Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 144 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت های تولید کننده پودر لباسشویی در کشور رادوش

شرکت های تولید کننده پودر لباسشویی در کشور

پودر‌های لباسشویی به طور کلی در دو دسته پودر‌های دستی و پودرهای مخصوص شستشو با ماشین لباسشویی می‌باشند که در تمامی شرکت‌های تولید کننده پودر لباسشویی در کشور هر دو نوع آن، تولید و روانه بازار می‌شوند.

 

شرکت های تولید کننده پودر لباسشویی در کشور

 

بازار بزرگ فروش پودر لباسشویی در تهران

 

اگر می‌خواهید انواع پودرهای ماشین لباسشویی و انواع پودر دستی ارزان قیمت را یک جا و با قیمت‌های بسیار کم خریداری کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر امکانش را دارید حتما به بازار بزرگ فروش پودر لباسشویی در تهران، سری بزنید، اما اگر به هر دلیلی سفر به تهران برایتان مقدور نیست می‌توانید به مراکز فروش عمده پودر لباسشویی در شهر و محل زندگی خود مراجعه کنید. این مراکز انواع پودر لباسشویی را به صورت فله به فروش می‌رسانند. پودر لباسشویی فله بسیار ارزان و مناسب برای تمامی افرادی ست که می‌خواهند در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند.

 

انواع برندهای مختلف پودر رختشویی درفروشگاه ما عرضه می‌گردد که تفاوت قیمت و نوع برند پ ترکیبات آنها باعث گردیده است که مشتریان از معروفترین پودرهای لباسشویی که همواره برسر زبان است استفاده نمایند. همچنین شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت انواع پودر ماشین لباسشویی خارجی، به بخش مشاوره و فروش سایت مراجعه کرده و نسبت به این امر در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نمائید.

در این میان پودرهای مختلفی مانند تاژ و پاک و پریل و سپاس و سافتلن و سافت لکس از پر طرفدارترین نوع پودرهای ماشینی و دستی عرضه شده هستند که با توجه به سلیقه خریدار انتخاب می‌گردند.

 

در مجموع پودرهای رختشویی به دو نوع معمولی و ماشینی تقسیم می‌گردند اما یک نوع تقسیم بندی دیگر پودرهای رختشویی با آنزیم و بدون آنزیم نام دارند که البته پر مصرف ترین نوع پودرهای رختشویی ماشینی بدون آنزیم هستند.

 

بعضی از پودرها حاوی سه و حتی ٥ آنزیم هستند و کاربرد هر یک از این آنزیم‌ها بر قیمت جدیدترین پودرهای رختشویی اثر گذار بوده است به طوری که در ایران رایج شده است که اگر از پودرهای با آنزیم استفاده گردد تا میزان زیادی می‌توان بهینه سازی مصرف انرژي داشت و برای کاهش حساسیت پوست از رایحه و نانوهای مختلف در تولید پودر رختشویی باید استفاده کرد و برای شستشوی لباس‌های معمولی از حالت معمولی شستشو هم در برخی اوقات استفاده می‌گردد.

 

شرکت های بزرگ تولید کننده پودر لباسشویی در کشور

 

 

راهنمای خرید پودر لباسشویی با کیفیت بالا

 

با توجه به تنوع زیادی که در تولید پودر‌های لباسشویی می‌باشد ممکن است برخی افراد با ورود به فروشگاه‌ها برای انتخاب یکی از انواع پودر‌ها دچار سردرگمی شود و نداند که کدام یک را انتخاب کند. ما برای شما مطالبی را به عنوان راهنمای خرید پودر لباسشویی با کیفیت بالا، خدمتتان ارائه می‌دهیم:

همان طور که می‌دانید پودر‌های لباسشویی در دو نوع کلی پودر دستی و پودر ماشین لباسشویی تولید می‌شوند. شما در ابتدا باید مشخص کنید که برای چه نوع شست و شویی نیاز به پودر لباسشویی دارید. اگر لباس‌های خود را با دست می‌شویید پس به سمت لاین پودر‌های دستی بروید.

دومین موردی که باید به آن توجه کنید، ترکیبات موجود در انواع پودر‌ها می‌باشند. با مطالعه مواد سازنده درج شده بر روی جعبه پودر‌ها می‌توانید از این مورد آگاهی کسب کنید. پودر‌های چند آنزیمه به طور کلی، بهتر می‌باشند.

 

حال اگر این ویژگی‌ها را در دو مارک مختلف دیدید و بین انتخاب مارک شک و تردید دارید می‌توانید در این مرحله، قیمت ان‌ها را در نظر بگیرید و آن پودری که قیمتش مناسب بودجه شماست را خریداری کنید.

یکی از مارک‌های پودر لباس شویی که می‌تواند هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت مناسب حال شما باشد، پودر لباسشویی ارزش می‌باشد که در تمامی فروشگاه‌ها قابل خریداری هستند.

 

از ویژگی‌های مهم پودر رختشویی با کیفیت بالا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای خانواده‌های کم جمعیت و دارای کودکان خردسال پیشنهاد این است که از پودر رختشویی بدون آنزیم استفاده گردد زیر انواع آنزیم بر پوست کودکان اثر منفی گذاشته و باعث آلرژی پوستی می‌گردند اما در اکثر موارد از پودر آنزیم دار استفاده می‌کنند تا سرعت شستشو و پاک کنندگی را بالا ببرند و در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

 

بازار بزرگ فروش پودر لباسشویی در تهران

 

 

کشورهای وارد کننده پودر لباسشویی

 

کشور ایران، خود یکی از بزرگترین کشور‌های تولید کننده انواع پودر لباسشویی می‌باشد و کارخانه‌های ایرانی به خوبی توانسته اند تقاضای بازار را پاسخ دهند اما با این وجود متاسفانه شاهد این هستیم که کشور ما یکی از کشورهای وارد کننده پودر لباسشویی نیز می‌باشد، چرا که در بازار داخلی، پودرهای لباسشوی تولیدات برند‌های خارجی نیز به خریداران، عرضه می‌شوند.

 

به دلیل تبدیل پودرهای لباسشویی به مایع لباسشویی در سالیان اخیر صادرات ایران و یا واردات کشورهای سابق کاهش یافته است اما کشورهای بزرگی در دنیا هستند که علاقه مند به واردات پودر رختشویی هستند.

از میان کشورهای آسیا چین واز میان کشورهای قاره آمریکا می‌توان ایالت متحده و کانادا را به عنوان بزرگترین کشورهای وارد کننده پودر رختشویی قلمداد کرد و این در حالی است که انگلستان و بلژیک و فرانسه و هلند در اروپا حجم بالایی از واردات خود را به این مواد شوینده اختصاص داده اند.

 

بر اساس یک آمارمنتشر شده در سال ٢۰١٥ ایران در این مدت از نظر واردات پودر رختشویی در رتبه ۸۵ کشورهای جهان بوده و حدود ٤۰ میلیون دلار صرف خرید و واردات این کالا نموده است اما در سالیان اخیر با افزایش خط تولید این مواد رتبه ایران کاهش یافته و در حال حاضر به عنوان صادر کننده اصلی پودر لباسشویی به بعضی کشورهای خاورمیانه نام گرفته است.

 

 

راهنمای خرید پودر لباسشویی با کیفیت بالا

 

 

ترکیبات پودر لباسشویی چیست؟

 

ترکیبات پودر لباسشویی از چند دسته مختلف تشکیل می‌شود. مواد تشکیل دهنده پودر‌های لباسشویی بسیار متنوع و گوناگون می‌باشند. که مهم ترین آنها عبارت‌اند از:

 

 • سورفکتانت‌ها: نقش اصلی این ماده پاک کردن چربی‌ها و لکه‌های روی لباس است و انواع مختلفی دارد.
 • آنزیم‌ها: این ماده انواع مختلفی دارد و در تولید یک پودر لباسشویی آنزیم‌های مختلفی به کار می‌رود، هر آنزیم یک لکه خاص را از بین می‌برد.
 • پلیمرها: عملکرد‌های خاصی دارند، که مهم ترین آن از بین بردن کامل لکه‌های روی لباس می‌باشد.
 • سفید کننده: این محصول باعث روشن تر شدن لباس‌ها شده و لکه‌های رنگی را از بین می‌برد.
 •  

در کنار مواد اصلی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم ، موارد دیگری نیز در ترکیبات پودر لباسشویی به کار می‌رود مانند انواع خوش بو کننده‌ها و نرم کننده‌ها، که این مواد باعث خوش بو شدن و نرم شدن لباس‌های شسته شده می‌شوند.

 

 

کشورهای وارد کننده پودر لباسشویی

 

 

معرفی انواع پودر لباسشویی ساخت ایران

 

انواع پودر لباسشویی ساخت ایران در این سایت موجود است که در این بخش ما به معرفی مهم ترین نوع ماشینی و معمولی آنها پرداخته ایم.

سپاس: این نوع پودر که یک برند معروف پودر لباسشویی با دانه‌های رنگی است و مصرف آن برای استفاده در ماشین لباسشویی پیشنهاد می‌شود و در رنگ‌های مختلف و رایحه گل یاسمن در بسته صادراتی ١۰ و ٢۰ گرمی مجوز کیفیت و صادرات را اخذ نموده است.

ماریا: این پودر از چروکیدگی لباس شما جلوگیری کرده زیرا حاوی مواد نرم کننده است و ویژگی ممتاز آن پاک کننده قوی بدون ایجاد تغییر رنگ در لباس‌های رنگی است و عطر و اسانس معطر و خوشبو کننده آن مشتریان را مجذوب خود نموده است.

 

اکتیو کس: شهرت پودر ماشین لباسشویی اکتیو کس در چربی زدایی فوق العاده و لکه زدایی انواع ماده بر روی البسه و پیراهن است و بدون رایحه تولید شده و فقط می‌توانید در ماشین لباسشویی از آن استفاده نمایید و محتوای آن ١۰ کیلو گرم و یک پودر نسبتا ارزان است.

سافتلکس: از جمله پودرهای ١۰ کیلوگرمی ساخت ترکیه که مانند اکتیو کس رایحه ندارد و قابلیت لکه زدایی البسه را بدون آسیب به بافت را دارد و پاک کننده قوی لباس در ماشین‌های لباسشویی رایج است.

 

 

ترکیبات پودر لباسشویی چیست؟

 

 

از نحوه تولید پودر لباسشویی چه می‌دانید؟

 

آیا می‌دانید پودر لباسشویی که با آن لباس خود را می‌شویید چگونه تولید می‌شود و از چه مواد و ترکیباتی در ساخت آن بهره می‌گیرند? مهمترین ماشین آلات برای راه اندازی خط تولید پودر لباسشویی چیست?

 

برای تولید و شکوفایی اقتصاد ایران امروزه شرکت‌های مختلف اقدام به توسعه خط تولید پودر لباسشویی دستی و ماشینی نموده اند و در فرایند تولید از تجهیزات پیشرفته و نیروی تحصیلکرده استفاده می‌نمایند.

 

مهم ترین ماشین آلات اصلی مورد استفاده در خط تولید پودر رختشویی معمولی ٦ مورد زیر هستند:

 • موتور با حدود ١ اسب بخار
 • دستگاه مخلوط کن دنده ای
 • دستگاه بسته بندی
 • پمپ پاششی
 • مخلوط کن
 • سیکلون

در ترکیبات پودر رختشویی می‌توان از مواد زیر استفاده کرد:

 • پلی فسفات
 • روغن اسیدی
 • آنزیم‌ها
 • آب
 • سولفات سدیم
 • اسانس

مراحل تولید پودر رختشویی دارای فرایند پیچیده‌ی است اما به طور مختصر به صورت خلاصه می‌گردد:

بعد از تهیه مواد اولیه در بالا ترکیبات با هم در دستگاه مخلوط کن قرار گرفته و خرد می‌گردد و بعد از ورود به مخزن بزرگ مواد و مایعات این مواد توسط پمپ به داخل سیکلون هدایت می‌گردد تا جامداتاز مایعات تفکیک گردد و در نهایت برای خشک کردن دانه‌ها به داخل برج پاششی آورده شده و یک پودر ریز به وجود می‌آید که قابل بسته بندی و ارسال برای کنترل کیفیت نهایی و فروشگاه‌های سطح شهر و نمایندگی‌های مجاز است.

 

 

از نحوه تولید پودر لباسشویی چه می دانید؟

 

 

از آنزیم پودر لباسشویی بیشتر بدانید

 

ازآنزیم پودر لباسشویی مختلف برای تولید انواع پودر لباسشویی استفاده می‌گردد و اگر دوست دارید که کاربرد و مزایای آنزیم در خط تولید پودر لباسشویی را بدانید مطالبی در این زمینه به اختصار بیان گردیده است.

 

از مهمترین آنزیمها که در تولید پودر لباسشویی استفاده می‌گردد می‌توان به موارد زیراشاره نمود:

 

 • سلولاز: شادابی و طراوت رنگ و ظاهر البسه مدیون ترکیب بسیار عالی سلولاز در انواع پودرهای لباس شویی است.
 • آمیلاز: افزایش اثر پاک کنندگی بخصوص هنگام برخورد با آب‌های با درجه اسیدیته مختلف بر عهده آمیلاز است.
 • لیپاز: عملکردی مشابه با آنزیم آمیلاز داشته و دوستدارمحیط زیست و در اروپا با بکار بردن این ترکیبات صرفه جویی مختلف در هدر دادن آب و انرژي مکانیکی می‌گردد.
 • پروتئاز: از انواع آنزیم‌هادرترکیبات پودر لباسشویی این نوع آنزیم است که نقش آن کاهش دما و زمان شستشو و بهینه سازی در مصرف آب را می‌توان نام برد.
 •  

در هر حال باید از آنزیمی استفاده گردد که باعث چروک لباس و البسه نگردد و به بافت پارچه آسیبی وارد نگردد و به هر حال هدف استفاده از آنزیم افزایش قدرت لکه بری و پاک کننده قوی آنها است.

 

نحوه بسته بندی انواع پودر لباسشویی

 

نکات مهم در هنگام خرید پودر لباسشویی

 

می دانیم که پودرهای رختشویی در دو نوع ماشینی و دستی تولید می‌گردند و استفاده از هر کدام به جای دیگری می‌تواند مشکلاتی را برای لباس شما به وجود آورده و یا حتی شستن آنها را با مشکل روبه رو کند و ما قصد داریم نکات مهمی را در هنگام خرید پودر لباسشویی مانند ماریا و سپاس را در احتبار شما بگذاریم.

 

برای شستن لباس‌های رنگی که احتمال تغییر رنگ آنها در اثر شستشوی مداوم می‌رود از پودر لباسشویی با آنزیم مخصوص استفاده می‌گردد و برای شستن ملحفه و البسه سفید باید از پودرهای ویژه که در بازار کمیاب هستند و بیشتر از وایتکس و پودر رایج جایگزین آنهاست یهره گرفته می‌شود.

 

برای شستن لباس کودکان باید از پودرهایی که فاقد مواد شیمیایی هستند و رایحه و عطر مناسب دارند استفاده کرد تا پوست حساس کودکان دچار آسیب و آلرژی نگردد و در نهایت اینکه اگر میزان مصرف پودر لیاسشویی در هتل و مراکز سالمندی و خوابگاهی زیاد است ترجیح بر این است که پودر رختشویی فله استفاده شود که هم ارزان و صرفه اقتصادی دارد و هم در زمان بیشتر مصرف می‌گردد و هزینه‌های خرید مداوم و ارسال پستی به صورت اتوماتیک کاهش می‌یابد.

از پودر لباسشویی خریدار انتظار دارد که خصوصیات همزمان از جمله سفید کنندگی و درخشندگی بالا،حفظ بافت پارچه، نرم کننده را دارا باشد.

 

صادرات انواع پودر لباسشویی از ایران

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما