Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشگاه پودر رختشویی 20 کیلویی آنزیم دار رادوش

فروشگاه پودر رختشویی 20 کیلویی آنزیم دار

در بیشتر مواقع انتخاب پودر لباس شویی مناسب،بسیار مهم میباشد.پودر لباس شویی تاثیر بسزایی در الیاف پارچه،حفظ کیفیت پارچه و حتی سلامت پوست مصرف کننده دارد.پس لازم است که در هنگام خرید پودر رخت شویی دقت عمل بیشتری داشته باشیم.

پودر رختشویی 20 کیلویی برای مصارف خانگی به دلیل حجم بالای خود بسیار به صرفه بوده و دارای قیمت مقطوع نیز میباشند.

فروشگاه پودر رختشویی 20 کیلویی آنزیم دار

مشخصات پودر رختشویی 20 کیلویی آنزیم دار

مشخصات پودر رختشویی 20 کیلویی آنزیم دار پودر رخت شویی 20 کیلویی در بسته بندی بزرگتری تولید شده و حجم بالایی از پودر را در خود جای میدهد.از این پودر جهت شستن لباس ها چه به صورت دستی و چه ماشینی و همچنین شستن ظروف ،کاشی و سرامیک استفاده میشود،و تقریبا باعث از بین رفتن همه آلودگی ها و لکه ها میشود.

پودر لباس شویی حاوی آنزیم هایی مانند آمیلاز،پروتئاز،لیپاز و سلولاز بوده و همچنین به دلیل کف کنندگی زیاد،قدرت بالایی در از بین بردن چربی ها و کثیفی ها دارد.درون پودر لباس شویی دانه های رنگی کوچک بسیاری مشاهده شده و در چند رایحه مختلف به بازار عرضه و توزیع میشود.پودر لباس شویی فله ای به علت داشتن حجم بالای پودر و همچنین قیمت مناسب برای استفاده کننده مقرون به صرفه تر بوده،چون این پودر های 20 کیلویی بعد از تعداد دفعات طولانی مصرف به اتمام میرسد.

به دلیل دارا بودن مواد نرم کننده در ترکیب خود باعث نرمی،لطافت و درخشندگی بیشتر الیاف پارچه شده و طول عمر پارچه را بهبود میبخشد.تمام مشخصات پودر ائم از:تاریخ تولید،نوع آنزیم ها،مواد مصرفی در ترکیب،نوع رایحه،کشور سازنده و همچنین طریقه مصرف بر روی بسته بندی به طور کامل قید شده است.

این پودر ها نسبت به سایر پودر های لباس شویی حساسیت و عارضه پوستی کمتری به مصرف کننده وارد میکنند،اما هنگام شست و شو با این شوینده ها بهتر است از دستکش استفاده شود.

خرید بهترین پودر رختشویی کیلویی

خرید بهترین پودر رختشویی کیلویی پودر های رختشویی بعد از تولید در کارخانه ها و بسته بندی آماده عرضه و توزیع به بازار میشوند.هنگام خرید این محصولات باید پودر مناسب جهت شست و شوی دستی و یا ماشینی را انتخاب کرد.

خرید پودر رختشویی امری بسیار ساده و راحت بوده به طوری که از طریق مراجعه به فروشگاه های محل زندگی و سطح شهر میتوان بهترین پودر رختشویی را انتخاب کرد به طوری که مصرف این پودر صدمه ای به بافت لباس وارد نکند.

پودر لباس شویی نیز مانند اکثر محصولات دارای فروش اینترنتی بوده و خریدار میتواند محصول انتخابی خود را از طریق سایت های معتبر فروش، در کمترین زمان ممکن خریداری کند.برند های خارجی  محصولات خود را از طریق نمایندگی های خود در سطح کشورهای دیگر به فروش میرسانند و در اختیار مصرف کننده قرار میدهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما