Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشندگان انواع قرص ظرفشویی عمده رادوش

فروشندگان انواع قرص ظرفشویی عمده

تولید کنندگان قرص ظرفشویی عمده در ایران موفق به تولید محصولی با کیفیت فوق العاده عالی و در حد برند های برتر جهانی شدند.دلایل متعددی سبب شد که قرص ایرانی به شهرت برسد از جمله: شستوی کامل و عالی، قابلیت شستشو در هر نوع آب سخت، حاوی آنتی فیلم بودن، حاوی آنتی کیک بودن، محافظت از ظرف و ظروف به طوری که خط و خش روی آنها ایجاد نشود، علاوه بر تمیز کردن از باقی ماندن لک های ناشی از چربی و رنگ های داخل غذا بر روی سطح ظروف جلوگیری می کند،

فروشندگان انواع قرص ظرفشویی عمده

آشنایی مختصر با قرص ظرفشویی نانو

آشنایی مختصر با قرص ظرفشویی نانو قرص ظرفشویی نانو با کیفیت کف کنترل شده ایی دارد و زیاد کف نمی کند، علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا به خاطر اینکه کف کمتری دارند در مرحله ابکشی زودتر آبکشی شده و نیازی به مصرف آب بیشتر نمی باشد . این نوع قرص ظروف شیشه و کریستال را با کیفیت مناسب بشویید. مواد شوینده مورد استفاده در ماشین های ظرفشویی و قرص ها معمولا” حاوی ترکیبات شیمایی هستند که به آنها سازنده گفته می شود. این مواد به حذف یون های کلسیم و منیزیم در آب در طول فرآیند شستشو ادامه می دهند. ها، سیترات ها و پلی کربونات ها به کلیسیم و منیزیم می چسبند و آن ها را رسوب می دهند.

قرص پس از نرم شدن با آب و وارد شدن به محل شستشو ، کار شستشوی ظروف را آغاز می کند. قرص ظرفشویی از مولکول هایی تشکیل شده که این موکل ها دارای یک سر قطبی و یک سر ناقطبی هستند. طرف قطبی این مولکول ها به آب و طرف ناقطبی به مولکول های چربی می چسبند و به این صورت باعث حذف این مولکول ها از روی سطوح می شوند. ترکیبات قرص با چربی (روغن) واکنش می دهد و آن را به ذرات کوچکتر محلول درآب تبدیل می کنند سپس طی شستشو این مواد حذف می شوند. عملکرد و قابلیت هر قرص بسته به مدل های آن متفاوت است یک گروه از قرص ها تک کاربردی و گروه دیگر چند منظوره می باشند

ویژگی های مهم قرص ظرفشویی ضد حساسیت

ویژگی های مهم قرص ظرفشویی ضد حساسیت توجه به این نکه ضروری است که ممکن است برای لوازم پلاستیکی خاصیت رنگبری داشته باشد پی بهتر است اول روی یک سطح کوچکتر امتحان کنید. علاوه بر کیفیت بالا، قیمت استثنایی قرص ظرفشویی سبب شده که این کالا در اکثر خانواده ها، لقب سلطان پاکیزه گی بگیرد. در هنگام شستشو ی ظروف، انتخاب قرص مناسب بسیار مهم است و خریداران همیشه به دنبال بهترین ها با مناسب ترین قیمت هستند.

شتشوی با کیفیت از مهم ترین مواردی است که در ابتدای خرید یک قرص ماشین ظرفشویی بدان توجه می شود. شستن با کیفیت ظروف فقط به معنی پاک شدن ظروف از کثیفی نیست زیرا شوینده های زیادی این کار را انجام می دهند و با کیفیت هم نیستند.بنابر این قرص باید ویژگی ها و شرایط ویژه ای داشته باشد که به عنوان یک محصول با کیفیت شناخته شود؛ شویندگی فوق العاده،حاوی جلا دهنده جهت جلای ظروف، عملکرد نمک در قرص ظرفشویی به طوری باشد که موثر برای هر میزان سختی آب باشد و قابلیت کم کردن میزان سختی آب را داشته باشد.

داشتن ترکیبات پیشرفته ای که تا حد زیادی از تجمع جرم ها و چربی در لوله ها، فیلتر و داخل دستگاه ظرفشویی جلوگیری کند، تجزیه یریع و کامل قرص در آب حتی آب سرد، همگی این موارد دلیل بر کیفیت قرص ظرفشویی می باشند. زمان هایی هم هست که هزینه های بالایی صرف خرید ماشین ظرفشویی می شود اما بعد از شست وشو نتایج خوبی مشاهده نمی شود شاید به نظر مقصر ماشین قلمداد شود درحالی که این تصور اشتباه است و استفاده از قرص اصلو با کیفیت است که نتایج درخشانی برای مصرف کنندگان به ارمغان خواهد داشت .استفاده از هر برند معتبری می تواند بهترین انتخاب باشد به شرط آنکه از کارخانه های معتبر و سایت های معتبر خریداری گردد.

نکات مهم در انتخاب قرص ظرفشویی معطر

نکات مهم در انتخاب قرص ظرفشویی معطر هر محصولی که در کارگاه ها و کارخانجات تولید می شود بایستی دارای کیفیت و قدرت رقابت با محصولات وارداتی مشابه و یا تولیدات داخلی را داشته باشد، حتی اگر ظروف بسیار کثیف باشند باید از یک قرص استفاده کرد بدین صورت که پس از خارج کردن قرص از بسته آن را درون جا قرصی ظرفشویی قرار داده و پس از فعال نمودن دکمه مربوط به فعال سازی قرص، می توان از آن برای شستشو استفاده نمود.

بهتر است از قرص ظرفشویی معطر که همزمان شامل قرص، جلادهنده و نمک در یک بسته هستندو قرص های سه کاره گفته می شوند؛ استفاده شود و اغلب روی بسته بندی آنها عبارت همه در یکی نوشته شده است، علت استفاده از نمک مقابله با سختی آب و محافظت ماشین ظرفشویی در برابر آهک می باشد در صورتی که از نمک استفاده نشود باعث کدر شدن ظرف ها می شود.

همچنین باعث بهینه مصرف کردن آب و به دلیل کف کمتر باعث افزایش طول عمر دستگاه می شوند و مقرون به صرفه بودن می باشد زیرا برخی از قرص ها قابلیت نصف شدن را دارند و بنابراین برای تعداد ظروف کمتر می توان یک نصفه قرص را مورد استفاده قرار داد؛حل شدن قرص در آب با دمایی زیر 50 درجه سانتی گراد صورت نمی گیرد بنابراین باید در هنگام استفاده دمای آب را بالا برد. از جمله معایب این قرص ها می توان به خورنده بودن آنها توسط پوست بدن اشاره نمود.

زیرا قرص ظرفشویی ضد حساسیت حاوی نمک های قلیایی خورنده هستند که باعث سوختگی می شود بهتر است در هنگام قرار دادن قرص در جا قرصی ماشین ظرفشویی از دستکش استفاده شود. آنزیم یک نوع کاتالیست بیولوژیکی است که باعث افزایش سرعت واکنش شیمیایی در موجودات زنده می شود؛

قیمت انواع قرص ظرفشویی عمده

قیمت انواع قرص ظرفشویی عمده علاوه بر نوع بسته بندی هر قرص در پوششی برای محافظت در برابر رطوبت و گرما قرار می گیرد و قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی این پوشش بجز پوشش های که در آب حل می شوند، را باید جدا کرد. نحوه ساخت این قرص ها طوری است که در تمامی آب ها و با انواع درجه سختی قابلیت استفاده را داشته باشند؛ در ایران برندهای مختلف قرض ظرفشویی موجود است و اغلب وارداتی هستند، از جمله این برند ها فینیش و فیری می باشند و برند ایرانی ناتار با رایحه یا بدون رایحه و به صورت قرص دو لایه حاوی ذرات فعال برای از بین سخت ترین لکه ها و نفوذ در سطح چربی ها و پاک کردن آنها از روی ظروف می باشد. قیمت قرص ظرفشویی به عوامل زیادی بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما