Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 28 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرجع فروش مایع سفید کننده صاف به صورت عمده رادوش

مرجع فروش مایع سفید کننده صاف به صورت عمده

مایع سفید کننده صاف یکی از بهترین محصولات بهداشتی می‌باشد. این محصول موجب لکه بری و تمیزی محل استفاده خواهد شد. این محصول توسط برند صاف شاخته شده است. زیرا یکی از معتبرترین برند ها در زمینه تولید مواد شوینده می‌باشد. ضمنا از کیفیت و قدرت پاک کنندگی بالایی برخوردار است. مرجع فروش مایع سفید‌‌ کننده صاف علاوه بر فروش خرده این محصول، به صورت عمده و با قیمت مناسب تری، آن را در اختیار مشتریان قرار می‌‍دهد.

مرجع فروش مایع سفید کننده صاف به صورت عمده

مایع سفید کننده صاف چه ویژگی هایی دارد؟

آیا می‌دانید مایع سفید کننده صاف چه ویژگی های دارد؟

مایع سفید کننده صاف یا وایتکس صاف، از جمله محصولات شوینده‌ ای است که با توجه به ویژگی هایی که دارد، موارد استفاده گسترده‌ ای خواهد داشت.

می‌توان گفت تولید کنندگان این محصول برای اثر بخشی بیشتر و بهتر آن از ترکیبات مختلف شیمیایی استفاده می‌کنند. همچنین با عرضه مرغوب ترین این محصول بتوانند رضایت مشتریان زیادی را کسب کنند. فروش بالاتری نیز داشته باشند.

معمولا از این مایع جهت لکه گیری از کاشی ها، سرامیک ها، البسه، ظروف، سینک های ظرف شویی و … به صورت گسترده‌ای استفاده می‌کنند.

این مایع دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار زیادی می‌باشد. از این ویژگی ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. این مایع سفید کننده به صورت ضد عفونی‌ کننده، ضد قارچ، ضد باکتری و ضد کپک عمل می‌کند. به همین جهت در بهداشت مکان های مورد استفاده بسیار موثر می‌باشد.
  2. رایحه‌ی خوشبو در آن مورد استفاده قرار گرفته است که بوی خوشی را به محل مورد استفاده می‌بخشد.
  3. از آنزیم هایی در این مایع استفاده شده است که، به آن قدرت پاک کنندگی زیادی بخشیده و کیفیت این محصول را نیز بالا برده است.
  4. معمولا استفاده از مایع سفید کننده هیچ آسیبی به مکان های مورد استفاده همچون سرامیک ها، کاشی ها، وان حمام و … وارد نمی‌کند.

مایع سفید کننده صاف چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت دقیق مایع سفید کننده صاف

مایع سفید کننده صاف انتخاب بسیاری از افراد است. زیرا با قدرت پاک کنندگی عالی که دارد، موجب نظافت بهتر محیط استفاده می‌شود.
استفاده از مایع سفید کننده علاوه بر تمیزی و درخشندگی محیط، موجب می‌شود تا عمر مکان های استفاده همچون کاشی، سرامیک، اپوکسی، موزاییک و … بیشتر گردد.

برای بسیاری از افراد قیمت این محصول از اهمیت بسیار بالایی برخورداراست. در نهایت بتوانند با توجه به بودجه خود، به خرید آن بپردازند.

قیمت مایع سفید کننده صاف با توجه به موارد مختلفی تعیین می‌شود که شامل موارد زیر است:

  1. کیفیت مواد سازنده
  2. فرمول شیمیایی به کار گرفته شده در آن
  3. میزان پاک کنندگی آن
  4. نرخ ارز

قیمت دقیق مایع سفید کننده صاف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما