Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 43 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز عرضه مایع دستشویی بیست لیتری رادوش

مراکز عرضه مایع دستشویی بیست لیتری

مایع های دستشویی در حجم های ده و بیست لیتری برای مصارفی نظیر رستوران ها و هتل ها و دانشگاه ها و اداره ها تولید می شوند و مراکز عرضه مایع دستشویی بیست لیتری آن را به سراسر کشور توزیع می کنند.

این محصول با توجه به حجم بیست لیتری خود و نرخ قیمتی آن یک محصول به صرفه برای مکان های مختف است و یک محصول به صرفه است که ماندگاری بالایی دارد و با خرید آن به مدت طولانی از خرید مجدد خبری نیست.

مراکز عرضه مایع دستشویی بیست لیتری

5 ویژگی مهم مایع دستشویی ضد حساسیت

5 ویژگی مهم مایع دستشویی ضد حساسیت مایع های تولید شده در کارخانه ها دو دسته هستند به نام مایع های فومی و کرمی که هر کدام مشخصات و ترکیبات مشخصاتی دارند و هرکدام دو مدل بدون عطری و عطر دار دارند و در رنگ های مختلف تولید می شوند. مایع های کفی و فومی در نوع مصرفی و هزینه ای مقرون به صرفه هستند به همین دلیل در مکان های پر رفت وآمد مانند اداره ها و رستوران ها و دانشگاه ها و مدارس کشور استفاده می شود.

 1. یک قطره از مواد کفی و فوم مانند کف زیادی تولید می کند و این یعنی یک خرید به صرفه برای مصرف کننده آن که با توجه به حجم خریداری شده و مبلغ پرداختی یک محصول به صرفه است.
 2. یک مایع دستشویی ضد حساسیت دارای روغن ها و نرم کننده های گیاهی و ضد حساسیت است و در خود خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی داشته باشد تا از پیری و زبری پوست جلوگیری شود.
 3. یک مایع دستشویی استاندارد و عالی باید هم پاکیزگی پوست را به ارمغان بیاورد و الودگی را بزداید و هم شوینده ای ملایم باشد و حاوی نرم کننده باشد تا پوست را خشک و پوسته پوسته نکند.
 4. برای اینکه پوست دست با شستشو مداوم پیر و خشک نشود باید دارای مواد روغنی گیاهی و عصاره های گیاهان باشد تا علاوه بر آبرسانی پوست لطافت آن را به وجود بیاورد و اسیدیته آن استاندارد باشد.
 5. مایع دستشویی ضد حساسیت خریدی مناسب برای افرادیست که پوست حساسی دارند زیرا فرآیند های مختلفی را در کارخانه ها گذرانده اند تا تمام مواد لازم برای ضد حساسیت بودن را داشته باشند.

به طور کلی متداول ترین خرید مایع دستشویی همان مایع های دستشویی کرمی است که برای مصرف خانگی و مکان های عمومی و محیط هایی که بسیار شست و شوی دست تکرار می شود مناسب است.

نکات مهم در انتخاب مایع دستشویی غلیظ

نکات مهم در انتخاب مایع دستشویی غلیظ نکات مهم در انتخاب مایع دستشویی:

 • مایع ها در مدل های فوم مانند و عطری و بدون عطر و صابون های مایع وجود دارند. قدرت تمیز کنندگی مایع ها بسیار بالا است و با یک قطره آن دست ها پاکیزه می شوند و از آلودگی ها خلاص می شویم.
 • رایحه های متنوع مایع دستشویی غلیظ و رقیق تنوع بالایی دارند و رنگ های جذاب و بسته بندی های شیکی دارند این مایع ها باید از پیری زود رس جلوگیری کنند و رایحه های دلپذیری داشته باشند.
 • نوع مایع دستشویی فومی برای مصرف کودکان راحت تر و آسان تر است زیرا کف آماده است و پس از استفاده به راحتی توسط آب شسته می شود و تا حد زیادی از خشکی و حساسیت های پوستی جلوگیری می کند.
 • دلیل مناسب بودن مایع های دستشویی غلیظ کرمی به دلیل وجود مواد نرم کننده درون آن است که با استفاده مکرر پوست دست را خشک نمی کند و حساسیت پوستی را کاهش می دهد.
 • در کارخانه های اروپا در اوایل دهه 90 میلادی مشغول به تولید صابون های مایع و مایع های دستشویی زدند و در بسته بندی های مختلف به بازار های جهانی عرضه شد و مردم با این محصول آشنا شدند.
 • این تولیدات با استفاده از گرفتن چربی حیوانات و گیاهان و اضافه شدن مقادیر دیگر شیمیایی به اضافه ترکیبات ضد حساسیت و ضد التهاب و مواد نرم کننده تهیه و تولید شد.
 • با گذشت زمان تغییرات در تولید مایع ها صورت گرفت که این تغییرات در جهت سلامت پوست و دوری از مشلات و عوارض پوستی با استفاده مکرر از صابون و مایع های قدیمی صورت می گرفت.
 • غلظت مایع دستشویی به دلیل حفظ مقادیر تولیدی مایع است که سعی شده است تمامی مواد و ترکیبات برای ارائه یک مایع دستشویی خوب و عالی حفظ و پرداخته شود و پاکیزگی را به ارمغان بیاورد.

3 مورد از مزایای مایع دستشویی آنزیم دار

3 مورد از مزایای مایع دستشویی آنزیم دار 3 مورد از مزایای مایع دستشویی:

 • در قدیم از خاک و ذغال و سپس انواع صابون برای شستشو و پاکیزگی استفاده می شد و امروزه مایع دستشویی این کار را به عهده گرفته است. مواد مایع مانند و فوم مانند در حجم های مختلف به بازار عرضه می شود.
 • کارخانه های بسیاری در کشور وجود دارند که مشغول تولید انواع مایع دستشویی آنزیم دار و مایع دستشویی ضد حساسیت هستند و انواع مختلف مایع را برای جلب توجه بیشتر مشتریان خود تولید و عرضه می کنند.
 • مایع های آنزیم دار طوری تولید شده اند که آزمایش های مختلفی را از سر گذرانده اند تا محصول نهایی برای تمامی مصرف کنندگان راحت و بدون آسیب پوستی باشد و علاوه بر بهداشت پوست نیز سالم بماند.
 • مقادیری که در تولید مایع دستشویی بکار می رود در هر مایع و نوع خود کم و زیاد می شود و ترکیبات در هر برند و نوع مایع دچار تغییراتی می شود و همین سبب می شود هر مایعی برای پوستی خوب و بدون حساسیت باشد.
 • عطری بودن مایع دستشویی از رایحه های مختلفی همچون میوه و سبزی ها و گیاهان مختلف می باشد.ممکن است یک مایع برای فردی مناسب و به دور از حساسیت باشد و برای فردی حساسیت پوستی به ارمغان بیاورد.
 • برای جلب رضایت و جذب مشتریان بیشتر چه در مصرف خانگی و چه در اماکن مختلف مایع های رنگی در تنوع عطری و در حجم ها و بسته بندی های متنوع و زیبا به بازار عرضه می شود.

پخش کلی مایع دستشویی بیست لیتری

پخش کلی مایع دستشویی بیست لیتری تمیز شدن و پاکی پوست از آلودگی ها و کثیفی ها از زمان قدیم با استفاده از مواد های مختلفی مانند خاک و زغال صورت می گرفت و پاکیزگی و دور بودن از آلودگی ها جز ضرروری ترین موارد زندگی بشریت بوده است. پخش مایع دستشویی بعد از تولید در کارخانه های تولید کننده با مارک و برندهای متنوع و شکل و حجم و مدل های مختلف به بازار فروش عرضه می شود.

برای تولید مایع دستشویی باید مواد اولیه و سازنده آن کاملا استاندارد باشد تا موجب حساسیت های پوستی مانند خارش و قرمزی و خشکی و زخم شدن پوست دست نشود و این موارد برای همه مصرف کنندگان آن مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما