Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 57 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
واردات انواع پودر رختشویی درجه یک رادوش

واردات انواع پودر رختشویی درجه یک

واردات انواع پودر رختشویی به دلیل تفاوت سلیقه در برند پودر و استقبال مصر‌ف‌کنندگانی که برایشان کیفیت پودر رختشویی مهمتر از قیمت آن است، توسط بازرگانان و توزیع کنندگان مواد شوینده انجام می‌شود. برای اطلاع بیشتر از واردات انواع پودر رختشویی درجه یک، باید به سایت های فروش مراجعه کرد.

پودر رختشویی که یکی از مواد شوینده پر مصرف در ایران می‌باشد. این محصول در کیفیت های مختلف تولید می‌شود. به علاوه شرکت های زیادی در تولید آن فعالیت دارند. بنابراین دارای قیمت های متفاوت است.
کیفیت پودر مهمترین گزینه در انتخاب آن می‌باشد. بنابراین مصرف کنندگان به دنبال پودر رختشویی با کیفیت بالا هستند. در ایران و در بین تولیدات داخلی چند برند از محبوبیت خاصی بین مصرف‌کنندگان برخوردار است.

تولید کننده ها جهت كاهش كف در حین ساخت مایعات لباسشویی و همچنین در طی چرخه های شستشو در ماشین از ضد كف استفاده می‌نمایند. در محصولات پودری كاربرد ضد كف فقط جهت كاهش كف در طی چرخه های شستشو در ماشین لباسشویی می‌باشد.

واردات انواع پودر رختشویی درجه یک

ویژگی پودر رختشویی درجه یک

ویژگی پودر رختشویی درجه یکپودررختشویی که به دو صورت ماشینی و دستی تولید می شود باید دارای ویژگی های زیر باشد.

 • درخشندگی البسه
 • قدرت سفید کنندگی
 • کف کنترل شده
 • قابل شستشو در حرارت های مختلف
 • جلوگیری از نشست مجدد چرک روی لباس
 • ضد خوردگی و آسیب به الیاف البسه
 • دارای رایحه دلپذیر و ملایم

واردات انواع پودر رختشویی درجه یک به صورت فله و در بسته های بزرگ صورت می گیرد که این نوع بسته بندی مورد پسند طرفداران پودرهای وارداتی قرار گرفته است.
پودر های وارداتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب توسط بازرگانان از کشورهای دیگر مانند آلمان، انگلستان، فرانسه، ترکیه و کشورهای دیگر خریداری شده و باقیمت مناسب به کشور وارد می شود.
قیمت پودرهای رختشویی وارداتی در حال حاضر بستگی به نرخ ارز دارد و با قیمت های مختلف در بازار به فروش می رسد.

معمولا پودر دستی درجه یک لباس ها را بسیار تمیز و درخشان می کند که با اندازه های مختلف  با بسته بندی های خاص و زیبا از طریق سایت و خرید اینترنتی ارائه و به فروش می رسد.

در سایت و خرید اینترنتی پودر دستی درجه یک دارای مدل های مختلفی می باشد که با درجه کیفی بسیار بالایی برای مشتریان گرامی ارائه و پخش می میشود.

قیمت پودر رختشویی  درجه یک و استثنایی برای تمامی متقاضیان از طریق مرکز فروش فعال با رایحه های بسیار دلنشین و مطبوع ارائه می نماید.

یکی از پودرهای شستشو مرغوب بدون صدمه زدن به بافت پارچه، پودر دستی درجه یک می باشد که از طریق مرکز خرید برای مشتریان عزیز و گرامی ارائه و به فروش می شد.

تولید کننده ها جهت كاهش كف در حین ساخت مایعات لباسشویی و همچنین در طی چرخه های شستشو در ماشین از ضد كف استفاده می نمایند. در محصولات پودری كاربرد ضد كف فقط جهت كاهش كف در طی چرخه های شستشو در ماشین لباسشویی می باشد.

روش خرید امروزی و در حال حاضر برای پودر دستی درجه یک که می توانید به آسانی  محصول را مشاهده نمایید و در مورد محصول مشخصاتی کسب نمایید.

انواع پودر رختشویی از نظر کارایی

پودرها دارای ترکیبات مختلف و کارایی های گوناگون می باشد که برای شما توضیح می دهیم.

 • پودر رختشویی مخصوص لباس های سفید
 • پودر رختشویی مناسب برای لباس های رنگی
 • پودر رختشویی مخصوص البسه کودک

پودر رختشویی دستی طوری طراحی شده که علاوه بر داشتن قابلیت پاک کنندگی فراوان سازگار با پوست دست باشد و برای شست و شوی لباس های سفید بسیار مناسب است و باعث درخشندگی بیشتر البسه سفید می شود.
واردات انواع پودر رختشویی به دلیل تفاوت سلیقه بعضی از مصرف کنندگان در انتخاب برند پودر و کیفیت بالای آن توسط بازرگانان و پخش کنندگان مواد شوینده با قیمت مناسب صورت می گیرد.
پودر رختشویی امو ( AMO) و آریل ( Ariel) جزء برند های شناخته شده وارداتی می باشند که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

یک پودر ماشین لباسشویی با کیفیت باید توان از بین بردن هر نوع لکه ای را داشته باشد و به خوبی خاصیت چربی زدایی و لکه زدایی را دارا باشد. بنابراین رنگ و بافت لباس ها را به خوبی حفظ نماید، دارا بودن عطر و رایحه خوب نیز یکی از ویژگی هایی است که یک پودر ماشین لباسشویی را برجسته می کند.

لیمرهایی هستند كه باكمپلكس كردن رنگهای محلول ناشی از البسه رنگی در طی شستشو، از انتقال آن ها به البسه دیگر جلوگیری می نمایند و بدین وسیله ظاهر البسه های رنگی درخشانتر به نظر می رسد. این بدین معناست كه رنگ پارچه های رنگی ثابت می شود.

آنزیم ها:

آنزیم پروتئاز تجزیه لكه های پروتئینی مانند لكه های غذایی شیر، تخم مرغ، گیاهانو…

آنزیم آمیلا تجزیه لكه های نشاسته ای مانند مواد قندی

تشكیل میكروفیبریل ها روی سطوح پارچه ها در طی عملكرد مكانیكی ماشین، باعث به پخش نور شده و سطح پارچه در نظر بیننده، شکلی خاكستری پیدا میكند، این بدین ترتیب است كه رنگ پارچه ظاهر تیره ای به خود می گیرد، آنزیم سلولاز با حذف این پرزها از سطوح، وضوح اولیه رنگ را برمی گرداند،  علاوه بر این، آنزیم سلولاز قابلیت حذف لكه های خیلی عمیق موجود در الیاف را دارا می باشد.

برای تولید پودر رختشویی نوزاد پایداری آنزیم ها در مایعات کارخانه های تولیدکننده معمولا از نمكهای بوریك اسید، دی یا تری ال ها و در فرمولاسیون شوینده های لباس استفاده میكنند.

عرضه مستقیم پودر رختشویی نوزاد

عرضه مستقیم پودر رختشویی نوزادواردات پودر رختشویی از کشورهای آلمان، آمریکا، فرانسه و کشورهای دیگر به ایران وارد می شود خرید اینترنتی بهترین راه برای خرید است.

 • خرید با قیمت مناسب
 • خرید با اطمینان از کیفیت محصول
 • تضمین برگشت محصول
 • مشاهده انواع پودر وارداتی قبل از خرید
 • ارسال به سراسر کشور

برای اطلاع از واردات انواع پودر رختشویی درجه یک باید به سایت های فروش معتبر مراجعه کرد.

از مهم ترین و ضروری ترین این شوینده ها که هر خانه ای به آن نیاز دارد پودر رختشویی است.

انواع پودر مخصوص لباسشویی را به دو گروه بزرگ پودرهای دستی و ماشینی تقسیم می کنند، موارد مصرف هر یک از این محصولات تا حدودی روشن است.

بسیاری از مردم به دنبال خرید پودر رختشویی خوب می باشند. روش های مختلفی برای خرید انواع پودر لباسشویی دستی مرغوب وجود دارد، یکی از جالب توجه ترین و این روش ها به کمک اینترنت صورت می گیرد، در مورد مایعات شوینده، هیدروتروپها برای تامین پایداری محصول نهایی در حین انبارش و اطمینان از  به فرمولاسیون اضافه می شوند.از این دسته مواد می توان به سدیم  و الكلهای با جرم مولوكولی مانند اتانول و پروپیلن گلیكول اشاره كرد.

پودر رختشویی ذرات چرك جدا شده در محلول شستشو می تواند باز هم بر روی البسه نشست كنند و در طی شستشو های مكرر ظاهر البسه را رنگ و تیره نمایان کند. بعضی تركیبات از قبیل سدیم كربوكسی متیل اضافه شدن در فرمولاسیون می توانند از نشست مجدد ذرات  جدا شده به روی پارچه جلوگیری کنید. عرضه مستقیم این محصول در مرکز فروش مستقیم در حال انجام است و خریداران با انواع حجم سفارش به راحتی محصول مورد نظر خود را دریافت می نمایند.

تماس با ما