Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 27 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز صادرات پودر ماشین آنزیم دار رادوش

مرکز صادرات پودر ماشین آنزیم دار

پودر رختشویی یک نمونه از محصولات شوینده و ضد عفونی کننده است، که به دو شکل دستی و ماشینی تولید می شود و هر یک از این محصولات در یک روش شستشو مورد استفاده قرار می گیرند.

مرکز صادراتی و تجاری فعال در کشور ما، پودر ماشین آنزیم دار تولید شده در داخل ایران را به سایر کشور های دنیا از جمله کشورهای همسایه ارسال کرده و در بازار های این مناطق با نرخ قابل توجهی به فروش می رساند.

مرکز صادرات پودر ماشین آنزیم دار

نکاتی جالب درباره انواع پودر ماشینی

نکاتی جالب درباره انواع پودر ماشینی شاید برای خیلی از افراد این سوال مطرح باشد، که چرا پودر رختشویی به دو نوع پودر های ماشینی و پودر های دستی تقسیم بندی شده است و نوع ماشینی دارای چه خصوصیاتی می باشد؟ برای دستیابی به پاسخ این سوال لطفا با ادامه این مطلب همراه باشید.

  • پودر ماشینی برخلاف پودر های دستی ماده کف زای خیلی کمتری دارد، که موجب می شود در حین شستشو در عین حال که لباس ها را کاملا تمیز می کند، هیچ کفی تولید ننماید و این ویژگی برای سالم ماندن ماشین لباسشویی خیلی مهم است، چون کف می تواند باعث سوختن ماشین شود.
  • پودر های ماشینی اغلب دارای آنزیم های رنگی هستند که خواصی مانند سفید کنندگی، لکه بری، نرم کنندگی و … را به لباس می افزایند و این آنزیم ها برای استفاده محصول با دست چندان مناسب نمی باشند.
  • پودر های ماشینی دارای دانه های درشت تر و زبر تری هستند که فقط در داخل ماشین لباسشویی به خوبی حل می شوند و عمل می کنند، اما اگر بخواهیم لباس را با دست بشوییم نمی توانیم این ذرات را کاملا حل کنیم.
  • پودر های ماشینی حاوی موادی هستند که از بدنه داخلی ماشین لباسشویی در برابر زنگ زدن، پوسیده شدن و تغییر رنگ دادن در اثر استفاده دائمی و دراز مدت محافظت می کنند و در ضمن از تغییر رنگ لباس در این ماشین ها نیز پیشگیری به عمل می آورند.

پودر لباسشویی آنزیم دار قدرت پاک کنندگی بالایی دارد

پودر لباسشویی آنزیم دار قدرت پاک کنندگی بالایی دارد

  • یکی از دلایلی که باعث می شود انواع و اقسام آنزیم هایی که به صورت ذرات رنگی در پودر های لباسشویی دیده می شوند، به آن ها اضافه گردند، این است که این آنزیم ها قدرت تمیز کنندگی و پاک کنندگی پودر ها را افزایش می دهند.
  • چون برخی از آن ها موجب می شوند پودر لباسشویی ماشینی خاصیت سفید کنندگی پیدا کند، یا اینکه قدرت لکه بری آن را تا حد زیادی افزایش می دهند.
  • به علاوه این آنزیم ها از رنگ و بافت پارچه لباس هم در زمان شستشو محافظت می کنند و موجب می شوند که البسه در حین رفع شدن لکه ها، رنگ خود را از دست ندهند.
  • استفاده از آنزیم ها در داخل پودر ماشینی سبب می شود که سرعت شستشوی لباس ها در داخل ماشین ها کاهش یابد و این کار را در دمای کمتر هم قابل انجام باشد، در نتیجه به کاهش مصرف سوخت و برق هم کمک شایانی می کنند.

آشنایی با تولیدکنندگان پودر ماشین آنزیم دار

آشنایی با تولیدکنندگان پودر ماشین آنزیم دار تولید کنندگان پودر ماشینی آنزیم دار، انواع و اقسام این محصولات را که شامل پودر لباسشویی سطلی یا کارتنی و پودر لباسشویی بچه می باشند را تولید کرده و در بازار های مصرف سطح کشور ما توزیع می کنند.

تولید کننده محصولات از روی نام برند آن ها مشخص می شوند و بر این اساس افراد می توانند پودر لباسشویی خارجی را از نوع ایرانی آن به سادگی تشخیص دهند و با توجه به نوع نیاز خود دست به انتخاب یکی از این محصولات بزنند.

البته توصیه ما به شما عزیزان این است که تا حد امکان از محصولات تولید شده در داخل کشور ما، که دارای کیفیت بسیار زیادی هستند استفاده نمایید.

تمام عزیزانی که قصد خرید این محصولات را دارند، می توانند به منظور سفارش آن ها از همین وب سایت استفاده کنند، تا دیگر نیازی به خروج از منزل و تردد در سطح شهر ها نداشته باشند و بتوانند این محصولات را به سادگی تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما