Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 27 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه پودر لباسشویی ماشینی به صورت فله ای رادوش

عرضه پودر لباسشویی ماشینی به صورت فله ای

یکی از روش های فروش بالا توسط بسیاری از برند ها عرضه پودر لباسشویی ماشینی به صورت فله ای می باشد، پودر لباسشویی ماشینی فله از نظر قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر از محصولات بسته بندی شده می باشد و به همین علت مورد استقبال اکثر مصرف کنندگان می باشد.

عرضه و فروش انواع پودر لباسشویی فله باکیفیت از لحاظ قیمت و شرایط فروش نسبت به سایر محصولات شوینده متفاوت بوده و در شرایط خاص و با قیمت های مناسب عرضه می شود.

عرضه پودر لباسشویی ماشینی به صورت فله ای

نکاتی جالب درباره پودر لباسشویی ماشینی

نکاتی جالب درباره پودر لباسشویی ماشینی در هنگام استفاده از پودر لباسشویی ماشینی باید نسبت به نحوه استفاده از پودر نکاتی را در نظر داشته باشیم که دانستن برخی از آنها جالب و خالی از لطف نمی باشد.

 1. هر چقدر مقدار کف تولید شده از پودر ماشین کمتر باشد نشان از باکیفیت بودن آن می دهد اکثر پودر های معتبر و برند در هنگام استفاده در ماشین کمترین مقدار کف را ایجاد می کنند که این نشان از مرغوبیت پودر می دهد.
 2. مقدار مورد نیاز هنگام استفاده از پودر در ماشین های لباسشویی 7 تا 8 کیلویی مشخص می باشد و نباید بیشتر از سه قاشق غذا خوری پودر داخل ماشین ریخته شود چرا که ریختن بیش از مقدار لازم در داخل ماشین لباسشویی باعث صدمه زدن به آن می شود.
 3. پودر های مرغوب و با کیفیت علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا باعث حفظ رنگ و حالت لباس می شوند.
 4. در هنگام استفاده از پودر ماشینی حتما به نوشته روی بسته باید توجه شود و نباید از پودر دستی یا رختشویی در ماشین لباسشویی استفاده شود.

مشخصات انواع پودر لباسشویی درجه 1

مشخصات انواع پودر لباسشویی درجه 1 مشخصات انوع پودر لباسشویی درجه 1 بسیار می باشد که در اینجا به چند مورد از آن اشاره می کنیم:

 1. اولین مشخصه پودر لباسشویی قدرت پاک کنندگی بالا با کمترین میزان کف حاصل از پودر می باشد.
 2. بیشتر پودرهای درجه 1 چند آنزیم می باشند که هر کدام از این آنزیم ها نقش مربوط به خود در هنگام شست و شوی لباس را بر عهده دارند.
 3. پودر مرغوب علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا باعث حفظ لطافت و بافت لباس می شود و میزان پوسیدگی حاصل از شست و شو را کاهش می دهد.
 4. بیشتر پودر های معتبر و برند مانع از ایجاد حساسیت پس از شست و شوی لباس می شوند و افراد در هنگام پوشیدن لباس شسته بر روی پوست خود احساس حساسیت و یا خارش نمی کنند.
 5. حفظ لطافت و نرمی البسه نیز یکی دیگر از مشخصه های پودر مرغوب می باشد.
 6. کیفیت پودر ماشین درجه 1 علاوه تاثیر در پاک کنندگی و تمیزی بالا، باعث افزایش طول عمر لباس و ماشین لباسشویی می شود.
 7. پودر مرغوب علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا به سرعت لکه های سرسخت و باکتری ها را از روی لباس از بین می برد.

فروش استثنایی پودر لباسشویی ماشینی فله ای

فروش استثنایی پودر لباسشویی ماشینی فله ای فروش استثنایی پودر لباسشویی ماشینی فله ای یکی از سیاست های افزایش تولید و عرضه پودر لباسشویی باکیفیت در بازار می باشد که در زمان های مشخص و با قیمت های از پیش تعیین شده و متفاوت با سایر شوینده ها عرضه و روانه بازار مصرف می شود.

یکی از مشخصه های اصلی پودر فله ای قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن نسبت به پودرهای بسته بندی و یا حتی پودر های خارجی می باشد، تولید پودر لباسشویی استاندارد و عرضه آن به صورت عمده کمک زیادی هم از لحاظ قیمت و هم از جهت افزایش طول عمر البسه به خریدار می کند.

پودر فله ای مرغوب علاوه بر داشتن کیفیت بالا شامل هزینه های بسته بندی نمی شود و به علت فله ای بودن آن از لحاظ زمان مصرف نیز بسیار مناسب تر از نوع جعبه ای آن می باشد و همین موضوع باعث جلب رضایت مصرف کننده از خرید پودر فله ای می شود، فروش پودر فله ای به صورت عمده و بدون واسطه و مستقیم از کارخانه باعث کوتاه کردن دست دلالان در بازار و حمایت از مصرف کننده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما