Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش تضمینی پودر رختشویی به صورت عمده رادوش

فروش تضمینی پودر رختشویی به صورت عمده

این مجموعه یکی از بزرگترین عرضه کنندگان انواع پودر رختشویی در ایران است. این محصول برای شستن وسایل رنگی، پودری حاوی مقدار زیادی پلیمر، سورفاکتانت، آنزیم مناسب است. با از بین بردن موثر خاک، آنها در عین حال از لباس در برابر تغییر رنگ محافظت می کنند. فروش تضمینی پودر رختشویی عمده توسط ما با بهترین قیمت انجام می شود.

فروش تضمینی پودر رختشویی به صورت عمده

ایران مرکز تولید انواع پودر رختشویی

ایران مرکز تولید انواع پودر رختشویی ایران بزرگترین مرکز تولید انواع پودر رختشویی درجه یک در خاور میانه است. به عنوان یک قاعده، بسته بندی آن به وضوح در مورد تمام ویژگی های پودر است. تولیدکنندگان کتیبه ها از زمینه کاربرد ابزار و اضافات احتمالی آن اطلاع می دهند. گاهی اوقات از نامگذاری های خاصی استفاده می شود، به عنوان مثال، مخلوط هایی برای شستشوی ماشین نمایشی شماتیک از یک دستگاه اتوماتیک روی جعبه یا بسته دارند.

در یک پودر لباسشویی با کیفیت بالا، ضد جاذب باید وجود داشته باشد، که به تمیز ماندن برای مدت طولانی تری کمک می کند. سورفاکتانت نیز مورد نیاز است. سورفاکتانت، که باعث نرم شدن بافت می شود تا اجزای فعال بتوانند به درون آن نفوذ کنند.

مواد سفید کنندهکه به پودر رختشویی بهداشتی ما اضافه می شوند که معمولاً برای موارد سفید یا رنگی در نظر گرفته می شوند. پودر مواد شوینده همچنین حاوی فسفاتهایی است که باعث نرم شدن آب و جلوگیری از تشکیل آهک می شود. با این حال، باید مراقب فسفات ها باشید: آنها می توانند باعث واکنش آلرژیک شوند.

کلریدها از جمع شدن مقیاس در داخل ماشین لباسشویی جلوگیری کرده و از خوردگی جلوگیری می کنند. پودر لباسشویی همچنین باید حاوی پلیمرهایی باشد که از شسته شدن رنگ از روی پارچه جلوگیری کرده و از ورود مجدد خاک شسته شده به داخل آن جلوگیری می کند. برای اینکه بویی دلپذیر به چیزها بدهد، عطرهایی نیز به پودر اضافه می شوند.

درباره انواع پودر رختشویی بیشتر بدانید

درباره انواع پودر رختشویی بیشتر بدانید اول از همه، مواد شوینده باید ایمن باشد. به هر حال، این شیمی است و اگر تولید کننده الزامات ایمنی اجباری را برآورده نکند، شوینده ها نه تنها هنگام استفاده از آنها در فرآیند شستشو، بلکه در حین پوشیدن لباس های شسته شده با آنها می توانند به سلامت مصرف کننده آسیب برسانند.

این واقعیت که پودر لباسشویی خطری برای سلامتی مصرف کننده ندارد با علامت مطابقت روی بسته بندی آن اثبات می شود (تأیید انطباق پودرهای لباسشویی اجباری است و به صورت اظهارنامه انجام می شود). با این حال، در مورد محصولات تقلبی، که خطرناک هستند، همانطور که می گویند، با تعریف، البته بدون عذاب وجدان یا هر دلیلی اعمال می شود.

بسته به خواص مواد شوینده، آنها نیز بر اساس هدف تقسیم می شوند. بنابراین، برخی فرمولاسیون ها برای خیساندن، برخی دیگر برای شستن وسایل بسیار آلوده یا سفید شدن در نظر گرفته شده اند. پودرهایی نیز برای ضد عفونی وجود دارد که به مواد مقاومت در برابر چین و خواص ضد استاتیکی می دهد.

شوینده ها از نظر نحوه استفاده نیز متفاوت هستند. از مخلوط های جهانی می توان در دستگاه های اتوماتیک و در دستگاه های نوع فعال کننده و برای شستن دست و در مقیاس صنعتی استفاده کرد. برعکس، موارد خاص فقط برای یکی از واحدهای ذکر شده در نظر گرفته شده است. برخی از پودرها دارای ویژگی های اضافی هستند.

شرکت پخش بهترین پودر رختشویی عمده

شرکت پخش بهترین  پودر رختشویی عمده ما شرکت پخش بهترین پودر رختشویی عمده در ایران هستیم. از جمله مواد تشکیل دهنده این نوع پودرها، تثبیت کننده های رنگی هستند که رنگ را روی لباس نگه می دارند و از لکه دار شدن پارچه جلوگیری می کنند. ترکیب این مواد شوینده به حفظ اشباع رنگ لباس کمک می کند و حتی قادر است رنگ از دست رفته را بازیابی کند.

همچنین آنها حاوی یک رنگ خاص بازسازی کننده هستند که در هر بار شستشو رنگ تیره را رفع می کند. محصولات ما برای ماشین لباسشویی های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و برای شستن دست قابل استفاده اند. جهت خرید پودر رختشویی قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما