Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 65 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش ویژه مایع دستشویی جیبی رادوش

فروش ویژه مایع دستشویی جیبی

امروزه مایع دستشویی جیبی به عنوان یکی از ملزومات بهداشتی افراد شناخته می شود؛ زیرا با شیوع ویروس کرونا همه بیشتر نگران سلامتی خود و خانواده خود هستند. البته متاسفانه افرادی هم هستند که به ژلهای ضد عفونی کننده و الکل اکتفا می کنند؛ اما اهمیت شستشوی دست ها بر هیچ کس پوشیده نیست. امروز قصد داریم با مایع دستشویی جیبی بهتر آشنا شده و مرکز فروش ویژه مایع دستشویی جیبی را به شما عزیزان معرفی کنیم؛ با ما همراه شوید.

فروش ویژه مایع دستشویی جیبی

آشنایی بیشتر با مایع دستشویی جیبی

آشنایی بیشتر با مایع دستشویی جیبی همانطور که میدانید شستشوی دست ها یکی از موثرترین راه ها حفظ سلامتی است. شستشوی دست آنقدر مهم است، که سازمان بهداشت جهانی، یک روز را به نام آن نامگذاری کرده، و این روز در بسیاری از کشورها جشن گرفته می شود.

آیا میدانید در هر لحظه‌ای که مشغول کار هستید میلیون‌ها باکتری را با همین دستان به ظاهر تمیز جابجا می کنید؟! آیا می دانید بسیاری از این باکتری ها می توانند صدمات جبران ناپذیری به بدن شما و اطرافیانتان وارد کنند؟! آیا میدانید تنها راه رهایی از این باکتری ها شستشوی دست با یک مایع دستشویی فوق العاده قوی و موثر است؟!

امروزه می‌بینیم بسیاری از افراد به جای شست و شوی دقیق و طولانی مدت دستها تنها به چند قطره الکل و یا ژل ضدعفونی کننده اکتفا می کنند؛ این افراد تنها با بی اثر کردن چند باکتری بر سطح پوستشان، با خیال راحت به خوردن و نوشیدن می پردازند، و یا کودکان مظلوم خود غذا می‌دهند.

تنها راه اطمینان از پاکیزگی دست ها شستشوی بیش از ۲۰ ثانیه تمامی نقاط آن است؛ اگر نگران فضای بیرون از خانه هستید که به مایع دستشویی دسترسی ندارید، ما به شما مایع دستشویی قوی و موثر جیبی را معرفی می کنیم.

متاسفانه در بسیاری از نقاط کشور دسترسی به مایع دستشویی در اماکن عمومی وجود نداشته و یا به نحو بسیار غیر بهداشتی می توانید دست هایتان را شسته و ضدعفونی کنید. پس چگونه می‌توان در برابر بیماری‌ها مسلح شد؟!

ما با ارائه مایع دستشویی جیبی کوشیدیم تا بهداشت را در تمامی اماکن با شما همراه کنیم. تنها کافیست چند قطره از این مایع دستشویی موثر را بر روی دست هایتان ریخته و آن را به خوبی بشویید؛ تا علاوه بر عطر خوشایند و پاکیزگی بینهایت بالای دستهایتان، از نرمی و لطافت پوست خود نیز لذت خواهید برد.

عوامل موثر بر کیفیت مایع دستشویی

همانطور که می دانید استفاده از مایع دستشویی با کیفیت و مرغوب، می‌تواند با پاک کنندگی صددرصدی که به همراه دارد، کیفیت زندگی و سطح سلامت شما را افزایش دهد.

اما چه عاملی تعیین کننده کیفیت مایع دستشویی مصرفی شماست؟! آیا مایع دستشویی باید مشخصات خاصی داشته باشد؟! چگونه یک مایع دستشویی مناسب خریداری و مصرف کنیم؟

مهمترین عامل موثر بر کیفیت مایع دستشویی مواد اولیه و فرمولاسیون ساخت آن است. در درجه دوم استفاده از دستگاه های پیشرفته و همچنین آب مرغوب در کارخانجات می تواند نقش تعیین کننده ای در تولید مایع دستشویی مرغوب داشته باشد.

همانطور که واضح و مبرهن است شما نمی توانید برای ساخت یک محصول درجه یک از مواد اولیه درجه دو و یا پایین تر استفاده کنید. همچنین مواد اولیه درجه یک را با فرمولاسیون غیر دقیق میکس کردن می‌تواند شروع یک فاجعه باشد نه یک محصول درجه یک.

همچنین در ساخت شوینده های مایع از آب به میزان فراوانی استفاده می‌شود؛ و تصور کنید که این آب کیفیت خوبی نداشته باشد. این می تواند تمام زحمت های شما را بر باد دهد. آیا می پرسید که مگر ممکن است آب بی کیفیت باشد؟!

باید بگویم، بله! ممکن است. اگر آب مصرفی شما دارای ناخالصی بوده و عناصر کلسیم و آهن را با خود همراه کند، آنگاه خواهید دید که محصول نهایی شما از کف خوبی برخوردار نبوده و و دو یا سه فاز خواهد شد.

ته نشین شدن شوینده های مایع، یک فاجعه است؛ زیرا کل محصول را تباه می‌کند. در فاز اول شوینده شما از غلظت و کیفیت کافی برخوردار نیست. در فاز دوم غلظت بالا رفته اما به دلیل عناصر کلسیم و آهن کف مناسبی ندارد. در فاز سوم کاملاً غیرقابل استفاده و مصر است. پس اگر تولید کننده یک شوینده مایع هستید قطعاً از آب سبک برای محصول خود بهره ببرید.

تولید مایع دستشویی با کیفیت نیازمند استفاده از میکسر و پرکن درجه یک و با کیفیت است، اگر دستگاه های مصرفی شما قدیمی بوده و یا دارای زنگ زدگی و خوردگی باشد، شما نمی توانید یکی از عرضه کنندگان مایع دستشویی با کیفیت باشید.

در هر مرحله از تولید شوینده، باید تمامی نکات بهداشتی مورد توجه قرار گیرد؛ در غیر اینصورت محصول نهایی از مرغوبیت بالایی برخوردار نخواهد بود.

مزایای استفاده از مایع دستشویی جیبی

مزایای استفاده از مایع دستشویی جیبی با شیوع ویروس کووید ۱۹، همه بیشتر نگران سلامت خود و عزیزانشان هستند. این نگرانی در حد یک دلواپسی باقی نمانده است، بلکه همه می کوشند با رعایت بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی، به سلامت خود و جامعه کمک کنند.

امروزه به همراه داشتن ماسک، دستکش و یک مایع ضدعفونی کننده جهت موارد ضروری، یک امر عادی محسوب می شود. همه سعی می کنند که علاوه بر رعایت فاصله اجتماعی، از ماسک استفاده کرده و همچنین بدون پوشش دستکش به اماکن عمومی قدم نگذارند.

اما گاهی پیش می‌آید که بخواهیم خارج از منزل غذای صرف کنیم، و یا نیاز داشته باشیم دستهایمان واقعا تمیز باشد. متاسفانه بسیاری از هموطنان در این مواقع به استفاده از ژل های ضدعفونی کننده و همچنین اسپری الکل اکتفا می کنند؛ و این بسیار خطرناک است.

ژل های ضدعفونی کننده، باکتری ها را غیر فعال کرده و اجازه زیست به آنها نمی دهند. اما آنچه حقیقت دارد این است که نمی‌توانند آنها را از روی دستتان به کلی محو کنند. اگر شک دارید میتوانید پس از یه روزه سخت کاری، که دست‌هایتان را با همین ژل های ضدعفونی کننده تمیز کرده‌اید، دستهایتان را آب و مایع دستشویی بشویید؛ خواهید دید که چه آب کثیفی از دست های به ظاهر تمیزتان خواهد چکید.

متاسفانه در بسیاری از اماکن مایع دستشویی وجود ندارد و یا استفاده از آن بیشتر خطر آفرین است تا سازنده؛ پس ما به شما توصیه می کنیم همواره یک مایع دستشویی جیبی را با خود همراه داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید دست هایتان را کاملاً تمیز و ضد عفونی کنید.

آشنایی با ترکیبات مایع دستشویی مرغوب

مایع دستشویی که در میان عموم مردم، به صابون‌مایع نیز شهرت یافته است، بیشتر مصارف شستشوی دست را دارد، و کمتر جهت پاک کردن سایر سطوح از آن استفاده می شود.

متاسفانه هنوز هم صابون جامد توسط خانوارهای فراوانی جهت شستشوی دست، مورد بهره وری قرار می گیرد؛ این در حالی است که سال ها از تولید مایع دستشویی با کیفیت و مرغوب گذشته است.

صابون جامد می تواند محل بسیار خوبی جهت رشد قارچ ها باشد؛ زیرا به مدت طولانی، مرطوب بوده و روی آن پوشیده نیست؛ اساساً قارچها در محیط‌های مرطوب به راحتی رشد و تکثیر می یابند و با کوچکترین لمسی به سطوح انتقال یافته و می توانند موجب ایجاد بیماری های پوستی گردند.

صابون مایع به دلیل داشتن بسته بندی بهداشتی می تواند برای مدت بسیار طولانی پاکیزگی را در خود حفظ کند، همچنین شما می توانید با به کار گیری یک ظرف مایع دستشویی با حسگر چشمی، از انتقال هرگونه میکروب جلوگیری کنید.

به طور کلی فرمولاسیون صابون ها بسیار شبیه هم است؛ مایع دستشویی از نمکهای سدیم یا پتاسیم و مواد شیمیایی سود سوزآور، پتاس، عصاره گیاهان معطر، روغن برزک یا نارگیل و همچنین الکل صنعتی تشکیل می شود.

البته هر کارخانه می‌توانند فرمولاسیون مخصوص به خود را داشته باشد، اما این مواد پایه اساسی تمامی صابون های مایع است. جهت اطمینان از پاکیزگی دست ها بهتر است آنزیم هایی به این فرمولاسیون اضافه شود؛ همچنین جهت نرم و مرطوب نگه داشتن پوست، بهتر است از یک مواد مرطوب کننده و یا روغن گیاهی موثر در ساخت مایع دستشویی استفاده شود.

یک مایع دستشویی مرغوب نباید به قیمت پاکیزگی، پوست دست را خراب کرده و یا ایجاد حساسیت کند؛ پس خیلی مهم است که از مواد اولیه درجه یک و فرمولاسیون پیشرفته در ساخت آن بهره بگیرید.

روش صحیح استفاده از مایع دستشویی باکیفیت

روش صحیح استفاده از مایع دستشویی باکیفیت در مورد روش استفاده از مایع دستشویی باید گفت که همانند سایر شوینده ها برخورد می کنیم؛ اساساً شوینده ها نیاز به محیطی مرطوب و اکسیژن جهت کف کردن و فعال شدن دارند؛ پس ابتدا باید دست هایتان را با کمی آب مرطوب کنید.

پس از مرطوب کردن دستها مقادیری از مایع دستشویی با کیفیت را بر روی دست های تان بریزید سپس پس با مالیدن کف دست هایتان به هم تفاوت یک مایع دستشویی مرغوب با سایر رقبای نامرغوب آشکار خواهد شد.

مایع دستشویی با کیفیت، کف فراوانی تولید می کند، معطر و خوشبو است و همچنین پس از از آبکشی بر روی پوستتان باقی نمی ماند. مایع دستشویی مرغوب با آنزیم های فعالی که در خود دارد می‌تواند بهترین خط حمله جهت مقابله با انواع بیماری‌ها باشد.

البته در نظر داشته باشید که دستها را باید به روش صحیح و در طی ۲۰ الی ۳۰ ثانیه به خوبی شستشو دهید؛ در غیر اینصورت باکتری‌های فراوانی را با خود حمل خواهید کرد. روش شستشوی صحیح دستها به شرح زیر است:

  1. مرطوب کردن دستها توسط مقادیر اندکی آب.
  2. ریختن مقادیر کافی از مایع دستشویی.
  3. کف دستها را به صورت دورانی به هم بمالید.
  4. لابلای انگشتها را از پشت دستها بشویید.
  5. لابلای انگشتها را از کف دستها بشویید.
  6. انگشتها را در هم قلاب کرده و ناخنها را به دقت تمیز کنید.
  7. انگشت شست را با دست مقابل بشویید.
  8. مچ دستها را بشویید.
  9. با یک دستمال و یا حوله بهداشتی، دستها را خشک کنید.
  10. شیر آب را با همان دستمال ببندید.

لطفاً همیشه در نظر داشته باشید که در مواقع ضروری دست‌هایتان را به خوبی با آب و یک مایع دستشویی مرغوب شست و شو دهید؛ به هیچ عنوان به این قضیه نیاندیشید که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که « کرونا از طریق سطوح منتقل نمی شود »، زیرا کویید ۱۹ تنها بیماری نگران کننده ای نیست که در کمین شماست.

پس از استفاده از سرویس بهداشتی، پیش از آماده سازی غذا پیش از غذا خوردن و پیش از غذا دادن به کودکان همواره دست هایتان را به خوبی شستشو دهید؛ زیرا آنچه در کمین شماست انواع باکتری ها و ویروسهای واقعاً کشنده است.

تولید کنندگان مایع دستشویی جیبی درجه یک

تولید مایع دستشویی باکیفیت یکی از دغدغه های تولید کننده های مواد شوینده است؛ زیرا این محصول وظایف سنگینی بر دوش می کشد. همانطور که پیشتر اشاره کردیم دست های شما در صورت یک شستشوی ضعیف، می تواند جانتان را به خطر بیندازد؛ پس کیفیت بالای مایع دستشویی بسیار حائز اهمیت است.

تولیدکنندگان مایع دستشویی جیبی درجه یک، همواره می کوشند تا بهترین محصول را که مناسب پوست ارزشمند، و حافظ گوهر سلامتی شما است را تولید و عرضه کنند.

شما می‌توانید سراسر بازار فروش مایع دستشویی کشور را رصد کرده و قیمت روز مایع دستشویی را مورد بررسی قرار دهید؛ اما حتما کیفیت و خلوص محصول را مد نظر قرارداده و محصولات را مقایسه کنید.

با مقایسه قیمت ها در خواهید یافت که قیمت مایع دستشویی خالص به نسبت سایر رقبا پایینتر بوده و از کیفیتی بی نظیر و بسیار بالا برخوردار است. سلامتی ارزش هزینه کردن را دارد.

قیمت باورنکردنی مایع دستشویی باکیفیت

قیمت باورنکردنی مایع دستشویی باکیفیت برای شما که به سلامتی خود و خانواده خود اهمیت می دهید هدیه ای ارزشمند داریم؛ شما میتوانید بالاترین کیفیت را به نازلترین قیمت در نزد ما جستجو کنید.

قیمت مایع دستشویی باکیفیت در واحد تجاری ما بسیار اندک است؛از طرفی با بکارگیری مواد اولیه درجه یک، فرمولاسیون تولید پیشرفته، دستگاه‌های فوق‌العاده با کیفیت و آب پاکیزه و سبک، بهترین را به دستان شما هموطنان هدیه کردیم؛ زیرا ما می‌ کوشیم تا لایق اعتماد شما عزیزان باشیم.

همانطور که می‌دانید مواد شوینده سهم عظیمی از آلودگی محیط زیست را به خود اختصاص می دهد؛ ما تولید کنندگان مایع دستشویی درجه یک، کوشیده ایم تا با استفاده از بهترین مواد سهم این آلودگی را کاهش داده و همچنین یک مایع دستشویی با کیفیت و به صرفه تولید و عرضه کنیم.

مایع دستشویی بی کیفیت به راحتی از روی پوست شسته نمی شود و نیاز به آب فراوان جهت پاکسازی دارد؛ این یعنی هدر رفت مقادیر بسیار بالایی از آب لوله کشی که با زحمت فراوان تصفیه و مورد مصرف هموطنان قرار می‌گیرد.

به علاوه مقادیر بسیار بالای از شوینده در هر بار مصرف وارد شبکه آب و فاضلاب شده و می تواند ایجاد آلودگی کند؛ پس یک فرمولاسیون دقیق و همچنین مواد اولیه دوست دار محیط زیست می‌تواند کمک بزرگی به حفظ منابع آبی بوده و مانع آلودگی محیط زیست باشد.

ما به پاس قدردانی از انتخاب شما هم وطنان، که به حفظ محیط زیست اهمیت می دهید، بالاترین کیفیت را به نازلترین قیمت عرضه می‌کنیم، تا ما هم سهمی در این این کار عظیم داشته باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما