Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات انواع پودر لباسشویی سافتلن رادوش

صادرات انواع پودر لباسشویی سافتلن

پودر لباسشویی سافتلن قوی ترین لکه زدای چربی در بازار است. اگر از شستشوی چندباره لباس هایتان خسته شده اید اگر از استفاده لکه زداهای قوی که به تار و پود پارچه لباس هایتان صدمه وارد می کند راضی نیستید؟ اگر از هزینه های بالای خشک شویی ها شکایت دارید؟ پودر لباسشویی سافتلن را امتحان کنید تا دیگر نگران نباشید.

صادرات انواع پودر لباسشویی سافتلن

اطلاعاتی درباره کیفیت پودر لباسشویی

اطلاعاتی درباره کیفیت پودر لباسشویی انواع پودر لباسشویی خاصیت های متفاوتی دارند. با خرید این پودر لباسشویی شما می دانید محصولی را خرید کرد ه اید که با استفاده از آنزیم های مرغوب و فرمول جدید اکسیژن فعال شده بهترین شستشو را به شما ارايه می دهد. این محصول با آنزیم های قوی برای لکه زدایی عالی است. این محصول دارای جدیدترین تکنولوژی سفید کنندگی و تمیز کنندگی پارچه است. و رایحه های دلپذیر آن باعث می شود لباس های شما هیچ صدمه ای را به تار وپود خود نبیند و همیشه خوش بو باشد.

محصول جدید پودر لباسشویی سافتلن جدا از خاصیت سفید کنندگی و لکه بری که دارد برای لباس های تیره نیز استفاده می شود و مانع بور شدن و یا خاکستری شدن لباس می شود. و با فرمول جدیدی که در تولید این پودر استفاده شده بدون هیچ صدمه ای به البسه وارد نمی شود و بدون بور کردن یا خاکستری کردن لباس لکه های رو لباس را از بین می برد.

از دیگر مزایای پودر لباسشویی برای ماشین لباسشویی است که می توان به فرمول جدید آن اشاره کرد. در فرمول جدید این محصول مواد مرغوبی استفاده شده که هیج رسوبی را ایجاد نمی کند. و باعث افزایش طول عمر ماشین لباسشویی می شود.

با خرید پودر لباسشویی سافتلن به صورت عمده می توان از قیمت پایین آن در مقایسه با بازار استفاده کرد . خرید عمده این محصول برای هتل ها و رستوران ها و مدارس و منازل کاربرد بالایی دارد و باعث مقرون به صرفه بودن آن می شود. این محصول در دو نوع دستی و ماشینی در کارخانه تولید می شود. که هم برای شستشوی لباس با ماشین لباسشویی مفید است و هم برای شستشوی لباس با دست استفاده می شود. و برای سه نوع البسه مفید است.

  • برای شستن لباس های رنگی که ممکن است تداخل رنگ باعث خراب شدن لباس شود
  • برای البسه های سفید که اگر پودر نامناسب استفاده شود صدمه وارد می کند
  • برای لباس های کودک که پوست حساس دارند

آنزیم های به کار رفته در این پودر دارای خاصیت ضد حساسیت بوده که برای لباس های کودکان و نوزادان با پوست حساس بسیار مناسب است. و باعث می شود که هنگام شستشو البسه با حفظ خاصیت خود باعث رنجش پوست حساس کودکان نشود. و همچنین در مقایسه با مایع لباسشویی هم وزن کمتری دارد و هم لکه زدایی بهتری انجام می دهد و در ضمن تاریخ انقضای بیشتری دارد.

محصولات سافتلن به صورت پودر لباسشویی برای ماشین لباسشویی عرضه می شوند که با دارا بودن لکه برهای قوی نباید با دست استفاده شوند. در کنار آن پودر لباسشویی با دست است که می توان برای شستشوی لباس با دست از آن استفاده برد. و نرم کننده های متفاوت این شرکت که با رایحه های دلپذیر خود هم لباس هارا نرم می کنند و مدتها شما از بوی خوب لباس های خود لذت خواهید برد.

تولید پودر لباسشویی سافتلن ارزان

تولید پودر لباسشویی سافتلن ارزان تولید پودر لباسشویی در واحد تولیدی کوچک نیز امکان پذیر است و این شرکت با حمایت از تولید کنندگان که قصد تولید این محصول را دارند همکاری می کند. این شرکت با رایحه دلپذیر گل های بهاری البسه شما را خوش بو می کند و با قیمت مناسب به بازار عرضه می شود. تا همه اقشار جامعه بتوانند از ان استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما