Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید کننده مایع دستشویی عطری رادوش

تولید کننده مایع دستشویی عطری

حفظ روال سفت و سخت بهداشت دست مهمترین عنصر برای جلوگیری از انتشار میکروب در این بیماری همه گیر شده است. برای کمک به جلوگیری از شیوع مداوم COVID-19 ، همه ما به سختی دستهای خود را با مایع دستشویی عطریمی شویم و مسواک می زنیم (البته بیش از 20 ثانیه) تا با ویروس بسیار مسری مبارزه کنیم.

تولید کننده مایع دستشویی عطری

ناگفته ها در مورد مایع دستشویی عطری عروسکی

ناگفته ها در مورد مایع دستشویی عطری عروسکی در حالی که ما در حال جستجو مایع دستشویی عروسکی ضد باکتری و ژل های تمیزکننده هستیم ، لازم نیست که برای از بین بردن میکروب ها به انواع مختلف آن اعتماد کنید. پاکسازی پوست برای از بین بردن هر گونه باکتری یا کثیفی امری حیاتی است ، اما حفظ سلامت لایه خارجی پوست نیز به همان اندازه مهم است.

هوشیاری به این معنی نیست که شما باید از خشکی و لایه برداری پوست رنج ببرید. پوست خود را اذیت نکنید زیرا می توانید تجربه شستن دست خود را به یک تجربه لوکس تبدیل کنید.

برای اطمینان از آبرسانی به پوست و دریافت مزایای کامل مراقبت از پوست ، لوکس ترین صابون های دست را گرد آورده ایم که نه تنها پوست شما را مرطوب می کنند بلکه باعث خوشبویی عطرهای الهی نیز می شوند. این صابون های دست نوید مراقبت از پوست حساس شما را می دهند و اجازه می دهند آن ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی وارد بدن شوند.

باکیفیت ترین انواع مایع دستشویی طبیعی کدامند؟

باکیفیت ترین انواع مایع دستشویی طبیعی کدامند؟ بیش از 40٪ خریداران محصولات مراقبت از پوست خود را “اکولوژیست” یا حداقل نگرانی از عوامل محیطی می دانند. با این حال ، اکثر آنها نمی دانند که مطالعه ای که در سال 2009 در انستیتوی مهندسی محیط انجام شد ، نتیجه گرفت که صابون های مایع 25٪ ردپای کربن بزرگتر از صابون های تخته ای دارند. بله به دلیل فرمول شیمیایی صابون و مواد تشکیل دهنده آن ، مواد اولیه شیمیایی و فرآوری آن به تولید صابون مایع نیاز دارد. در حقیقت ، این کار 7 برابر بیشتر از تولید صابون دست ساز طول می کشد.

این یک راز نیست که برخی از افراد به آلاینده ها و واکنش های نامطلوب پوستی به رایحه های خشن حساسیت دارند. افراد دیگر فقط ترجیح می دهند آنها را روی صابون خود نداشته باشند.

از این نظر ، صابون های تخته ای برنده می شوند. صابون های مایع بدون عطر کمیاب هستند و یافتن آنها دشوار است. از طرف دیگر ، بسیاری از صابون های بدون عطر ، و همچنین صابون های تکه ای ساخته شده با مواد کاملاً طبیعی و با رایحه های بسیار ملایم وجود دارد.

صابون های ضد باکتری برای از بین بردن میکروب های بیماری زا در خارج از محیط مراقبت های بهداشتی ، موثرتر از صابون و آب ساده نیستند.

هیچ شواهدی وجود ندارد که موثر بودن صابون های ضد باکتری برای جلوگیری از عفونت در بیشتر شرایط در خانه یا مکان های عمومی از صابون ساده باشد. بنابراین ، صابون ساده در محیط های عمومی ، غیر بهداشتی و در خانه توصیه می شود (مگر اینکه توسط پزشک شما دستور دیگری داده شده باشد).

3 نکته مهم در مورد مایع دستشویی فومی

3 نکته مهم در مورد مایع دستشویی فومی مایع دستشویی فومی ممکن است اغلب اثر خشکی صابون را روی پوست نشان دهند. این اتفاق می افتد زیرا ، به طور کلی ، صابون دستی تمایل به pH بالاتری دارد که می تواند بسیار خشک شود.

با این حال ، بیش از یک نوع صابون تخته ای موجود است ، بسیاری با فاکتورهای pH پایین تر.صابون مایع به طور کلی بیش از صابون تخته ای برای تمیز کردن دست توصیه می شود صابون مایع به راحتی قابل استفاده است و میکروب را از یک شخص به شخص دیگر منتقل نمی کند بسیاری از صابون های مایع همچنین دارای یک ماده مرطوب کننده هستند، بنابراین ممکن است دستان شما به دلیل تمیز کردن مداوم دستان شما به همین سرعت خشک نشوند.

در حقیقت ، اکثر صابون های تکه ای حاوی گلیسیرین هستند که برای خشکی پوست و سایر حساسیت ها مانند اگزما بسیار درمانی است و کسانی که سطح pH پایین تری دارند هیچگونه اثر خشکی روی پوست ندارند.

نوعی صابون خاص است که حاوی مخلوطی از سورفاکتانت ها (موادی است که برای از بین بردن تنش بین مواد جامد طراحی شده است) مخصوصاً کف زیادی دارند و به دلیل عدم تحریک پوست ، انتخاب می شوند.

این مخلوط خاص سورفاکتانت ها باعث می شود صابون ظرف در برش روغن و چربی روی ظروف و گلدان ها بسیار موثر باشد. برخی از انواع صابون ظرف نیز شامل رنگ ، رایحه یا مواد شستشو است.

صابون تخته ای معمولاً از چربی حیوانات صابونی شده و یا روغن های گیاهی تهیه می شود. برای کسانی که شیمی را نمی فهمیم ، صابون سازی فرایندی است که طی آن چربی های حیوانی یا گیاهی با قلیایی قوی ترکیب شده و صابون درست می شود. از طرف دیگر ، صابون های مایع نفتی هستند و برای حفظ قوام خود به عوامل امولسیون کننده و پایدارکننده نیاز دارند.

این عوامل توسط دستگاه های حاکم مناسب مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند ، اما در صورت وجود مطالعات واقعی ، تعداد کمی از آنها نشان دهنده تأثیرات طولانی مدت استفاده مکرر از این مواد شیمیایی است.

توزیع کننده مایع دستشویی عطری

توزیع کننده مایع دستشویی عطری اگر محیط زیست و طبیعت برای شما مهم است ، صابون تخته ای پوست دست شما را اذیت می کند. اگر تصمیم مالی باشد ،توزیع مایع دستشویی دوباره با اختلاف قابل توجهی برنده می شود (شستن دست ها با صابون تخته ای حدود یک سوم هزینه استفاده از صابون مایع دستی است).

اگر اثرات مرطوب کننده و کف کاملاً غنی در بالای لیست اولویت شما قرار دارد ، صابون های مایع راهی برای انتخاب هستند. با این حال ، از دیدگاه بهداشت و سلامت ، صابون های تکه ای حاوی مواد شیمیایی کمتری هستند و به همان اندازه که مشابه مایع هستند ، در جلوگیری از شیوع میکروب ها کار خوبی انجام می دهند.

دستان خود را با مایع دستشویی طبیعی بشویید وقتی که دستان شما به وضوح آلوده است. اگر آب و صابون در دسترس نیست ، از ضد عفونی کننده دست (دستمال مرطوب یا ژل) با پایه الکل استفاده کنید. نگهدارنده های مواد غذایی در رستوران ها ، مدارس ، مواد غذایی و فروشگاه های مواد غذایی قبل از استفاده از مواد ضد عفونی کننده دست باید دستان خود را با آب و صابون بشویند.

امروزه به دلیل ویروس کرونا استفاده از سایت ها و خرید اینترنتی دارای طرفداران بسیاری شده است و تمامی خرید ها به این صورت انجام می شود.پیشنهاد می شود برای قطع زنجیره کرونا شما هم به صورت اینترنتی خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما