Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید عمده مایع سفید کننده فرش رادوش

خرید عمده مایع سفید کننده فرش

شستشوی فرش ها یکی از کار های سخت و پرزحمتی است که امروزه توسط مراکز صنعتی قالیشویی انجام می شود و در این مراکز از مواد شوینده مختلفی همچون مایع سفید کننده مخصوص فرش استفاده می گرد.

مراکز خرید عمده مواد شوینده، مایع سفید کننده فرش را به صورت مستقیم و در حجم بسیار زیادی در بازار ها عرضه می نمایند و این محصول را با نرخ مقرون به صرفه به دست مصرف کننده ها می رسانند.

خرید عمده مایع سفید کننده فرش

مشخصات یک مایع سفیدکننده خوب چیست؟

مشخصات یک مایع سفیدکننده خوب چیست؟ آیا تا به حال به مشخصات و ویژگی هایی که یک مایع سفید کننده خوب و باکیفیت باید داشته باشد، فکر کرده اید؟ ما در ادامه این مطلب قصد داریم که در مورد این موضوع با شما عزیزان صحبت کنیم، پس اگر تمایل دارید در این زمینه به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید، با ما همراه باشید.

  • اولین ویژگی که باید یک مایع سفید کننده خوب و مرغوب داشته باشد تا موجب جلب رضایت هر چه بیشتر مصرف کننده ها گردد، عدم آسیب رسانی به پوست انسان و ایجاد نکردن آلرژی در بدن می باشد، بر این اساس انواع مایع سفید کننده ضد حساسیت بیشترین میزان محبوبیت را در بین مردم دارا هستند.
  • این مایع باید به گونه ای عمل کند، که در عین رفع کردن لکه های فرش، لباس و پارچه، هیچ آسیبی به رنگ بندی، طرح و بافت آن ها وارد نکند و موجب بور شدن این محصولات و از بین رفتن درخشندگی، جلوه و زیبایی آن ها نگردد، این موضوع به حفظ کیفیت آن ها نیز کمک خیلی زیادی خواهد کرد.
  • مایع سفید کننده باید بوی نرم و ملایمی داشته باشد، تا در زمان استفاده از آن مشام افراد را آزار ندهد و موجب آسیب رسیدن به حلق، بینی و شش افراد نگردد، در نتیجه سرفه های خشک، گلو درد و سوزش مجاری تنفسی را نیز به دنبال نداشته باشد.

چگونه از مایع سفیدکننده استفاده کنیم؟

چگونه از مایع سفیدکننده استفاده کنیم؟ برای خیلی از افراد این سوال مطرح است، که چکونه باید از مایع سفید کننده استفاده کرد که کمترین خطر، آسیب و ضرری را برای سلامتی آن ها یا سطوح و وسایل مختلف در پی داشته باشد؟ برای دستیابی به پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

  • بهترین راهکاری که می توانیم برای استفاده از این محصولات که تا حدی خاصیت اسیدی دارند، به شما پیشنهاد کنیم، این است که مایع را قبل از استفاده کردن و ریختن بر روی سطوح مختلفی مانند فرش، ابتدا در داخل مقدار مشخصی آب حل کنید، تا از میزان اسیدی بودن آن کاسته شود و بعد آن را مورد استفاده قرار دهید.
  • به علاوه موقع شستشوی سطوح مختلف با این محصول، بهتر است که حتما دستکشی ضخیم به دست کنید، تا از آسیب رسیدن به پوست شما جلوگیری به عمل آورد و از سلامتی آن محافظت کند، یا اینکه بهتر است آن را با یک برس یا فرچه بر روی فرش ها پخش نمایید.

المان تأثیرگذار بر قیمت مایع سفید کننده فرش

المان تأثیرگذار بر قیمت  مایع سفید کننده فرش چند مورد از مهمترین المان ها و فاکتور های تأثیرگذار بر روی قیمت مایع سفید کننده فرش در بازار های مصرف داخلی کشور ما، شامل نام تجاری و برند این محصول و درجه مرغوبیت و کیفیت آن هستند، البته داخلی یا خارجی بودن این محصولات نیز تاثیر زیادی در تعیین نرخ آن ها خواهد داشت.

بر این اساس قیمت مایع سفید کننده خانگی ایرانی نسبت به انواع وارداتی و خارجی خیلی ارزان تر خواهد بود و خرید آن ها از نظر اقتصادی به صرفه تر است، چون هزینه واردات و گمرک صرف شده برای محصولات خارجی خیلی زیاد خوهد بود و این عوامل بر روی نرخ نهایی آن ها تاثیر مستقیم می گذارد.

عزیزانی که می خواهند انواع این محصولات را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند، می توانند شیوه های متعددی را به کار بگیرند، که در این میان به کار گیری روش های خرید مجازی این محصولات برای افراد خیلی راحت تر خواهد بود و ما توصیه می کنیم از همین سایت برای سفارش استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما