Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت بهترین پودر رختشویی 500 گرمی رادوش

قیمت بهترین پودر رختشویی 500 گرمی

مجموعه ما عرضه کننده پودر رختشویی با کیفیت در ایران است. این محصول فرآورده ای مخصوص شستشوی منسوجات و سایر بسترها از طریق فرایندی که پدیده های بازدارندگی را ایجاد می کند. این محصولات توانایی تمیز کردن را حتی در آب سخت نیز حفظ می کنند، که این امر در مورد محصوات دیگر وجود ندارد، به همین دلیل در طول دهه های گذشته آنها در لباسشویی بسیار محبوب شده اند. جهت اطلاع از قیمت بهترین پودر رختشویی 500 گرمی با ما تماس بگیرید.

قیمت بهترین پودر رختشویی 500 گرمی

درباره انواع پودر رختشویی دستی چه می دانید؟

درباره انواع پودر رختشویی دستی چه می دانید؟ انواع پودر رختشویی دستی ترکیبات سدیم بنزن سولفونات جایگزین هستند که از آنها به عنوان Linear Alkylbenzene sulfonates (LAS) یاد می شود.
سایر ترکیبات آلکیل بنزن، سولفات های زنجیره ای شاخه ای (ABS) هستند که کندتر از LAS تخریب می شوند.
تا سال 1970، یک ماده شوینده مخصوص لباس های سنگین حاوی 50٪ سدیم تریپلی فسفات (فسفات) و تنها 18٪ LAS بود. همانطور که در بالا ذکر شد، این LAS است که دارای مواد شوینده است و از آن زمان برخی از تولیدکنندگان درصد فسفات را کاهش داده اند.

نمکهای سولفوناته که با تغییر کشش سطحی آب شستشو به عنوان یک سورفاکتانت عمل می کنند، در نتیجه قدرت چسبندگی ذرات (خاک) به پارچه را کاهش می دهند.
فسفاتهایی که دارای اثر نرم کنندگی آب هستند و ذرات آلودگی را لخته و امولسیون می کنند. برخی از اجزای دیگر مانند کربنات سدیم که به عنوان یک ماده حل کننده چربی اضافی عمل می کند. آنزیم هایی که توانایی هیدرولیز کردن لکه های پروتئین را دارند.

در مورد پودر رختشویی بیشتر بدانید

در مورد پودر رختشویی بیشتر بدانید بیشترین خاصیت پودر رختشویی باکیفیت در لباسشویی به دلیل قدرت لکه بری و زیبایی بوی آن برجسته است. آنزیم های فعال مورد استفاده در مواد شوینده هدف از بین بردن لکه ها است. همچنین مهم است که این آنزیم های فعال در هنگام از بین بردن لکه به لباسشویی آسیب نرسانند.

رای اینکه ماده ای به عنوان مواد شوینده در نظر گرفته شود، باید بدون از بین رفتن تأثیر قابل توجهی بر روی پارچه، به طور موثر در از بین بردن چربی و آلودگی پارچه ها عمل کند.

برای یافتن مقرون به صرفه ترین مواد شوینده مایع، ابتدا باید انتظارات خود را از مواد شوینده مشخص کنیم. تقریباً مانند هر محصول، مواد شوینده از پاک کننده های کلاس سوم ارزان قیمت گرفته تا بهترین لکه های پاک کننده که سازگار با محیط زیست و پوست هستند. در انتخاب مواد شوینده، اول از همه، شما باید در مورد خصوصیاتی مانند مایع یا پودر، غلیظ یا فوق غلیظ تصمیم بگیرید و سپس ارزیابی قیمت عملکرد را در آن دسته انجام دهید.

این محصولات تاثير سطح پذيري خود را به خاصيت مولكول هايشان دارند كه داراي يک قسمت آب دوست (به نوبه خود ليپوفوبيك) و يك قسمت چرب دوست (به نوبه خود آب گریز) بوده و مي توانند آلودگي هاي ناشي از میکروب را امولسيون كنند.

فرمول های شوینده بسیار متنوعی در بازار و همچنین قیمت و ظرفیت شستشو آنها وجود دارد، اما به همین دلیل همه بدون استثنا مواد آلوده کننده محیط زیست هستند و برای محافظت از کره زمین، همیشه توصیه می شود از حداقل مقدار مواد شوینده در شستشو ممکن است.

این ماده یک ترکیب جمع و جور مایل به سفید، معطر، محلول در آب سرد، با نمک های قلیایی است که باعث کاهش آلودگی چرب می شود، دارای سفید کننده هایی است که لکه ها، رنگ کننده ها و نرم کننده ها را از بین می برد. می توان گفت این ماده ماده ای با پیچیدگی شیمیایی زیاد است.

توزیع انواع پودر رختشویی 500 گرمی

توزیع انواع پودر رختشویی 500 گرمی توزیع انواع پودر رختشویی 500 گرمی توسط ما انجام می شود. در زندگی روزمره، مواد شوینده فقط به عنوان موادی شناخته می شوند که به لطف سطح بازیابی آنها، چربی ها یا مواد آلی را حل می کنند.
در واقع، این یک محصول چند منظوره محسوب می شود. این برای تمیز کردن توالت، کاشی، پاک کردن خزه، لکه های روغن، تمیز کردن فرش ها، سفید کردن لباس ها و انواع لباس ها و ظروف نیز از این ماده شوینده استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما