Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 79 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات بهترین پودر رختشویی فله ای رادوش

صادرات بهترین پودر رختشویی فله ای

پودر رختشویی فله ای ماده ای شیمیایی می باشد که به صورت پودر یا دانه های سفیدی است که جهت شستشوی انواع لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد. پودرهای رختشویی فله ای از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می باشند و از قیمت مناسبی برخوردار هستند به همین جهت تولیدکنندگان این محصول سالانه به صادرات بهترین پودر رختشویی فله ای در حجم بالایی می پردازند و به سود قابل ملاحظه ای دست می یابند.

مجموعه ما بهترین پودر رختشویی فله ای و با کیفیت خود را به سایر کشور های جهان که خواهان هستند صادر می کند و از این راه باعث افزایش ارتباطات با کشور های دیگر و هم چنین ارز آوری می شود و رونقی چشمگیر در صادرات کشور عزیزمانایزان خواهد داشت.صادرات بهترین پودر رختشویی فله ای

پودر رختشویی فله ای بخرم یا بسته بندی؟

پودر رختشویی فله ای بخرم یا بسته بندی؟ پودر رختشویی فله ای بخرم یا بسته بندی؟ در برخی از خانواده ها، هتل ها، خوابگاه ها، خشکشویی ها، قالیشویی ها و … مصرف پودر رختشویی بسیار بالا می باشد به همین جهت معمولا به خرید پودر رختشویی فله ای می پردازند تا بتوانند در ازای هزینه کمتری پودر لباسشویی مرغوب را در حجم بالاتری تهیه کنند.

از آنجایی که پودر رختشویی فله ای در کیسه های 10، 20، 30 کیلویی بسته بندی می شود به همین جهت هزینه تولید آنها پایین تر می آید که بر قیمت فروش آنها اثر می گذارد و با قیمت ارزان تری به دست مشتری می رسند.

معمولا پودر های رختشویی در آب به راحتی حل می شوند و به همین جهت مانع نشست مجدد چرک بر روی لباس می گردد.

پودر رختشویی معمولا در انواع مختلف و برای شستشوی لباس های رنگی، سفید، کودک به طور خاص طراحی گردیده است و موجب تمیزی این لباس ها خواهند شد. پودرهای رختشویی فله ای به صورت های دستی و ماشینی می باشند که با توجه به استفاده خود باید به خرید آنها پرداخت.

بنابراین پودر رختشویی قیمت ارزان تری نسبت به پودر بسته بندی شده دارد و از کیفیت و قابلیت های بسیاری از پودرهای بسته بندی شده برخوردار می باشند به همین جهت بسیاری از افراد با توجه به نیاز خود این نوع پودرها را انتخاب می کنند.

حال شما عزیزان اگر تصمیم دارید در هزینه های خانواده صرفه جویی کنید و گامی موثر بر کیفیت اقتصادی خانواده داشته باشید بهتر است از پودر رختشویی فله ای استفاده کنید چرا که هزینه ها کاهش یافته و کاملا به صرفه و اقتصادی است.

تولید کنندگان انواع پودر رختشویی فله ای صادراتی

تولید کنندگان انواع پودر رختشویی فله ای صادراتی تولید پودر رختشویی در کارخانه های گوناگون به صورت دستی و ماشینی انجام می گیرد و تولیدکنندگان این محصول تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا کیفیت و مرغوبیت محصولاتشان بالاتر رود و بتوانند رضایت مشتریان را بدست آورند.

از آنجایی که بهترین کیفیت پودرهای رختشویی این تولیدکنندگان مورد توجه مشتریان خارجی قرار گرفته است، به همین دلیل حجم زیادی از انواع محصولات تولیدی آنها به کشورهای مختلف صادر می گردد.

می توان گفت پودر رختشویی صادراتی این تولیدکنندگان از ویژگی های زیادی برخوردار می باشد که به شرح زیر هستند:

 1. درخشندگی
  لباس
 2. قدرت سفید کنندگی
  بالا
 3. کف کنترل
  شده
 4. قابلیت شست و شو در دماهای مختلف
 5. جلوگیری
  از نشست چرک روی لباس
 6. ضد خوردگی و محافظ ماشین
 7. رایحه ملایم البسه بعد از شست و شو

با توجه به نکاتی که در بالا ذکر شد و ویژگی های پودر رختشویی صادراتی این اطمینان را به شما خواهیم داد که مجموعه ما به عنوان برترین مرکز پخش پودر رختشویی بهترین پودر ها را هم برای صادرات و هم مصرف داخلی عرضه می کند و این امر باعث می شود که مصرف کنندگان رضایت کامل و صد در صدی از محصولات ارائه شده داشته باشند.

معرفی بهترین انواع پودر رختشویی ایرانی

معرفی بهترین انواع پودر رختشویی ایرانی پودر رختشویی یزگی هایی دارد که این ویژگی ها باعث می شود پودر رختشویی به عنوان بهترین پودر رختشویی شناخته شود و طرفداران بسیار زیادی داشته باشد.

پودر رختشویی باید قدرت پاک کنندگی و لکه بری بالایی داشته باشد تا هنگام شست و شو لکه ها از روی لباس کاملا پاک شود و پاکی و تمیزی را برای مصرف کننده به همراه داشته باشد.

هم چنین از دیگر ویژگی هایی که باعث می شود طرفداران زیادی را به خود جذب کند کف کنندگی مناسب آن است. پودر رختشویی برای اینکه بتواند به عنوان بهترین ها باشد باید مقدار کف کنندگی مناسبی داشته باشد و به صرفه باشد.

علاوه بر این ها ویژگی درخشان کنندگی لباس ها می تواند از ویژگی پودر رختشویی با کیفیت است.

عطر و رایحه پودر رختشویی یکی از ویژگی های سلیقه ای است و بدون شک پودری بهترین است که دارای رایحه های خوب و دلپذیر باشد و سلیقه عموم افراد را در بر گیرد.

پودر رختشویی عالی و با کیفیت باید به گونه ای باشد که به لباس ها آسیب نرساند و باعث چروک شدن و تحلیل آن ها نشود و باعث نشود عمر لباس های ما کوتاه شود.

یکی از موارد مهم دیگر این است که پودر رختشویی در هر دوایی قابل استفاده باشد و نه اینکه فقط در دمای بالا قابلیت کف کنندگی داشته باشد.

اجزای تشکیل دهنده پودر رختشویی چیست؟

در ادامه به انواع اجزای تشکیل دهنده پودر رختشویی میپردازیم:

 1. آنزیم ها : آنزیمها مولكولهای پروتئینی می باشند كه بدلیل داشتن ماهیت كاتالیكی می توانند بسیاری از لكه های پروتئینی و چربی ونشاسته ای را كه در مقابل دترجنتها مقاومند تجزیه نمایند.
 2. سورفاکتانتها : مولكولهایی شامل دو قسمت هیدروفوب (آبگریز، نامحلول در آب) و هیدروفیل (آبدوست، محلول در آب ) هستند.این مولكولها دارای فعالیت بسیار بالایی در حد واسط بین هوا و آب یا روغن و آب می‌باشند.این مواد دارای نامهای متعددی از قبیل مواد فعال سطحی،دترجنتها و یا بطور ساده اكتیو می‌باشند.سورفاكتانتها كشش سطحی آب را كاهش داده و منجر به افزایش مرطوب شدن سطوح می‌شوند. سورفاكتانتها شل شدن و جداسازی چرك در طی شستشو و همچنین معلق سازی چرك را در محلول شستشو بر عهده دارند. که شامل ۴ دسته میشوند : سورفاكتانتهای آنیونیک و سورفاكتانتهای كاتیونیک و سورفاكتانتهای نانیونیک و سورفاكتانتهای آمفوتریک
 3. بیلدرها (سازنده ها) : سازنده ها اجزای عمده پودر لباس شویی و مایعات شوینده را شامل شده و باعث افزایش كارایی شستشوی سورفاكتانتها می شوند.سازنده ها بایستی یونهای سختی آب محلول شستشو (كلسیم و منیزیم ) را غیر فعال كرده (قابلیت نرم كردن آب)واز واكنش آنها با سورفاكتانتها جلوگیری نمایند. حذف یونهای سختی برای كارایی سورفاكتانت بویژه سورفاكتانتهای آنیونیك ضروری بوده و منجر به افزایش پاك كنندگی و همچنین كاهش ترسیب رسوبات معدنی بر روی پارچه و همچنین سطوح فلزی ماشین لباسشویی می گردد. سازنده ها همچنین منبع قلیائیت بوده و pH محلول شستشو را در حوالی ۱۰ بافری می نمایند.سازنده ها بایستی پایداری انبارش عوامل بلیچ ، اكتیواتور و آنزیم ها را تضمین نمایند. بعضی از سازنده ها همچنین به عنوان ممانعت كننده خوردگی عمل كرده واز خوردگی سطوح فلزی ماشین در حین شستشو جلوگیری می‌نمایند. سازنده ها بایستی توانایی جذب سورفاكتانتهای نانیونیك را داشته و پودرهایی با ریزش مناسب ایجاد نمایند.علاوه بر خواص بالا ، سازنده ها در افزایش پاك كنندگی نقش دارند. مهمترین سازنده ها كه در صنایع شوینده مصرف دارند عبارتند از: سدیم تری پلی فسفات(STPP) و فسفوناتها و سیلیكاتها و سدیم آلومیناسیلیكاتها (زئولیت)
 4. كربناتها/كربوكسیلاتها :الف) كربناتهای معدنی کربنات سدیم ( سودا اش) یونهای سختی آب (كلسیم و منیزیم )را به صورت ترسیبی از محلول شستشو حذف می كند در نتیجه به عنوان عامل نرم كننده آب مطرح است. این رسوبات كربناتی منجر به ایجاد لایه بر روی قطعات فلزی ماشین و همچنین پارچه می شود ، بنابراین برای كاهش وپراكنده كردن این رسوبات از دیسپرس كننده های كربوكسیلاتی استفاده می نمایند. سدیم كربنات همچنین منبع قلیائیت بالا بوده و قابلیت بافری كردن محلول شستشو(حفظ pH )را بر عهده دارند. از دیگرموارد استفاده از سدیم كربنات می توان به خنثی سازی اسیدهای ایجاد كننده اكتیو آنیونیك در فرمولاسیونها اشاره نمود. ب) كربوكسیلاتهای آلی که شامل كربوكسیلاتهای مونومری و اسیدهای هیدرو كربوكسیلیک و آمینو كربوكسیلیک اسیدها و كربوكسیلاتهای پلیمری است.
 5. سیستمهای بلیچ : الف)اجزاء بلیچ : تركیباتی هستند كه می توانند پارچه را تمیز، سفیدو درخشان نمایند و لكه ها راحذف كنند.هر دو نوع بلیچ اكسیژن دار و كلر دار در محصولات خانگی لباسشویی مورداستفاده قرار می گیرد.سورفاكتانتها و آنزیم ها كه در فرمولاسیونها استفاده می شود لكه های چربی و پروتئینی را از البسه حذف می كند. برای حذف لكه هایی مانند چای ، شكلات، قهوه ، آب میوه ،كلروفیل گیاهان ، خردل، كاری ،سسها،گوجه فرنگی ، هویج ،رنگهای استفاده شده در مواد آرایشی ،رنگ مو كه بر روی البسه خانگی موجود است از بلیچ (لكه بر ) استفاده می شود. بنابراین عوامل بلیچ ، لكه های موجود بر روی پارچه را اكسید و بی رنگ می نمایند.انواع متداول بلیچ اكسیژن دار مصرفی در پودرهای شوینده ،سدیم پربورات مونو هیدرات، سدیم پربورات تترا هیدرات و سدیم پر كربنات می باشد . این تركیبات بواسطه هیدرولیز در محیط قلیایی آبی، هیدروژن پروكسید را بداخل محلول شستشو وارد می نمایند. البته هیدروژن پروكسید زمانی عامل بلیچ كننده موثری است كه یا دمای شستشو ویا pH بالا باشد یااینکه زمان شستشو و غوطه وری طولانی باشد .دمای شستشو به میزان حداقل ۶۰ درجه سانتیگراد برای كارایی موثر هیدروژن پروكسید لازم است ، بنابراین در مناطقی كه دمای شستشو و زمان چرخه شستشو پایینتر است كارایی هیدروژن پروكسید(یا قدرت لكه بری) شدیداً افت می كند.این نقص بوسیله استفاده از فعال كننده های بلیچ (اكتیواتور) مرتفع می شود. ب)فعال كننده بلیچ(اكتیواتور) : تركیبات آلی هستند كه با بلیچ اكسیژن دار واكنش می كنند و باعث می شوند بلیچ اكسیژن دار حتی در دماهای پائین شستشو قدرت لكه بری داشته باشد(دماهای پائین تر از ۶۰ درجه سانتیگراد).یكی از متداولترین فعال كننده های بلیچ ،T.A.E.D یا تترا استیل اتیلن دی آمین است.
 6. اپتیكا.ل برایتنرها(عوامل سفید كننده فلوئورسنت) : این مواد در پودر لباس شویی بطور چشمگیری سفید كنندگی و درخشندگی البسه را در طی شستشو افزایش می دهند. البسه شسته شده حتی وقتی كاملاً تمیز باشند كمی ته رنگ زرد دارند، در نتیجه استفاده از عوامل سفید كننده فلوئورسنت،به علت ایجاد هاله آبی بر روی البسه ، رنگ زرد پوشانیده شده(آبی مكمل زرد است) والبسه سفیدتر و درخشانتر به نظر می رسند.
 7. اجزاء کمکی : سورفاكتانتها و سازنده ها دو جزء عمده فرمولاسیونهای دترجنتها هستند. اجزاء متعدد دیگری برای كاربردهای خاص (برای مثال بلیچ، اپتیكال برایتنر، آنزیم، عوامل ضد نشست و تنظیم كننده كف) یا برای افزایش جذابیت محصول در نظر مشتری (رنگ و اسانس) به فرمولاسیون اضافه می شوند.
 8. عوامل ضد نشست : ذرات چرك جدا شده در محلول شستشو می تواند مجدداً بر روی البسه نشست كنند و در طی شستشوهای مكرر ظاهر البسه را خاكستری رنگ وتیره نشان دهد. بعضی تركیبات از قبیل سدیم كربوكسی متیل سلولزیا پلی آكریلاتهابا اضافه شدن در فرمولاسیون می توانند از نشست مجدد ذرات چرك جدا شده به روی پارچه جلوگیری نمایند.
 9. ممانعت كننده های خوردگی : تركیباتی هستند كه از خوردگی سطوح فلزی ماشین لباس شویی و یا اجزاء فلزی لباس مانند زیپ،گیره(سگک) جلوگیری می كند.سدیم سیلیكات ممانعت كننده خوردگی عمده مورداستفاده در محصولات خانگی است.
 10. پر كننده ها : پر كننده ها می توانند برای افزایش یا بهبود خواص ریزش ،حلالیت، ممانعت از كلوخه شدن، یا بهبود ظاهر محصولات پودری در نظر فروشنده به فرمولاسیون اضافه شوند. متداولترین پر كننده برای محصولات پودری، سولفات سدیم و پر كننده متداول مصرفی در تهیه قالبهای دترجنت تالك و كائولن می باشد. در تهیه قالبهای صابون دترجنت ازمواد سخت و سفت كننده قالب مانند كلسیم كربنات و منیزیم سولفات نیز استفاده می شود.
 11. هیدروتروپها یا عوامل كمك كننده به فرمولاسیون : در مورد مایعات شوینده ، هیدروتروپها برای تامین پایداری محصول نهایی در حین انبارش و اطمینان از حلالیت به فرمولاسیون اضافه می شوند.از این دسته مواد می توان به سدیم تولوئن سولفونات و الكلهای با جرم مولكولی پائینتر مانند اتانول و پروپیلن گلیكول اشاره كرد.
 12. اسانس : اسانس ها بر روی بوی محصول نهایی ، آب شستشو و اقلام شسته شده اثر می گذارند ومحصول نهایی را در نظر مشتری جذابتر می كنند.
 13. ضد كف : تولید کننده ها جهت كاهش كف در حین ساخت مایعات لباسشویی و همچنین در طی چرخه های شستشو در ماشین از ضد كف استفاده می نمایند. در محصولات پودری كاربرد ضد كف فقط جهت كاهش كف در طی چرخه های شستشو در ماشین لباسشویی می باشد.
 14. رنگ : رنگها ی مصرفی در صنایع شوینده ،محصول نهایی را در نظر مشتری جذابتر می كنند.
 15. عوامل جلوگیری از انتقال رنگ : پلیمرهایی هستند كه باكمپلكس كردن رنگهای محلول (ناشی از البسه رنگی)در طی شستشو، از انتقال آنها به البسه دیگر جلوگیری می نمایند و بدین وسیله ظاهر البسه های رنگی درخشانتر به نظر می رسد. این بدین معناست كه رنگ پارچه های رنگی تثبیت می شود.

آشنایی با آنزیم های موجود در پودر رختشویی

آشنایی با آنزیم های موجود در پودر رختشویی آنزیم پودر ماشین لباسشویی چیست در طی ۳۵ سال گذشته نقش آنزیم ها در شوینده ها و پودر ماشین لباسشویی از یک افزودنی جزیی به یک افزودنی کلیدی تغییر یافته است.وسیع ترین کاربرد رو به رشد آنزیم ها، در شوینده های البسه خانگی می باشد.تا قبل از معرفی فرمولاسیون شوینده های مدرن،صابون و کربنات سدیم اجزا اصلی تشکیل دهنده پاک کننده ها محسوب می شد و اثر پاک کنندگی در البسه بیشتر به عملیات مکانیکی بستگی داشت آنزیم ها دارای نقش موثری در توسعه و پیشرفت شوینده ها و پودر ماشین لباسشویی های جدید خانگی و صنعتی بوده اند.

انواع آنزیم پودر رختشویی شامل موارد زیر هستند :

 1. آنزیم پروتئاز: تجزیه لكه های پروتئینی مانندلكه های غذایی شیر، تخم مرغ، گیاهان، خون
 2. آنزیم لیپاز: تجزیه لكه های چربی
 3. آنزیم آمیلاز: تجزیه لكه های نشاسته ای مانند مواد قندی
 4. آنزیم سلولاز: تشكیل میكروفیبریلها (پرزها) روی سطوح پارچه ها در طی عمكرد مكانیكی ماشین، منجر به پخش نور شده وسطح پارچه در نظر بیننده ، ظاهری خاكستری پیدا می كند.این بدین معنی است كه رنگ پارچه ظاهر تیره ای به خود می گیرد. آنزیم سلولاز با حذف این پرزها از سطوح، وضوح اولیه رنگ را برمی گرداند. علاوه بر این ، آنزیم سلولاز قابلیت حذف لكه های خیلی عمیق موجود در الیاف را دارا می باشد.

برای پایداری آنزیم ها در مایعات بویژه آنزیم پروتئاز،کارخانه های تولیدکننده معمولا از نمكهای بوریك اسید ،دی یا تری ال ها و آلكانول آمینها در فرمولاسیون شوینده های لباس استفاده می كنند.

همه چیز درباره بسته بندی پودر رختشویی

بسته بندی پودر رختشویی مزیتی که دارد استفاده ی ساده تر و حمل راحت تر آن است.

که از طرفی باعث هزینه های بیتشری شده که به دنبال آن قیمت پودر رختشویی مصرفی برای مشتری بالا میرود.

مزیت سفارش پودر رختشویی فله چیست؟

مزیت سفارش پودر رختشویی فله چیست؟ مزیت خیلی آشکار پودر رختشویی فله ای در مقایسه با پودر رختشویی بسته بندی مقرون به صرفه بودن آن است.

زیرا بسته بندی پودر رختشویی خود هزینه های خیلی زیادی را محتمل شده که شامل چاپ و برش بسته ی پودر رختشویی و استخدام افرادی جهت بسته بندی آنها است که طبعا هزینه هایی در پی دارد.

کشورهای خریدار پودر رختشویی تولید ایران

از جمله کشورهای خریدار پودر رختشویی تولید ایران میتوان به عراق ، ترکیه، ترکمنستان، تاجیکستان، افغانستان، پاکستان، آذربایجان و گرجستان اشاره کرد.

که با بالا بودن استاندارهای بین المللی قطعا خواهان بیشتری نیز خواهد داشت.

کارخانه های تولید کننده در کشور انواع پودر رختشویی را با بهترین کیفیت تولید می کنند که علاوه بر فروش در داخل کشور در بازارهای خارجی نیز به فروش می رسد و با توجه به کیفیت بالا مورد پسند مشتریان زیادی در کشورهای خارجی قرار گرفته است.

فروش عمده پودر رختشویی فله به قیمت کارخانه

فروش عمده پودر رختشویی فله به قیمت کارخانه مجموعه راد واش برای رفاه حال مشتریان عزیز امکان فروش پودر رختشویی ایرانی با کیفیت به صورت فله با قیمت باورنکردنی کارخانه برای شما فراهم نموده است

شما میتوانید با مراجعه به وبسایت مجموعه راد واش به آدرس www.poodrdasti.ir محصول مورد نظر را انتخاب کرده و با تماس با مشاوران ما سفارش خود را ثبت کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما