Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 68 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرجع فروش مایع ظرفشویی قوی رادوش

مرجع فروش مایع ظرفشویی قوی

مایع ظرفشویی قوی و استاندارد می تواند بهترین هدیه برای یک خانواده باشد؛ هدیه ای از جنس سلامتی و بهداشت. مایع ظرفشویی کاربردی فراتر از شستشوی ظرف های کثیف دارد. با ما همراه شوید قصد داریم با کاربردهای هیجان انگیز مایع ظرفشویی و عوامل موثر بر کیفیت این ماده ارزشمند آشنا شده، و به معرفی مرجع فروش مایع ظرفشویی قوی بپردازیم.

مرجع فروش مایع ظرفشویی قوی

اطلاعات کلی درباره مایع ظرفشویی مرغوب

اطلاعات کلی درباره مایع ظرفشویی مرغوب مایع ظرفشویی را می توان به جرأت پرمصرف ترین شوینده مورد استفاده خانوارها دانست؛ زیرا کاربرد آن تنها به شستشو ظروف ختم نمی‌شود. این شوینده با ارزش معمولا برای شستشو روزانه سرویس بهداشتی، ضد عفونی بسیاری از خوراکی ها، پاک کردن سطوح مختلف و سایر مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ پس استفاده از یک مایع ظرفشویی قوی مرغوب بسیار مهم است.

به طور کلی مایع ظرفشویی نباید بسیار رقیق و همچنین نباید بسیار غلیظ باشد؛ غلظت زیاد مایع ظرفشویی می تواند موجب هدر رفتن آب و همچنین تخریب محیط زیست شود. از طرفی غلظت کم آن می تواند موجب هدر رفتن منابع مالی خانواده شود.مایع ظرفشویی خوب باید کف مناسبی داشته باشد و همچنین به راحتی با آبکشی مناسب، از روی سطوح پاک شود. اگر مایع ظرفشویی به راحتی شسته نشود میتواند باعث هدر رفتن آب شده و زحمت زیادی برای شما همراه داشته باشد. PH مناسب مایع ظرفشویی یکی از دیگر نکات اساسی است که باید مورد توجه قرار دهید؛ اگر مایع ظرفشویی بیش از حد قلیایی باشد می تواند آسیب جبران ناپذیری به پوست شما وارد سازد.یک مایع ظرفشویی خوب نباید به هیچ عنوان کدر بوده و ته نشین شود؛ ته نشین شدن شوینده‌ ها نشانه استفاده از آب سنگین در مرحله تولید است. استفاده از آب سنگین می تواند موجب کف نکردن شوینده شود.

مایع ظرفشویی به عنوان یک شوینده ملایم که مصارف خانگی بی شماری دارد باید از عطر خوبی برخوردار بوده و کیفیت بالایی داشته باشد؛ به شما توصیه می کنیم فروشنده مایع ظرفشویی قوی را شناسایی کرده و تلاش کنید از یک فروشنده معتبر خرید کنید.

نحوه صحیح استفاده از مایع ظرفشویی

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم مایع ظرفشویی کاربردی فراتر از شستشوی ظرف های کثیف دارد؛ در ادامه قصد داریم با توجه به کاربردهای این شوینده پرمصرف، روش استفاده از آن را شرح دهیم.

لکه های روغن

قطعاً برای شما هم پیش آمده است که یک لباس با ارزش را به خاطر چند قطره روغن از دست بدهید. لباس های زیبای خود را به خاطر این لکه های کوچک کنار نگذارید؛ مایع ظرفشویی می تواند حتی خاطره آن لکه ها را از ذهنتان پاک کند. تنها دو قطره از مایع ظرفشویی برای از بین بردن این چربی ها کافیست؛ بهتر است از آب گرم استفاده کنید. تنها کافیست به شست و شوی همان لکه ها بپردازید و نیازی نیست که کل لباس را با مایع ظرفشویی بشویید. لکه های روغن موتور بر روی بتون و انواع کفپوش پارکینگ را هم می‌توانید به کمک مایع ظرفشویی و جوش شیرین از بین ببرید. تنها کافی است که سطح مورد نظر را با جوش شیرین پوشانده و سپس مقادیر اندکی از مایع ظرفشویی را بر روی آن بریزید و به وسیله بروس آن را تمیز کنید.

 • لکه های چربی آشپزخانه

یکی از معضلات خانه داران، چربی های خشک شده بر روی دیوارها و کابینت آشپزخانه است؛ اگر تا به حال شوینده های مختلفی را برای تمیز کردن این چربی ها به کار بردید اما موفق نشدید به شما مایع ظرفشویی را پیشنهاد می کنیم. یک قاشق مایع ظرفشویی را به همراه یک لیتر آب مخلوط کرده و بر روی سطوح مورد نظرتان اسپری کنید؛ پس از گذشت ۲۰ ثانیه خواهید دید که تمیز کردن سطوح کار بسیار آسانی خواهد شد.

 • تمیز کردن لکه های غذا از روی مبل و فرش

اگر به دلیل شیطنت های کوچولوهای خانه، مدام درگیر تمیز کردن فرش و مبل هستید، و تا به حال نتوانستید آن لکه‌های مرموز را که حتی نمی توانید تصور کنید مربوط به کدام غذاها هستند را پاک کنید، به شما توصیه می کنیم شوینده خود را عوض کنید. می توانید از مخلوط یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی قوی در دو فنجان آب نسبتا گرم و یک پارچه سفید و تمیز استفاده کنید و خواهید دید چه معجزه ای رخ خواهد داد. برای شستشوی مبلمان خارج از اتاق هم که به دلیل گردوخاک حسابی کثیف شده اند، می توانید از این روش بهره ببرید. اگر الیافی در ساخت آن بکار نرفته است، میتوانید با استفاده از آب، کف ها را از بین ببرید.

 • شستشوی لباسهای حساس

برای شستشوی لباس های لطیف و حساس که نمی توانید آنها را با مایع لباسشویی بشویید، می‌توانید از چند قطره مایع ظرفشویی مخلوط در آب نسبتاً گرم بهره ببرید. زیاد به لباسها چنگ نزنید، تنها کافیست کمی به آن مهلت دهید تا خود به خود پاک شود. از پاکیزگی لذت ببرید.

 • شستشوی ظروف

برای شستشوی ظروف باید در نظر داشته باشید که کیفیت اسکاج هم به اندازه کیفیت مایع ظرفشویی تعیین کننده است، اسکاجی که ابر مناسبی نداشته باشد نمی‌تواند کف را برای طولانی مدت بر روی خود حفظ کند همچنین نمی تواند به اندازه کافی کف ایجاد کند. اصولاً شوینده ها برای ایجاد کف به آب و هوا نیاز دارند و یک اسکاج مناسب باید بتواند کف را تولید کرده و با منافذ مناسبی که دارد کف را برای مدت طولانی در خود نگه دارد. پس از تهیه یک اسکاج مناسب و خیس کردن آن، مقداری مایع ظرفشویی را بر روی آن بریزید و خوب به مایع ظرفشویی هوا دهید تا کف کند سپاس ظرفهایی که به بدترین شکل ممکن کثیف شده اند را می توانید با چند حرکت ساده تمیز کنید.

عوامل موثر بر کیفیت مایع ظرفشویی

عوامل موثر بر کیفیت مایع ظرفشویی تولید کنندگان مایع ظرفشویی، تمامی نکات اساسی در بالا بردن کیفیت این ماده با ارزش را مد نظر قرار داده، و همواره می‌کوشند تا بالاترین کیفیت را در ساخت محصولات خود لحاظ کنند. اما گاهی علیرغم تمامی تلاش‌ها، موفق به تولید محصول مرغوب نمی شوند.

 • موارد تعیین کننده کیفیت مایع ظرفشویی

در ساخت هر محصولی دو المان تعیین کننده کیفیت هستند؛ ابتدا مواد اولیه مرغوب و سپس فرمول ساخت دقیق آن محصول. هر دو مورد بسیار مهم و تعیین کننده هستند؛ شما نمی توانید با در دست داشتن مواد اولیه بی کیفیت، انتظار یک محصول نهایی با کیفیت را داشته باشید؛ همچنین نمی توانید با در دست داشتن یک فرمول غیر دقیق، انتظار یک محصول مرغوب را بکشید. در مورد کیفیت شوینده های مایع، یک المان دیگر نیز ایفای نقش میکند؛ مایع حیاتی آب که سهم بالایی در ساخت مایع شوینده مد نظرتان را دارد. آب باید سبک بوده و نباید مخلوطی از کلسیم، آهن و کلر را با خود یدک بکشد. متاسفانه بسیاری از تولید کنندگان با پشت گوش انداختن این موارد، خصوصاً استفاده از آب نامرغوب و سنگین، محصول بی‌کیفیت خود را وارد بازار می‌کنند؛ و این مصرف‌کننده است که باید هزینه‌‌ی سهل‌انگاری تولید کننده را بپردازد؛ این هزینه ها در بهترین شرایط شامل موارد زیر است.

 1. به صرفه نبودن مایع ظرفشویی تولید شده: مایع ظرفشویی که با آب سنگین تولید شود، کف مناسبی ندارد و شما مجبور به استفاده از مقادیر زیادی از آن خواهید شد.
 2. تخریب محیط زیست: نداشتن کف مناسب منجر به استفاده بیشتر شوینده شده و در نتیجه مقادیر زیادی از آن وارد محیط زیست می شود.
 3. کدر شدن: ته نشین شدن مایع ظرفشویی از دیگر نشانه های استفاده از آب سنگین است. این ماده غلیظ به هیچ عنوان قابل استفاده نیست؛ از سوی دیگر شما قبل از رسیدن به این ماده هم ضرر کرده اید؛ زیرا مایع ظرفشویی مورد مصرف شما رقیق و بی کیفیت بوده است.
 4. کوتاه شدن تاریخ مصرف: هرگونه ناخالصی می‌تواند موجب تخریب شوینده شده و شما ممکن است بدون اینکه متوجه فساد این محصول شوید به مصرف آن ادامه دهید.

البته همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، موارد فوق بهترین شرایط بود؛ در غیر اینصورت شما باید خطر ابتلا به بیماریهای پوستی و تنفسی را هم به گزینه های برشمرده شده اضافه کنید؛ البته این تا جایی است که شما از مایع ظرفشویی برای ضدعفونی سبزیجات بهره نبرید؛ زیرا در این صورت مشکلات گوارشی نیز به فهرست بالا اضافه خواهد شد.

 • کیفیت تنها در نزد تولید کننده تعیین نمی‌شود

تولید مایع ظرفشویی مرغوب بسیار حائز اهمیت است؛ اما گاهی تنها تولید مایع ظرفشویی قوی نمی‌تواند ضامن یک پاکیزگی بی‌نقص باشد؛ بلکه کیفیت آب مصرفی توسط مصرف کنندگان نیز حائز اهمیت است. استفاده از آب سنگین، اسکاج نامناسب و همچنین شیوه نامناسب مصرف، می تواند کیفیت شستشو را تحت تاثیر قرار دهد. البته غالباً مشکلات از سمت تولید کننده نشأت می‌گیرد، پس توصیه ما به شما استفاده از یک برند معتبر است.

تاثیر مایع ظرفشویی بر ظروف چرب

یک مایع ظرفشویی مناسب که از غلظت کافی برخوردار است و همچنین ph مناسبی نیز دارد، می‌تواند در کمترین زمان ممکن تمام چربی ها را از روی ظروف پاک کند؛ بدون نیاز به استفاده از آب جوش و یا خیس خوردن طولانی مدت ظرفها. اگر مایع ظرفشویی مصرفی شما، کف مناسبی نداشته باشد و همچنین بر روی ظروف باقی مانده و به راحتی آبکشی نشود، می‌تواند چند دلیل داشته باشد.

 1. ابتدا باید گفت مایع ظرفشویی شما ممکن است نا مرغوب بوده و در ساخت آن تمامی نکات لازم رعایت نشده باشد.
 2. در درجه دوم ممکن است اسکاجی که شما مصرف می کنید نامرغوب بوده و نتواند وظیفه اش را به درستی انجام دهد. یک اسکاج کهنه علاوه بر اینکه کیفیت کف تولیدی را تحت تاثیر قرار می دهد، مقادیر بسیار بالایی از میکروبهای بیماریزا را نیز به همراه دارد.
 3. در نهایت ممکن است آبی که مصرف می‌کنید سنگین باشد. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم استفاده از آب سبک که درصد بالایی از آهن، کلسیم و کلر را یدک نکشد، کیفیت شستشو بسیار موثر است. ناخالصی آب می تواند کیفیت همه چیز را تحت تاثیر قرار دهد؛ از شستشو گرفته تا پخت و پز، همه و همه وابسته به کیفیت آب است.

اگر از اسکاج مناسب و آب با کیفیت برخوردارید اما هنوز هم شستشوی مناسبی را با مایع ظرفشویی مصرفی خود تجربه نمیکنید؛ در انتها باید تولید کننده ای را شماتت کرد که محصول بی کیفیت تولید و عرضه می کند. استفاده از یک شوینده بی کیفیت می‌تواند کیفیت زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ پس اگر از کیفیت آب و اسکاج مصرف خود اطمینان دارید قطعاً از ادامه مصرف این شوینده بی کیفیت خودداری کنید.

مزایای استفاده از مایع ظرفشویی آنزیم دار

مزایای استفاده از مایع ظرفشویی آنزیم دار اگر قصد دارید با یک بار شستشوی ظرف های پر دردسر ( مانند ماهی تابه ای که هم اکنون در آن ماهی سرخ کرده اید و یا تخته گوشتی که مرغ را بر روی آن تکه تکه کرده اید ) از تمیز بودن آن اطمینان حاصل کنید، به شما توصیه می کنیم از یک مایع ظرفشویی آنزیم دار استفاده کنید. آنزیم ها علاوه بر تسهیل شست و شو و تسریع پاکیزگی، به از بین رفتن بوی بد ظروف کمک شایانی میکنند. اگر قصد دارید حتی به یاد نیاورید که در کدام ظرف ماهی را سرخ کرده اید از مایع ظرفشویی آنزیم دار استفاده کنید. آنزیم ها به سرعت بالا مولکول های ایجاد کننده آلودگی و بوی بد ترکیب شده و در سریعترین زمان ممکن آلودگی را از ظروف شما کاملاً پاک میکنند. همیشه به یاد داشته باشیم که حذف چربی ها تنها هدف شستن ظروف نیست بلکه پاکیزگی هدف اصلی ماست.

عوامل موثر بر قیمت نهایی مایع ظرفشویی

همانطور که می‌دانید قیمت تمام شده‌ی هر محصولی به چندین عامل بستگی دارد، در تعیین قیمت نهایی مایع ظرفشویی نیز عوامل زیر موثر است:

 1. آیا محصول از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید شده است یا صرفاً در تولید آن از مواد اولیه ارزان بهره جسته اند.
 2. آیا محصول توسط متخصصین و با فرمولاسیون پیشرفته تولید شده یا صرفاً یک فرمول نصفه نیمه و معمولی در ساخت آن بکار رفته است.
 3. آیا دستگاه‌های مناسبی این محصول را در بهداشتی ترین شرایط تولید کرده‌اند یا میکسر و پرکن بی کیفیت و قدیمی آن را تهیه و بسته بندی کرده اند.
 4. آیا تیم کارگران و ناظران حرفه ای بر روی ساخت این محصول ایفای نقش می‌کنند یا بک تولیدی کوچک خانگی ساخت آن را بر عهده دارد.
 5. آیا درجه کیفی محصول بالاست یا متوسط و رو به پایین است.
 6. آیا مواد اولیه وارداتی و تحت سلطه قیمت ارز است یا داخلی و در دسترس

تمامی موارد برشمرده شده مهم و اساسی است اما در نهایت این وجدان تولیدکننده است که می‌تواند قیمت محصول را به صورت واقعی و یا کاذب تعیین کند.

تولید کنندگان مایع ظرفشویی درجه یک

تولید کنندگان مایع ظرفشویی درجه یک تولید کنندگان مایع ظرفشویی درجه یک دست به تعیین قیمت استثنایی مایع ظرفشویی قوی و موثر زده اند؛ اگر به دنبال واحد عرضه مستقیم مایع ظرفشویی درجه یک هستید، به شما تبریک می گوییم؛ زیرا خبرهای خوشی برای شما داریم.

قیمت باورنکردنی مایع ظرفشویی در نزد ماست. واحد تولیدی ما با در دسترس داشتن بهترین فرمولاسیون و همچنین بکارگیری بهترین مواد اولیه همواره میکوشد تا قدردان انتخاب ارزشمند شما مشتریان عزیز باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما