Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشندگان پودر ماشین لباسشویی معطر رادوش

فروشندگان پودر ماشین لباسشویی معطر

پودر ماشین لباسشویی معطر به دلیل ترکیباتی که دارد متناسب با ساختار ماشین های لباسشویی تولید شده اند. فروشندگان پودر ماشین محدود به منطقه خاصی نمی شوند، بلکه فروشندگان متعددی در سراسر دنیا در حال عرضه این محصول به بازار های داخلی و خارجی می باشند، و دلیل رونق آن را می توان پرکاربرد بودن این محصول در سراسر دنیا دانست.

فروشندگان پودر ماشین لباسشویی معطر

مواد تشکیل دهنده پودر ماشین لباسشویی

مواد تشکیل دهنده پودر ماشین لباسشویی آنچه که پودرهای لباسشویی دستی را با ماشینی متمایز می کند مواد اولیه تشکیل دهنده آن ها می باشد. علاوه بر این، این مواد تشکیل دهنده میزان کیفیت محصول را هم تحت تاثیر قرار می دهند. به همین دلیل در این بخش قصد داریم به تعدادی از مواد اولیه پودر های ماشین لباسشویی و کارکردی که دارند اشاره کنیم:

  • سدیم سیترات: این ماده به راحتی در آب حل می شود و جزو مواد اصلی برای تولید محصولات شوینده هستند، علاوه بر این سدیم سیترات از ایجاد رسوبات مواد دیگر پودر به روی سطح لباس و فلزی ماشین های لباسشویی جلوگیری می کند، به همین دلیل ماده مهمی در تولید پودر های ماشینی هست.
  • سورفاکتانتها: نقشی که این ماده در شستشو لباس ها دارد تسهیل در جداسازی چرک و کثیفی ها از سطح لباس ها می باشد و آن ها را به صورت معلق نگه می دارد.
  • سدیم تری پلی فسفات: این ماده اولیه نقش تکمیلی مورد قبل را دارد، بدین صورت که مانع از این می شود که چرک های جدا و معلق شده از سطح لباس مجدد به سطح بر گردند.
  • سیلیکات ها: دلیل استفاده از این ماده در تولید پودر های ماشینی این است، که حضورشان در پودر مانع از خوردگی سطوح فلزی قطعات داخلی ماشین لباسشویی می گردد.
  • بلیچ: این ماده با نفوذ در لکه هایی مانند سس، قهوه، خون و هر لکه ای که با شست وشوی ساده از بین نمی روند؛ به راحتی آن ها از سطح پارچه پاک می کنند، و در این راستا باعث درخشندگی می شوند.

خرید پودر ماشین لباسشویی معطر

خرید پودر ماشین لباسشویی معطر شاید اغراق نباشد که بگوییم ویژگی مهم و اصلی که هنگام خرید پودرهای لباس نیاز است به آن توجه کنیم، عطری است که آن پودر دارد. خرید پودر معطر باعث می شود رایحه خوش آن بعد از شست و شو روی لباس بماند و حتی تا ساعت ها نیاز به استفاده از مواد خوشبو کننده نداشته باشید.

اما هنگام خرید باید توجه داشته باشیم برای معطر کردن آن ها از ترکیبات و رایحه های طبیعی بهره برده باشند. علاوه بر این خرید پودرهایی که عطر ملایمی دارند بیشتر توصیه می شود، چون داشتن رایحه تند و یا زیاد باعث می شود که زمنیه ای برای آلرژی یا حساسیت های تنفسی ایجاد شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما