایط نگارش مطالب حکم میکند که مقاله کوتاه و مختصر نگاشته شود.

کاربرد پودر رختشویی چیست؟

کاربرد پودر رختشویی چیست؟ کاربرد پودر رختشویی در حال حاضر نیاز به توضیح ندارد چرا که همگی از اهیمت و کاربرد آنها اگاهیم ولی برخی ویژگی های خاص این محصولات باعث شده تا در بازار نسبت به باقی محصولات فروش بهتری داشته باشند که در ذیل به برخی از آنها اشاره میکنیم :

 • پودر رختشویی نسبت به سایر محصولات شستشو برای از بین بردن لکه های سخت و قدیمی بسیار مناسب میباشند.
 • بسته بندی پودر های رختشویی به دلیل این که از جنس مقوا بوده به محیط زیست آسیب نمیرساند.
 • نسبت به سایر محصولات بازار پودر های رختشویی قیمت هایی مقرون به صرفه تر دارد.
 • پودر رختشویی به علت ماندگاری بیشتر و عدم نیاز به استفاده از مواد نگه دارنده یک گزینه مناسب برای خرید عمده و کاربری طولانی از آن میباشد.

راهنمای انتخاب پودر رختشویی مناسب

پودر رختشویی انواع و اقسام متفاوتی داشته و مشتری بر اساس سلیقه و نوع نیاز خود میتواند از آنها استفاده کند.
از انواع مختلف پودر های رختشویی میتوان به موارد زیراشاره کرد :

 • پودر مخصوص لباس های رنگی
 • پودر مخصوص لباس های سفید
 • پودر لباس کودک

بنابراین مشتری باید ابتدا از نیاز خود نسبت به نوع خاصی از این پودرها آگاه ده و سپس با انتخاب یک برند معتبر در آن دسته یک محصول مناسب را تهیه نماید.

صفر تا صد بسته بندی پودر رختشویی

صفر تا صد بسته بندی پودر رختشویی پودر های رختشویی پس از تولید برای بسته بندی آماده میشوند. بسته بندی پودرها اغلب از جنس مقواهایی خاکستری رنگ میباشد که از این نظر به علت عدم تداخل با محیط زیست و عدم آسیب رسانی نسبت به سایر محصولات بسیار مناسب و دوستدار محیط زیست میباشند. فرآیند بسته بندی پودر ها توسط دستگاه های پیشرفته و به روز دنیا انجام میشود که خود باعث تولید و پخش انبوه این محصولات میشود.
همچنین از دیگر نکاتی که در بسته بندی این پودر ها میتوان به آن اشاره کرد نوع چاپ و رنگ بندی آن روی بسته ها میباشد که خود یک عامل مهم در انتخاب محصول از دید مشتری ها میباشد.

به طور کلی علاوه بر کیفیت و کارایی محصول و جدای از قیمت تمام شده محصول برای مشتری، بسته بندی شیک و زیبای آن نیز یک فاکتور مهم در انتخاب پودر رختشویی مورد تایید خریدار آن است.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت پودر رختشویی

عوامل بیسیاری در تعیین قیمت پودر رختشویی تاثیر گذار بوده که سه مورد از مهم ترین عوامل به شرح زیر است :

 • کیفیت و نوع مواد به کاررفته در آن ( پس هر پودری با قیمت کم دلیلی بر کیفیت بالا و کارکرد مناسب آن نیست )
 • نوع عرضه و خرید پودر که در صورتی که به صورت عمده خریداری شود مشتری از قیمتی مناسب تر بهره خواهد برد.
 • خرید اینترنتی و حضوری هم دو گونه از انواع روش های دسترسی به محصولات بوده که در وع اینترنتی به علت حذف واسطه قیمت نازل تری را شاهد هستیم.
 • کیفیت و نوع بسته بندی محصولات هم عاملی بوده که ارزش هزینه بیشتر را داشته است.
 • وارداتی یا تولید داخل بودن محصولات هم عاملی بوده که باعث ایجاد نوساناتی در قیمت پودر رخت شویی میشود و نوع تولید داخل بدیهی است که قیمت کمتری نسبت به نوع وارداتی و خارجی پودر داشته و در بحث کیفیت هم در حال رقابت با رقبای خارجی میباشد.

فروش عمده پودر رختشویی در یزد

فروش عمده پودر رختشویی در یزد فروش پودر رختشویی یزد هم به صورت عمده و هم به روش های دیگر صورت میگیرد که در فروش به شیوه عمده هم مشتری و هم پخش کننده یک رابطه دوسر سود با یکدیگر داشته و شاهد قیمت نازل تری نسبت به دیگر روش های پخش محصولات هستیم.
اگر به دنبال تهیه عمده یک محصول یاکیفیت و در عین حال قابل اعتماد بوده و نیز صرفه اقتصادی تهیه محصول برای شما بسیار مهم میباشد در خرید این محصول باکیفیت شک نکنید.

تماس با ما