Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه مستقیم پودر لباسشویی 10 کیلویی در بازار رادوش

عرضه مستقیم پودر لباسشویی 10 کیلویی در بازار

پودر لباسشویی 10 کیلویی

پودر لباسشویی یک شوینده پود مانند بسیار قوی است که اولین بار در آلمان تولید شد. قبل از پودر لباسشویی ، تنها ماده‌ی شوینده، صابون بود ولی صابون از پس باکتری‌ها و قارچ‌ها برنمی‌آمد و نیاز به شوینده‌ی قوی‌تری احساس می‌شد. بنابراین پودر شوینده به‌سرعت همه‌گیر شد. ترکیب پودرها به‌مرور زمان بهبود پیدا کرد و امکاناتی مانند نرم کردن لباس و حفظ رنگ پارچه به ترکیباتش اضافه شد.

، پودر لباسشویی امروز یکی از مهمترین و پرکاربردترین ماده‌های شوینده است که با آن لباس را می شویند. قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارد و به‌سرعت باکتری‌ها و لکه‌های سرسخت را از بین می برد.. در ایران، مردم به اشتباه پودر لباسشویی را با نام تاید می‌شناسند، اما تاید نام یک کارخانه تولید پودر لباسشویی و تنها یکی از انواع مختلف پودر است.

و مردم به اشتباه آن را تاید صدا میزنند.

عرضه مستقیم پودر لباسشویی 10 کیلویی در بازار

مزایای استفاده از انواع پودر لباسشویی حاوی آنزیم

مزایای استفاده از انواع پودر لباسشویی حاوی آنزیم مواد پاک کننده لباسشویی یا پودر لباسشویی نوعی ماده شوینده است که برای تمیز کردن لباس استفاده می شود. مواد شوینده لباسشویی به صورت پودر و مایع تولید می شود.در حالی که مواد شوینده پودری و مایع سهم تقریباً مساوی از بازار شوینده های لباسشویی در سراسر جهان را از نظر ارزش دارند ، اما پودرهای لباسشویی از نظر حجم دو برابر بیشتر از مایعات به فروش می رسند.پودرهای شستشو رایج ترین مواد شوینده برای شستن لباس های ما هستند.و سال هاست که هیچ جایگزینی برای آن ها وجود ندارد.

آنها علاوه بر محافظت از لباس های رنگی از محو شدن ، با سخت ترین لکه ها می جنگند . آنها به طور موثری آب را نرم می کنند ، و بیشتر باعث افزایش اثربخشی تمیز کردن و از جمله دیگر کاهش ضربات پارچه می شوند. تقریباً همیشه می توان نتایج خوبی از شستن هنگام استفاده از پودرهای شستشو انتظار داشت. امروزه پودرهای شستشو بر اساس آخرین فناوری ها فرمولهای برتر وجود دارند.

با انتخاب های بسیاری در بازار ، حتماً یک پاک کننده لباسشویی پیدا کرده اید که متناسب با بودجه شما باشد و نیازهای شما را برای تمیز کردن لباس های شسته شده و همچنین اولویت خانواده شما از عطر و مسئولیت زیست محیطی برآورده کند.

مرکز فروش عمده پودر لباسشویی 10 کیلویی خارجی

مرکز فروش عمده پودر لباسشویی 10 کیلویی خارجی سال های زیادی است که در ایران شرکت های مختلف شوینده در حال رقابت با یکدیگر هستند و برندهای مختلفی نیز وجود دارد.

اما پودر مناسب لباسشویی چه نوع پودری است؟پودرها با توجه به ویژگی و استاندارد به پودرلباسشویی لباس های رنگی،لباس های کودک و لباس های سفید و…تقسیم می شوند.

این پودرها که با توجه به کاربردشان ومتناسب با پارچه و جنس و رنگ تولید می شوند به لباس آسیب نمیرسانند و باعث از بین بردن لکه های لباس می شوند.بدون اینکه صدمه ای به پارچه وارد شود. برای مثال پودر شستشوی لباس های سفید از پاک کنندگی قوی تری برخوردار هستند و درخشندگی بیشتری به لباس می دهند اما اگر برای این پارچه از پودر شستشوی نامناسبی استفاده شود باعث صدمه به لباس و پاک نشدن لکه می گردد.

شما میتوانید برای خرید انواع پودر لباسشویی خارجی و ایرانی همچنین پودر لباسشویی عطری از فروشگاه آنلاین ما دیدن فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما