Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت تولیدی پودر لباسشویی عمده رادوش

قیمت تولیدی پودر لباسشویی عمده

شست و شوی لباس ها از اهمیت بالایی برای افراد جامعه برخوردار بوده و انتخاب محصول مناسب برای این منظور همواره دغدغه افراد بوده و دو عامل کیفیت و قدرت لکه بری بالای پودر لباس شویی در کنار قیمت مناسب و به صرفه آن، همواره در انتخاب مشتری تعیین کننده بوده است. مجموعه ما محصول پودر لباسشویی عمده را با کیفیت و قدرت لکه بری و پاک کنندگی بالا و همچنین قیمت مناسب و رقابتی به بازار عرضه نموده که بسیار مورد استقبال فروشندگان مواد شوینده لباس در سراسر کشور قرار گرفته است.

قیمت تولیدی پودر لباسشویی عمده

اطلاعاتی درباره انواع پودر لباسشویی

اطلاعاتی درباره انواع پودر لباسشویی مواد لباس شویی در انواع و اقسام حالت ها و مشخصات گوناگون توسط صنایع فعال در این حوزه تولید و به بازار عرضه می گردد. رایج ترین نوع ماده لباس شویی فعلی نوع پودری بوده که به دلیل سهولت استفاده و همچنین نگهداری آن، نسبت به سایر انواع محصولات شوینده بیشتر مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است. البته همین محصول پودر لباس شویی نیز در دو نوع پودر مخصوص سشت و شوی دستی و پودر مخصوص ماشین های لباس شویی سطلی و خودکار تولید می شود که هر کدام دارای مشخصات متفاوتی بوده و لازم است تا در هر روش شست و شو از پودر مخصوص به آن استفاده نمود.

پودر های لباس شویی دستی و ماشینی دارای انواع آنزیم ها بوده که در فرایند شست و شوی انواع پارچه ها و لباس ها با جنس های مختلف، درون آب حل شده و لکه ها و آلودگی ها را از سطوح لباس می زداید. همچنین میزان کف تولید شده توسط پودر های لباس شویی ماشینی و دستی نیز در میزان کیفیت پودر و قدرت پاک سازی لباس ها تاثیر گذار بوده و لازم است هنگام خرید انواع پودر لباس شویی دستی و ماشینی حتما این مسئله نیز در انتخاب محصول، مد نظر شما به عنوان خریدار قرار گیرد.

در برخی از پودر های لباس شویی به ویژه پودر های لباس شویی مخصوص ماشین های خودکار و اتوماتیک، قدرت آنزیم های پاک کننده بیشتر از پورد های لباس شویی معمولی و عادی بوده که باعث می شود حتی در دمای معمولی آب، فرایند لکه زیادی از روی لباس ها در حد مطلوب صورت پذیرفته و نیاز به افزایش دمای آب ولرم رفع گردد. البته باید به این مسئله نیز توجه داشت که قدرت بالای آنزیم های موجود در پودر لباس شویی دستی و یا ماشینی می تواند در بلند مدت و عدم رعایت مقدار مجاز پودر مصرفی، باعث وارد آمدن آسیب های جزئی و یا کلی به لباس ها و علی الخصوص لباس های تهیه شده از پارچه های حساس گردد.

بازار خرید پودر لباسشویی عمده

بازار خرید پودر لباسشویی عمده مجموعه ما عرضه کننده انواع پودر لباسشویی در کشور بوده و محصولات متنوعی را با کیفیت و قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی بالا و همچنین قیمت بسیار مناسب عمده فروشی و رقابتی آن، در سراسر کشور توزیع و تحویل مشتریان خود می نماید. محصولات ما همگی دارای نشان استاندارد کالا بوده و مشتریان با خیالی آسوده می توانند برای شست و شوی انواع البسه خود از این پودر ها برای مدت طولانی استفاده نمایند.

جهت خرید پودر لباسشویی عمده و با کیفیت بالا خواهشمند است با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما