Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت پودر لباسشویی ماشینی 15 کیلویی رادوش

قیمت پودر لباسشویی ماشینی 15 کیلویی

قیمت پودر لباسشویی ماشینی 15 کیلویی به عوامل مختلفی چون برند تولید کننده، نوع بسته بندی، کیفیت محصول و … بستگی دارد به عنوان مثال اگر هزینه چاپ و مواد مورد استفاده در بسته بندی محصول تغییر کند در نهایت بر قیمت نهایی پودر عرضه شده توسط شرکت سازنده نیز تغییر خواهد کرد.

قیمت پودر لباسشویی ماشینی 15 کیلویی

تفاوت پودر لباسشویی ماشینی با دستی

تفاوت پودر لباسشویی ماشینی با دستی تفاوت پودر لباسشویی به صورت عمده و اصلی در ترکیبات آن می باشد. پودر دستی می توان گفت در مقایسه با پودر ماشین لباسشویی کف بیشتری را تولید می کند و امکان دارد هنگام استفاده از آن به منظور شستشو لباس در ماشین، کف از آن خارج کرد و سبب آسیب رساندن به سیستم های الکتریکی ماشین گردد. 

در صورتی که از پودر ماشین لباسشویی نیز به جای پودر دستی نیز استفاده کردید به دلیل این که ترکیبات به کار برده شده این نوع پودر مخصوص شستشوی دست نیست، امکان سوزش، خارج و حتی ایجاد حساسیت های پوستی وجود دارد. فرق دیگر این نوع پودر ها در مدت زمان حل شدن آن ها در آب می باشد.

پودر های لباسشویی دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام از آن ها با توجه به خواص مختلفی که دارند، کاربردشان نیز متفاوت است. شما هنگام خرید می توانید از میان تنوع بسیار زیاد این محصول، پودر متناسب به کاربرد خود را خریداری نماید.

همچنین باید به این نکته نیز هنگام خرید توجه داشته باشید که برای گرفتن نتیجه بهتر استفاده از آن ها پودر های استاندارد خریداری کنید، چرا که استفاده کردن از پودر های نامرغوب و غیر استاندارد علاوه بر آسیب رساندن به بافت لباس سبب صدمه به ماشین نیز می گردد.

کارخانه تولید پودر لباسشویی ماشینی در تهران

کارخانه تولید پودر لباسشویی ماشینی در تهران کارخانه تولید پودر لباسشویی در تهران و سراسر کشور توانسته اند با بکارگیری دستگاه های پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت در امر تولید محصولات مرغوبی را روانه بازار نمایند. امروزه شرکت های بسیاری در زمینه تولید انواع پودر ماشین لباسشویی فعالیت می کنند و توانسته اند نیاز مصرف کنندگان را به این محصول پر کاربرد در سبد خرید خانواده ها تامین سازند. 

هر کدام از کارخانه های تولید کننده این محول از فرمولاسیون ویژه ای استفاده می کنند. از جمله روشهای تولید پودر لباسشویی می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارتند از:

  • خشک کن پاشی
  • خشک کن دوار
  • میکس نمودن مواد اولیه

در هر نوع روش به منظور تولید محصول از دستگاه ها با تکنولوژی های مختلف استفاده می گردد که سرانجام باعث تولید محصول با کیفیت می شود. از مزایای استفاده از پودر های تولید شده می توان به قدرت سفید کنندگی بسیار بالا، شستشویی مناسب در دما های گوناگون، دارای ترکیباتی به منظور کنترل کف تولید کننده و … اشاره نمود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما