Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت توزیع پودر رختشویی صادراتی فله ای رادوش

شرکت توزیع پودر رختشویی صادراتی فله ای

انواع پودر رختشویی فله صادراتی که ما آن ها را توزیع می کنیم فرمولاسیون های شیمیایی بسیار کاملی هستند که می توانند با ترکیب اقدامات مختلف لباس ها را شسته، ضد عفونی کنند و از آن ها خوشبو شوند. شرکت توزیع پودر رختشویی ارزان صادراتی فله ای اقدام به عرضه این محصولات با بهترین کیفیت و قیمت نموده است.

شرکت توزیع پودر رختشویی صادراتی فله ای

مشخصات انواع پودر رختشویی درجه یک

مشخصات انواع پودر رختشویی درجه یک پودر رختشویی استاندارد درجه یک حاوی موادی هستند که اساس کارایی آنها را قطبیت، تجزیه مولکول ها و غیره می دانند.

سورفاکتانت ها عوامل تمیز کننده واقعی هستند، مولکولهایی که در ترکیب مواد شوینده لباس شسته شده و همزمان چندین کار را انجام می دهند: آنها به طور عمیق به پارچه نفوذ می کنند و آنها را مرطوب می کنند. آنها به کمک عمل مکانیکی ماشین لباسشویی کثیفی را جذب می کنند و آن را در حباب های کوچکی که از بقیه آب شستشو جدا می شوند و در نهایت شسته می شوند، امولسیون می کنند.

سورفاکتانت ها اثر خود را بر اساس یک مولکول طولانی تشکیل می دهند که حاوی مواد محلول در آب (قطبی) و سایر مواد محلول در روغن (خنثی) در هر دو انتها است. این مواد فقط با همسالان خود تأثیر متقابل دارند.

در حال حاضر، از سورفاکتانت های مصنوعی به طور عمده استفاده می شود که با مشتقات نفتی تولید می شوند، اگرچه مواد طبیعی نیز وجود دارند که با روغن های گیاهی یا چربی های حیوانی ساخته می شوند.

نرم کننده های آب برای بهبود عملکرد سورفاکتانت ها، کمک به نرم شدن آب، پراکندگی آلودگی و تأمین قلیائیت کمک می کنند. آنها با عملکرد کلسیم (آهک) و منیزیم در آبهای سخت خنثی می شوند و از تداخل آنها با مواد فعال کننده سطح جلوگیری می کنند. آنها با روشهای مختلفی به این عمل می رسند: تبادل یونی، تشکیل یک محلول با مواد معدنی فوق الذکر …

5 ویژگی بهترین انواع پودر رختشویی

5 ویژگی بهترین انواع پودر رختشویی

  1. عملکرد آن بالا بردن pH آب شستشو، کمک به تجزیه اجزای چرب و اسیدی خاک است. آنها بسیار کنترل می شوند، زیرا PH بیش از حد به بافت ها آسیب می رساند. اصلی ترین آنها کربنات سدیم، بی کربنات سدیم، سیلیکات های سدیم و هیدروکسید آمونیوم است.
  2. پس از جدا شدن خاک از لباس، باید از رسوب مجدد آن بر روی آن جلوگیری شود. این جایی است که عوامل دفع کننده آلودگی عمل می کنند، بار منفی سطح پارچه ها را افزایش می دهند به طوری که آنها خودشان خاک را دفع می کنند، که دارای بار منفی نیز است … کربوکسی متیل سلولز با پنبه موثر است، در حالی که پلی وینیل پیرولیدون با پارچه های مصنوعی و با پشم است.
  3. آنزیم های این محصول نقش اساسی در مواد شوینده ماشین لباسشویی برای از بین بردن لکه ها و مراقبت از پارچه ها و رنگ ها دارند. در واقع، آنها متحدان بزرگ مواد فعال کننده سطح هستند. آنها مولکولهای طولانی پروتئین، کربوهیدراتها و چربیها را به قطعات بسیار کوچکتری تقسیم می کنند که در آب محلول هستند و یا اینکه از نظر اندازه و قطب با مواد فعال کننده سطح سازگار هستند و به این ترتیب عملکرد اینها بر روی خاک وجود دارد.
  4. آنزیم ها با نرم کردن پارچه های نخی از آنها مراقبت می کنند، به گونه ای که کمتر در معرض لک شدن قرار می گیرند و در صورت آلودگی، خاک به راحتی پاک می شود.
  5. اکسیژن فعال این محصول با از بین بردن لکه های لباس کار می کند، اما همچنین باعث سفیدی و درخشش می شود. بدون پارگی رنگ می تواند روی پارچه های رنگی استفاده شود. نحوه عملکرد آن اکسید کردن نقطه، پذیرش الکترون از آن است. ماده فعال پراکسید هیدروژن است.

فروشندگان پودر رختشویی فله صادراتی

فروشندگان پودر رختشویی فله صادراتی این مرکز یکی از معتبر ترین فروشندگان پودر رختشویی عمده فله ای و صادراتی می باشد. به کمک محصولات ما لباس های شما ضدعفونی می شوند، میکروارگانیسم ها (باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها) را از بین می برند، اما رشد آنها را نیز مهار می کنند. آنها در از بین بردن بوی بد لباس بسیار مثر هستند.

این پودر رختشویی لباس ها را نرم و کرکی می کنند. همچنین از الکتریسیته ساکن جلوگیری می کند و از بیرون آمدن توپ جلوگیری می کند و باعث می شود چین و چروک ها راحت تر اتو بخورد. سورفاکتانت های کاتیونی، آمین های زنجیره ای بلند و ترکیبات آمونیوم کواترنر از مواد اصلی نرم کننده های پارچه هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما