Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات پودر رختشویی کیسه ای به عراق رادوش

صادرات پودر رختشویی کیسه ای به عراق

پودر رختشویی که منجر به پاکیزه گشتن لباس ها شده و در زندگی روزمره انسان ها نقش مهمی را بر عهده دارد؛ در وزن های مختلفی تولید گشته و به بازار ارائه گشته است؛ برای نمونه می توان به پودر رختشویی کیسه ای اشاره کرد که در اوزان 5 کیلو به بالا موجود می باشد. گفتنی است پودرهای رختشویی کیسه ای ویژه ایرانی که همراه با برند معتبر و کیفیت بالا بوده؛ حالا صادرات گسترده ای را از آن خود نموده و به عراق صادر می گردند.

صادرات پودر رختشویی کیسه ای به عراق

پودر رختشویی کیسه ای چیست؟

پودر رختشویی کیسه ای چیست؟ یکی از لوازمی که با آن می توان همواره البسه ای تمیز و درخشان را در اختیار داشت و از انباشته شدن لباس های کثیف جلوگیری کرد؛ پودر رختشویی می باشد.
این محصول به صورت پودر سفید بوده و در پاکیزه سازی انواع لباس های سفید، مشکی و رنگی به خوبی تاثیر خواهد گذاشت.

اما موضوع دیگری که در رابطه با این محصول می توان عنوان کرد؛ انواع پودر رختشویی از نظر شکل ظاهری می باشند که از این میان می توان به پودر رختشویی کیسه ای اشاره کرد که در مقابل پودرهای جعبه ای کوچک قرار گرفته و می توان این مشخصات را از آن بیان نمود:

  • پودرهای رختشویی کیسه ای در وزن های بالا موجود بوده و نمونه های 10 کیلویی، 15 کیلویی، 20 کیلویی، 25 کیلویی و … عرضه گشته اند.
  • این پودرها مناسب برای مصارف بالا بوده و برای فروش عمده در نظر گرفته شده اند.
  • همچنین این پودرها در بسته بندی های کیسه ای لمینیتی وجود داشته و بنابراین از نم و آثار منفی دیگر به دور خواهند بود.

کارخانه تولید پودر رختشویی کیسه ای در تبریز

کارخانه تولید پودر رختشویی کیسه ای در تبریز در حال حاضر کارخانجات تولید پودر رختشویی کیسه ای در شهرهای بسیاری از کشور استقرار پیدا کرده و عملیات گسترده ای را از در خصوص ساخت و عرضه این محصول به انجام رسانده اند؛ یکی از این شهرها تبریز است که وجود کارخانجات تولید کننده پودر رختشویی در آن، بسیار بیشتر بوده و هر یک از آنها پودرهایی با برندهای معتبر را به بازار تقدیم نموده اند.
اما یکی از پودرهایی که از سوی کارخانجات فوق در معرض تولید انبوه قرار گرفته؛ پودر رختشویی کیسه ای است که در چنین نمونه هایی تولید می گردد:

  1. پودر رختشویی دستی کیسه ای: این نوع پودرها مناسب برای شستشوی لباس ها به صورت دستی بوده و برای اینکه موثرتر در پاکیزگی واقع شوند؛ باید لباس ها را همراه با آب سرد و این پودرها شستشو داد؛ همچنین باید گفت قیمت این پودرها نسبت به پودرهای کیسه ای ماشینی، با توجه به فرمولاسیون ساده تر، ارزان تر می باشد.
  2. پودر رختشویی ماشینی کیسه ای: پودرهای مورد نظر نیز مناسب برای شستشوی ماشینی لباس ها بوده و از فرمولاسیون پیشرفته تر و در نتیجه قیمت بیشتر برخوردار می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما