Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت پودر ماشین لباسشویی عطری رادوش

قیمت پودر ماشین لباسشویی عطری

پودر لباسشویی، ماده ای شیمیایی است، که برای پاک و ضد عفونی کردن البسه و لوازم پارچه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول حالت جامد و پودر مانندی دارد و برای استفاده باید آن را با آب مخلوط کرده و به صورت خمیر درآورد. پودر لباسشویی ماشینی، نوعی از این محصول است، که برای استفاده در ماشین لباسشویی ساخته شده است. قیمت روز پودر ماشین لباسشویی عطری، به برند و شرکت سازنده آن بستگی دارد.

قیمت پودر ماشین لباسشویی عطری

ویژگی های پودر ماشین لباسشویی عطری

ویژگی های پودر ماشین لباسشویی عطری پودرهای لباسشویی در دو نوع مختلف ساخته می شوند. یک نوع آن ها دستی است و نوع دیگر ماشینی. پودر ماشینی برای شستشوی لباس با ماشین لباسشویی طراحی شده است. این پودر دارای ویژگی هایی است که آن را برای این منظور مناسب می سازد. از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پودر مخصوص ماشین لباسشویی، برعکس پودر های دستی، کف زیادی تولید نمی کند. چرا که این کف ممکن است به بخش های داخلی دستگاه نفوذ کرده و به آن آسیب برساند. به علاوه این پودر ها معمولا حاوی آنزیم ها و ذرات صابونی هستند، که قدرت تمیز کنندگی آن ها را چند برابر می کند.

به همین دلیل پودر ماشینی در هر دمایی می تواند به خوبی لباس ها را شسته و تمیز نماید و برای استفاده کردن از آن به آب گرم نیاز ندارید. پس می توانید هر نوع پوشاکی را به راحتی با آن بشویید.

پودر لباسشویی عطری، نوع خاصی از این محصول است، که علاوه بر قدرت تمیز کنندگی بالایی که دارد، یک رایحه و بوی خوش نیز به لباس شما می افزاید.

بدین ترتیب شما بعد از شستن البسه مختلف، از استشمام کردن بوی خوب آن ها حس خوبی خواهید داشت. این ویژگی سبب می شود که بوی ناخوشایند عرق یا ماندگی هم از لباس ها زدوده شود.

خرید پودر ماشین لباسشویی عطری

خرید پودر ماشین لباسشویی عطری کارخانه های صنعتی فعال در زمیه تولید محصولات شوینده و پاک کننده، محصولی به نام پودر ماشینی عطری را تولید و به بازار های مصرف عرضه می کنند، که خانم های خانه دار به کمک آن ها می توانند با خیال راحت لباسهای خود را در ماشین لباسشویی بشویند.

این پودر ها خاصیت سفید کنندگی، نرم کنندگی، ضد عفونی کردن و از بین بردن لکه های مختلف را دارند و در عین حال لباس ها و پارچه ها را خوشبو می کنند.

مراکز خرید پودر عطری، این محصولات را به صورت مستقیم از کارخانه وارد کرده و به فروش می رسانند. قیمت پودر ماشینی به عواملی چون ترکیبات ساخت، تعداد آنزیمهای موجود، اندازه و نوع بسته بندی، مارک محصول و کشور تولید کننده آن بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما