Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 79 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه مستقیم مایع دستشویی عمده رادوش

عرضه مستقیم مایع دستشویی عمده

امروزه به دلیل شیوع بیماری کرونا، بازار خرید و فروش مایع دستشویی عمده، از تنور هم داغ‌تر است؛ البته این یک خبر خوب است، زیرا اهمیت به بهداشت و سلامت فردی می‌تواند در جهت ارتقاء بهداشت جامعه و مقابله با انواع بیماریهای واگیردار موثر باشد. با ما همراه شوید قصد داریم به بررسی کلیه مایع دستشویی درجه یک پرداخته و واحد عرضه مستقیم مایع دستشویی عمده را به شما معرفی کنیم.

عرضه مستقیم مایع دستشویی عمده

بررسی کلی مایع دستشویی درجه یک

بررسی کلی مایع دستشویی درجه یک مایع دستشویی به عنوان یکی از مهم ترین شوینده های مصرفی خانواده ها باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد؛ باید مرغوب بوده و پاکیزگی موثری را ایجاد کند؛ چرا که به طور جدی با سلامت انسان گره خورده است.

همانطور که قطعاً میدانید، اولین و بهترین خط حمله مقابله با بسیاری از بیماری های باکتریایی شستشوی دست‌ها است؛ شستشوی دست ها واقعا اهمیت دارد؛ اگر شما با دستهای آلوده غذا بخورید و یا چشم هایتان را لمس کنید ممکن است میلیون‌ها میکروب را وارد بدن کرده و درگیر بیماری‌های عفونی شوید.

فرض کنید به جنگ می‌روید و سلاح خوبی به همرا ندارید؛ اگر دشمنان در فاصله دوری بوده و برد سلاحتان بسیار کمتر از فاصله شما تا دشمنانتان باشد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ بله! شکست خواهید خورد.

استفاده از یک مایع دستشویی نامرغوب نیز مانند حمل یک سلاح بی اثر است. اگر به جنگ میکروب ها می روید، باید تا دندان مسلح شوید؛ زیرا آنها قابل دیدن نیستند، بسیاری از آنها واقعاً سخت جان هستند و می‌توانند آثار مخرب و ماندگاری داشته باشند. پس مهم است که از چه مایع دستشویی استفاده می کنیم.

یک مایع دستشویی با کیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 • ایجاد کف مناسب یکی از ویژگی های مایع دستشویی درجه یک و مرغوب است. اگر مایع دستشویی کف کند یعنی فعال نشده است؛ این اتفاق زمانی می‌افتد که در فرمول ساخت مایع دستشویی از ترکیبات نادرست استفاده شده و درصد روغن گیاهی مرطوب کننده بسیار بالا باشد.
 • ایجاد حس نرمی و لطافت پوست، یکی از دیگر ویژگی های حائز اهمیت است. ایجادخشکی و سوزش بر روی پوست دست یکی از نشانه های فرمولاسیون غلط، و عدم به کارگیری روغن گیاهی مناسب، در فرمولاسیون مایع دستشویی است.
 • عطر خوشایند و شفافیت مایع دستشویی باید حائز قرار گیرد؛ زیرا چند فاز شدن مایع دستشویی نشانه آن است که در آن عناصر کلسیم و آهن یافت می شود. این عناصر به تنهایی خطرناک نیستند، اما می توانند مواد شوینده را چند فاز کرده، و غیرقابل استفاده کنند. به علاوه تاریخ مصرف مایع دستشویی نیز، غیر قابل پیش بینی خواهد بود؛ زیرا این عناصر تاریخ مصرف را کاهش می‌دهند.

توصیه ما به شما استفاده از مایع دستشویی درجه یک و مرغوب است، که توسط کارخانجات معتبر تولید گشته، و همچنین به واسطه فروشنده معتبر مایع دستشویی، به فروش میرسد. سلامتی خود را جدی بگیرید، و بازار فروش مایع دستشویی را رصد کنید؛ تا بهترین را برای خود و خانواده عزیزتان تهیه کنید.

آشنایی با ترکیبات اولیه مایع دستشویی قوی

آیا میدانید در ساخت مایع دستشویی، که هر روزه آن را بر روی دست هایتان ریخته و از آن تجربه یک پاکیزگی فوق العاده دلچسب را کسب می کنید، چه موادی به کار رفته است؟! تولید مایع دستشویی قوی کار بسیار آسانی است، اما نکات کوچکی هستند که می توانند کیفیت مایع دستشویی را به شدت تنزل دهند.

مایع دستشویی قوی و موثر از از عناصر زیر تشکیل شده است.

 • نمک سدیم یا پتاسیم
 • پتاس
 • آب مقطر
 • الکل صنعتی
 • یک نوع روغن گیاهی
 • عصاره گیاهان معطر
 • سود سوز آور
 • آنزیم ها

همه موارد گفته شده باید از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند؛ زیرا کیفیت نهایی مایع دستشویی وابسته به کیفیت مواد اولیه آن است. البته اگر از مواد اولیه درجایی که استفاده کنید اما نکات دیگر را نادیده بگیرید نیز می توانید یک مایع دستشویی قوی و موثر تولید کنید.

بسیاری از کارخانجات به استفاده از آنزیم ها اعتقادی ندارند؛ درست است که شوینده ها در واقع بدون آنزیم ها هم می توانند شستشوی کاملی را انجام دهند اما در نظر داشته باشید که مجبوری دست هایتان را به مدت طولانی تر و حتی چندین بار شستشو دهید؛ و ممکن است باز هم بوی بد، از دست هایتان خداحافظی نکند.

بسیاری از کارخانجات از روغن نامرغوب، جهت مرطوب کردن و چرب کردن دست ها استفاده می کنند؛ البته ناگفته نماند که بسیاری نیز اضافه کردن روغن را نادیده گرفته، و یا به میزان کمتری از چرب کننده ها استفاده می کنند. اگر دوست دارید پوستتان همیشه جوان و شاداب بماند هیچ وقت از محصولات این کارخانه ها استفاده نکنید.

بررسی مراحل اولیه تولید مایع دستشویی

بررسی مراحل اولیه تولید مایع دستشویی مراحل تولید شوینده ها برخلاف آن چیزی که به نظر می رسد بسیار ساده بوده و میتواند یک شغل خانگی باشد؛ زیرا شما برای تهیه مواد شوینده تنها به چند چیز کوچک نیاز دارید.

 • مواد اولیه
 • فرمول ساخت
 • دستگاه های میکسر و پرکن

بسیاری از خانواده های ایرانی هم اکنون در محیط کوچکی از خانه به تولید مواد شوینده می پردازند. معمولا این مواد اولیه را به صورت ترکیب شده و خشک، از نمایندگی دریافت کرده و در خانه به وسیله دستگاه هایی که آنها را نیز از نمایندگی خریداری کرده‌اند، به مواد شوینده مورد مصرف خریداران تبدیل می‌کنند.

البته گاهی پیش می آید که در مراحل تولید توسط این عزیزان اشکالی پیش بیاید این اشکالات شامل موارد زیر است:

 1. آب سنگین: در تولید مواد شوینده مایع تا ۹۵ درصد آب به کار رفته است؛ بسیاری از از این عزیزان به جای استفاده از آب مقطر، از آب لوله کشی تصفیه شده و سبک شده استفاده می کنند. معمولاً این کافی نیست؛ زیرا همواره پس از تصفیه آب نیز مقادیری اندکی از عناصر کلسیم و آهن وارده شوینده شده و ایجاد لرت می کند. همچنین شوینده ای که با عنصر آهن و کلسیم ترکیب شود، می تواند تاریخ مصرف بسیار کوتاه‌تری داشته، و چند فاز شود. اگر بخواهیم بی پرده بگوییم، این شوینده به هیچ عنوان قابل استفاده نیست.
 2. دستگاه های نامناسب و لوله انتقال آهنی: استفاده از دستگاه های که دارای خوردگی، زدگی و زنگ‌زدگی هستند، می توانند شوینده ها را تحت تاثیر قرار داده و چند فاز کنند. همچنین لوله انتقال آهنی پس از مرور زمان، به دلیل استفاده از آب در ترکیبات مواد شوینده، دچار زنگ زدگی می شود که این خود نیز می تواند مواد شوینده را تحت تاثیر قرار دهد. بهتر است از لوله انتقال استیل و دستگاه های نو استفاده شود.

برای تولید مایع دستشویی مرغوب باید تمامی نکات گفته شده متن نظر قرار گرفته و انجام شود در غیر این صورت نمی‌توان انتظار یک شوینده مناسب و با کیفیت را داشت. بله! گفتیم این شغل می تواند یک شغل ساده خانگی باشد، اما باید سلامت مصرف کننده و محصول نیز مد نظر قرار گیرد.

روش صحیح استفاده از مایع دستشویی مرغوب

متاسفانه باید گفت هنوز هم در بسیاری از از خانواده ها شست و شوی صحیح دست ها مرسوم نیست؛ درصد بسیار بالایی از خانواده‌ها هنوز از صابون جامد برای شستشوی دست ها استفاده میکنند که این می تواند خطر آفرین باشد؛ زیرا صابون جامد ای که مرطوب رها شده می تواند محل رشد قارچ ها باشد.

بسیاری از شستن دست ها امتناع می کنند و پس از ورود به منزل تنها با چند قطره الکل، به اصطلاح دست هایشان را تمیز و ضدعفونی می‌کنند. البته بسیاری هم از ژل های ضدعفونی کننده برای ضدعفونی کردن دست های خود بهره می جویند؛ اما باید گفت هیچکدام کافی نیست.

بهترین و تنها روش صحیح ضدعفونی کردن دست ها؛ شست و شوی صحیح با آب پاکیزه و یک مایع دستشویی مرغوب است؛ در ادامه روش صحیح شست‌وشو را برایتان شرح می‌دهیم.

 1. درست مانند تمامی شوینده ها؛ مایع دستشویی نیز نیاز به محیط مرطوب جهت فعال شدن و کف کردن دارد. پس ابتدا درس هایمان را با مقدار اندکی آب مرطوب میکنیم.
 2. حال باید مقادیر کافی از مایع دستشویی را بر روی دست های خود پمپ کنیم.
 3. کف دست ها را به صورت دورانی به هم میمالیم.
 4. حال باید لابلای انگشت ها را از جهت کف دستها به هم بمالیم.
 5. حال نوبت پشت انگشت ها می رسد و باید با هر دست پشت دست دیگر را کاملاً تمیز کرده و لابلای انگشت ها را به هم بمالیم.
 6. نوبت به ناخن ها می رسد باید هم اکنون انگشت ها را به هم قلاب کرده و در راستای افقی ناخن ها را با کف دست تمیز کنیم.
 7. نوبت به شست دست ها می‌رسد؛ چسب ها را با کف دست مقابل کاملاً شستشو دهید، این انگشت به دلیل کاربردی تر بودن بیشتر از سایر انگشتان کثیف می شود.
 8. مچ دست ها را با دست مقابل بشویید؛ همیشه به یاد داشته باشید که شیار مچ‌ دست جایگاه بسیار خوبی برای میکرول ها است.
 9. دستها را با حوله شخصی و یا دستمال یکبار مصرف به خوبی خشک کنید.
 10. به یاد داشته باشید که شیر آب نیز با دست های شما آلوده شده است؛ اگر در مکان عمومی هستید، با همان دستمالی که دست‌هایتان را خشک کردید، شیر آب را ببندید؛ اما اگر در منزل هستید قبل از از بستن شیر آب و قبل از آب کشی دست هایتان، شیر آب را نیز با کمی مایع دستشویی تمیز کنید.

مراحل شست و شوی دستها را با هم مورد مطالعه قرار دادیم؛ اما باید زمان شستشو را نیز ز در نظر بگیریم. متاسفانه کرونا عادت های شستشوی دست ها را در میان ما ایرانیان دگرگون کرده است؛ بسیاری فکر می‌کنند که کرونا تنها بیماری در کمین آنهاست.

مواردی هستند که از کرونا نیز می توانند خطرآفرین تر باشند؛ فرض کنید با دست آلوده به کودکان غذا بدهید و سیستم گوارشی آنها را که هنوز ایمنی کافی ندارد به خطر بیندازید. این موضوع کمی ترسناک است؛ اما حقیقت دارد، که بسیاری از والدین این کار را هر روز انجام می‌دهند.

به یاد داشته باشید که پس از ورود به منزل، پس از استفاده از سرویس بهداشتی، قبل از غذا خوردن، قبل از غذا دادن به کودکان و قبل از پخت و پز، باید دست ها را به شکل صحیح، و به مدت حداقل ۲۰ ثانیه، با مایع دستشویی مرغوب، مورد شستشو قرار دهید.

عوامل موثر بر کیفیت مایع دستشویی

عوامل موثر بر کیفیت مایع دستشویی عوامل موثر بر کیفیت هر محصولی تنها دو مورد است، کیفیت مواد اولیه و روش ساخت آن. در مورد مواد شوینده مایع باید گفت یکی از مهمترین عامل تعیین کننده کیفیت دستگاه‌های پرکن و میکسری است که در کارخانجات به کار میرود. در ادامه به دقت تمامی عوامل موثر بر کیفیت مایع دستشویی را مورد بررسی قرار می دهیم.

 1. کیفیت مواد اولیه: مایع دستشویی از نمک سدیم و پتاسیم به همراه مقادیری از یک روغن گیاهی، آب مقطر، الکل صنعتی، پتاس، سود سوز آور و عصاره گیاهان معطر ساخته می شود. باید کیفیت تمامی مواد اولیه مطلوب و درجه یک باشد تا بتوانیم انتظار یک مایع دستشویی با کیفیت را داشته باشیم.
 2. فرمولاسیون ساخت مواد شوینده بسیار مهم است؛ در دست داشتن یک فرمول دقیق و درجه یک می تواند تضمین کننده یک مایع دستشویی با کیفیت باشد.
 3. کارکنان و ناظرین: کارکنان باید با دقت بسیار بالا و مطابق با فرمولاسیون، مواد را با هم ترکیب کنند و ناظرین باید نظارتی کامل و دقیق بر روی کار آنها داشته باشند.
 4. استفاده از دستگاه های پیشرفته و کاملاً سالم: استفاده از دستگاه های قدیمی که دارای خوردگی و زنگ زدگی هستند، می‌توانند بسیار خطرناک باشند. ورود اندکی از عناصر کلسیم و آهن، که معمولاً از طریق آب و دستگاه‌های قدیمی وارده شوینده‌ها می‌شود، نه تنها می‌تواند سلامت مصرف کننده را به خطر اندازد بلکه تاریخ مصرف محصولات شوینده را نیز کاهش دهد. به علاوه این عناصر می‌توانند باعث ایجاد لرت شده، و مایع دستشویی را کدر و چند فاز کنند. حتی یک زنگ زدگی کوچک در یک نقطه از دستگاه می تواند کل مواد شوینده را خراب کند؛ پس از کنترل کیفیت تجهیزات باید در کنار کنترل کیفی مواد در بالاترین درجه اهمیت قرار گیرد.

تولید کنندگان مایع دستشویی ارزان قیمت

اگر قصد خرید مواد شوینده را دارید، به شما مژده قیمت باورنکردنی مایع دستشویی مرغوب و درجه یک را می دهیم. ما با رصد قیمت روز مایع دستشویی در بازار ایران، کوشیدیم تا با به ارمغان آوردن بالاترین کیفیت به نازلترین قیمت، سهمی در ارتقاء کیفیت بهداشت جامعه داشته باشیم.

به دلیل بالا بودن قیمت مواد شوینده درجه یک، هم اکنون بسیاری از خانواده ها از شوینده های خوبی استفاده نمی کنند؛ بسیاری از هم وطنان هنوز هم از صابون های جامد برای شستشوی دستها بهره می جویند و حتی بسیاری دیگر درصدی آب مایع دستشویی اضافه میکنند.

ارتقاء بهداشت فردی می‌تواند ارتقاء بهداشت جامعه را به دنبال داشته باشد؛ پس وظیفه یکایک ما، علاوه بر کمک به هموطنان نیازمند جهت فراهم آوردن زندگی بهتر، حفظ کیفیت محصولات در در کنار تخفیفات فراوان است.

مرجع خرید مایع دستشویی درجه یک

مرجع خرید مایع دستشویی درجه یک اگر قصد خرید مایع دستشویی درجه یک را دارید، ما به شما این اطمینان را می‌دهیم، که با حفظ کیفیت در بالاترین درجه، همواره می کوشیم تا سهمی در ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه داشته باشیم.

ما با استفاده از بهترین مواد اولیه درجه یک و استفاده از به روزترین فرمولاسیون ساخت مایع دستشویی، می کشیم تا با استفاده از دستگاه های پیشرفته، بهترین ها را تولید و به شما هموطنان عزیز، عرضه کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما