Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید مایع دستشویی غلیظ ارزان قیمت رادوش

تولید مایع دستشویی غلیظ ارزان قیمت

سال های زیاد است که همه ما به نوعی از انواع مایع دستشویی یا صابون ها و … برای تمیز کردن دست ها استفاده می کنیم. صابون دستی، متداول ترین تمیز کننده دست است. همه ما بعد از رفتن به دستشویی، قبل و بعد از پخت و پز، پس از بیرون گذاشتن سطل آشغال، هنگام نظافت منزل، پس از ظرفشویی و موارد دیگر با شوینده های دست تماس داریم.

در گذشته برای پاکسازی دست از ترکیب چربی و خاکستر استفاده میشد. اما بعدها، ترکیبی از روغن های گیاهی و اسانس ها توسط شیمی دان هاساخته شد که صابون بود. امروزه ساخت صابون شکل مدرنی به خود گرفته و به صابون مایع یا همان مایع دستشویی رسیده است. مایع دستشویی، یکی از شوینده های مناسب برای پوست است. این مایع،جایگزین جدیدی برای صابون بوده و استفاده از آن پس از تولید به تدریج رشد یافت. نحوه عملکرد مایع دستشویی بر پایه شکستن روغن به ذره های کوچک‌و سپس مخلوط شدن آن باآب است. مکانیزم اصلی مواد شوینده همین است‌. اما فرمولاسیون متفاوتی دارند. خاصیت شویندگی در مایع دستشویی،توسط پیوند مولکولی میان آب و چربی شکل میگیرد‌. ذرات آلودگی میان مولکولهای آب و مایع دستشویی قرارگرفته و حل میشوند.استفاده از مایع دستشویی امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته زیرا استفاده از ان ساده تر و بهداشتی تر است.مایع دستشویی غلیظ بهتر و به صرفه تر میباشد.

تولید مایع دستشویی غلیظ ارزان قیمت

اطلاعات کلی درباره مایع دستشویی غلیظ

اطلاعات کلی درباره مایع دستشویی غلیظ مواد تشکیل دهنده صابون ها یا مایع دستشویی، با اهداف خاصی به کار می روند؛ چه برای بهبود عملکرد صابون و چه برای حفظ ویژگی ها و شکل ظاهری آنها، فرمولاسیون مایع تمیز کننده دست، خاص و منحصر به فرد است. اولین مورد در فهرست مواد اولیه اساسی صابون در انواع صابون مایع دستی، آب است. آب به صابون اجازه می دهد تا به جای حالت خشک و جامد مانند پودر صابون، فرم مایع را حفظ کند. علاوه بر این، صابون مایع دستی و مایع دستشویی ممکن است حاوی برخی روغن ها باشند. برندهای جدید انواع صابون مایع اغلب حاوی روغن هایی مانند Cocamide MEA و گلیسیرین هستند. از طرف دیگر، صابون مایع طبیعی عموماً حاوی گلیسیرین نیز هستند، اما اکثر روغن های موجود در صابون های طبیعی معمولاً روغن های اساسی مانند اسطوخودوس، درخت چای یا گل یاس می باشند. صابون های طبیعی دیگر مانند صابون بلغور جو دوسر یا صابون شیر نیز به دلیل خوشبو بودن، لطافت و دلایل دیگر، از برخی مواد افزودنی بهره گرفته اند. از نظر حضور مواد معطر در مایع دستشویی و صابون ها، بیشتر صابون های مایع طبیعی یا خانگی عطر و رنگ خود را از موادی مانند روغن های اساسی دریافت می کنند. با این حال، صابون های دست ساز مایع، مصنوعی یا تجاری، با عطر مختلف، دارای رنگ های دیگری مانند زرد و قرمز هستند. افزودن این مواد باعث ایجاد صابونی با رنگ روشن و با رایحه بسیار دلپذیر می شود. صابون های مصنوعی غالباً دارای رنگ هستند تا با سلیقه مصرف کنندگان مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، یک صابون با رایحه ای شبیه به اقیانوس ممکن است رنگ آبی داشته باشد و …. . علاوه بر این، در ترکیبات شیمیایی یا فرمول های شوینده ها و مایع دستشویی، سورفکتانت های صابونی از مهمترین مواد تشکیل دهنده هستند، زیرا این ترکیبات مسئول از بین بردن موادی مانند چربی، روغن و جرم از دستان شما هستند. ممکن است موادی مانند پارابن، سدیم لوریل سولفات (SLS)، آمونیوم لوریل سولفات و تریکلوزان را در محتویات صابون دستی پیدا کنید.

بررسی قدرت پاک کنندگی مایع دستشویی

*محلول های شوینده یا صابون ها برای مصرف روزانه: این نوع شوینده ها برای دست شامل استفاده از صابون و آب است. صابون ها متداول ترین تمیز کننده های دست در طول روز هستند. افراد این نوع را برای از بین بردن آلودگی ها، پس از توالت، قبل از تهیه غذا و … انجام می دهند. *مایع دستشویی با ویژگی ضد عفونی کننده: در این نوع شستشوی دست، از آب و صابون یا مایع دستشویی با خاصیت ضد میکروبی استفاده می شود. این شوینده ها میکروب های پوست را از بین می برند. پزشکان ممکن است قبل از ویزیت بیماران پر خطر بالا یا تماس با فرد مبتلا به عفونت، از این شوینده ها استفاده کنند. **فرمولاسیون انواع مایع دستشویی و صابون ها انواع شوینده ها متناسب با انواع مختلف پوست هستند. اگر پوست خشک یا حساس دارید و از شستشوی دستی استفاده می کنید، ممکن است به پوست شما آسیب برساند. ترکیبات موجود در محصولات تجاری می تواند شرایط را بدتر کند. برخی از محصولات تجاری ممکن است حاوی برخی مواد افزودنی یا مواد شیمیایی باشند که می توانند برای سلامتی شما مضر باشند. اگر از مواد طبیعی استفاده کنید، دیگر نگران مشکلات پوستی نخواهید بود. اگر روغن های اساسی با مواد طبیعی مانند صابون مایع و یا قالب صابون پروبیوتیک ترکیب شوند، می توانند نرمی، لطافت و شادابی را برای پوست دستان شما فرآهم کنند. صابون های مایع ساخته شده با روغنهای ضروری و سایر مواد طبیعی، مایع دستشویی و فوم دستشویی تقریباً ملایم هستند. **برخی از مهم ترین ترکیبات که در فرمولاسیون مایع دستشویی و صابون ها به کار می روند: مقدار کافی ژل آلوئه ورا ایزوپروپیل الکل یا مقدار کافی اتانول روغن های ضد باکتری مانند نعناع یا اسطوخودوس هنگام تولید هر یک از انواع شوینده های دست، مواد باید در نسبت مناسب مخلوط شوند تا بهترین نتیجه را حاصل کنند. برای تولید صنعتی، تمام مواد به علاوه افزودنی ها و سورفکتانت ها و مواد معطر در مخازن با یکدیگر مخلوط می شوند. دما و فشار در شرایط کنترل شده تنظیم می شود.

تاثیر مایع دستشویی بر باکتری ‌های بیماری زا

تاثیر مایع دستشویی بر باکتری ‌های بیماری زا تعدادی از مهم ترین بیماری های عفونی، توسط دست های آلوده از فردی به فرد دیگر منتقل می شوند. این بیماری ها شامل عفونت های دستگاه گوارش مانند سالمونلا و عفونت های تنفسی نظیر آنفلوانزا است. شستن صحیح دست ها می تواند از شیوع میکروب ها (مانند باکتری ها و ویروس ها) که باعث این بیماری ها می شوند جلوگیری کند. مهم ترین کاربردهای صابون و مایع دستشویی، تمیز کردن دست ها برای جلوگیری از ابتلا به بیماری ها است. در وضعیت های زیر به شدت توصیه شده است که دستان خود را کاملاً بشویید: بعد از استفاده از توالت یا تعویض پوشک نوزادان قبل، حین و بعد از تهیه غذا حین غذا پختن برای تماس با غذای خام و پخته یا آماده شدن برای خوردن غذا قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از دستمال کاغذی قبل و بعد از رسیدگی به کودکان بیمار یا تماس با سایر اعضای خانواده (=نظیر سالمندان) بعد از سیگار کشیدن پس از تماس با زباله یا کار کردن در باغ پس از دست زدن به حیوانات *برای شستن صحیح دست ها با مایع دستشویی به صورت زیر عمل کنید: دستان خود را با آب، تمیز و خیس خیس کنید. صابون یا فوم دستشویی یا مایع دستشویی را به مدت ۲۰ ثانیه خوب روی دستان خود بمالید. شوینده را به سرعت روی تمام سطح دست ها و مچ دستان خود بمالید. پشت دست ها، مچ، بین انگشتان و زیر ناخن های خود را فراموش نکنید. در صورت امکان حلقه انگشتر و ساعت را قبل از شستن دستان خود باز کنید. در غیر این صورت اطمینان حاصل کنید که انگشتر را می توانید برای شستن زیر آن، حرکت دهید، زیرا میکروارگانیسم ها ممکن است زیر آنها وجود داشته باشند. زیر آب روان، کف به خوبی بشویید و مطمئن شوید تمام آثار صابون از بین رفته است. دستان خود را با استفاده از یک حوله تمیز، خشک کنید. بهتر است از حوله های کاغذی (یا حوله پارچه ای یکبار مصرف) استفاده کنید. زیر انگشتر خود را هم به خوبی خشک کنید، زیرا اگر مرطوب بماند می تواند در آینده باعث آلودگی شود. از خشک کن های هوای گرم می توانید استفاده کنید.

نحوه صحیح استفاده از مایع دستشویی مرغوب

انواع مختلفی از شوینده های دست وجود دارند؛ مایع دستشویی، صابون های دست شویی برای کودکان، شوینده حاوص گلیسیرین، شوینده با خاصیت ضد باکتری، فوم دستشویی، ژل دستشویی و …، نمونه هایی از این تمیز کننده ها هستند.

فرمولاسیون صابون صورت، تقریبا شبیه به صابون عادی، اما بسیار پیچیده تر است. هنگام تمیز کردن پوست، ماموریت صابون باید رفع تمام خاک و روغن از روی پوست باشد، در حالی که منافذ را از بین نمی برد و رطوبت پوست را حفظ می کند، بیشترین تمیزی را برای پوست به دنبال داشته باشد. این یک روش مناسب برای پاک کردن پوست صورت است. محصولات مبتنی بر سورفکتانت ؛ می توانند به حذف روغن، آلودگی و آرایش کمک کند. پاک کننده های فوق العاده شدید surfactantbased برای پوست بسیار نامناسب هستند، زیرا این صابون نمی تواند بین چربی های خوب و بد تفاوتی قائل شود؛ و فرد نیازمند استفاده از مرطوب کننده برای پر کردن آنچه که پاک کننده ها از پوست او نابود کرده اند، پیدا می کند. با استفاده از پاک کننده های ملایم و یا یک پاک کننده بر پایه حلال، چربی مفید پوست از بین نخواهد رفت. بعد از استفاده از این پاک کننده ها با آب ولرم، از پارچه های نخی و یا پنبه ای، برای خشک کردن صورت خود استفاده کنید. وقتی پوست به درستی پاک می شود، تولید چربی به حداقل می رسد، و این سبب محدود کردن آکنه و یا دیگر مسائل پوستی می شود.

حفظ لطافت دست با مایع دستشویی باکیفیت

حفظ لطافت دست با مایع دستشویی باکیفیت شستن دست ها با آب و صابون نسبت به شستن دست ها با آب، به طور قابل توجهی بیماری های بیشتری را از پوست دست از بین می برد. برای افرادی که می دانند صابون باعث تحریک پوست می شود، لازم است توجه داشته باشند که صابون ها می توانند PH متفاوتی داشته باشند؛ این عدد ممکن است خنثی، کمی قلیایی یا کمی اسیدی باشد. همچنین مواد معطر موجود در صابون ممکن است باعث تحریک پوست شوند. تعویض نوع صابونی که استفاده می شود برای این افراد ممکن است به رفع حساسیت ها کمک کند. *استفاده از صابون ضد باکتری، هیچ مزیتی اضافی ندارد!

شستن دست، تنها بخشی از برنامه سلامت و بهداشت پوست دست است. مراقبت از پوست به طور کلی بسیار مهم است، زیرا پوست، موثرترین مانع در برابر عفونت است. پس از خشک شدن کامل دست ها، می توانید از روش های زیر از دستان خود مراقبت کنید: از مناسب ترین کرم دست با ویژگی آبرسانی، سه تا چهار بار در روز استفاده کنید. برای محافظت از دستان خود، برای شستن ظروف از دستکش استفاده کنید. هنگام باغبانی از دستکش استفاده کنید تا از تجمع خاک یا خراشیدگی جلوگیری کند. در صورت ایجاد یا ادامه تحریک های پوستی با پزشک مشورت کنید.

قیمت باورنکردنی مایع دستشویی غلیظ

خرید و فروش مایع دستشویی و انواع صابون های مخصوص دست شویی، در مدل ها و انواع برندها در بازار انجام می گیرد. مایع مخصوص دست شویی در بسته بندی های متنوع، با حجم مختلف وجود دارد که شما می توانید بسته به میزان مصرف خود، یکی را خریداری کنید. این مایع شوینده در رنگ های متنوع و با رایحه های مختلف تولید می شودتا به نوعی با سلیقه مشتریان سازگاری داشته باشد.

در حال حاضر با عنایت به شرایط اقتصادی خاصی که بر جامعه حکم فرما شده است و اینکه در این برهه از زمان قدرت اقتصادی عموم مردم کاهش یافته هست بیشتر مصرف کنندگان بدنبال قیمت استثنایی مایع دستشویی و کیفیت مناسب هستندتا مدیریت تقسیم درآمد و هزینه را بخوبی انجام داده باشند. این در حالی هست که تولید کنندگان مایع دستشویی اقدام به تولید این شوینده کرده اندکه در عین حالی که دارای قیمت پائین و مناسب باشد در ضمن دارای کیفیت مناسب هم باشد چونکه این مایع با دست مصرف کنندگان در تماس مستقیم هست بایستی دارای مواد نرم کننده دست باشد تا آسیبی به پوست دست وارد نکند.

بازار خرید ارزانترین مایع دستشویی

بازار خرید ارزانترین مایع دستشویی با توجه به مورد مصرف مایع دستشویی در تمیز کردن دستها در تمامی مکانها و در تمام منازل و اماکن عمومی می شود گفت تمامی خانه داران و صاحبان رستوران ها و اماکن عمومی و خصوصی و همچنین عمده فروشان مواد شوینده جزء خریداران مایع ظرفشویی هستند.با توجه به شرایط اقتصادی بسیاری از کارخانجات تولید مایع دستشویی قوی را در دستور کار قرار دادند.

دسترسی به مرجع خرید مایع دستشویی که مورد تایید بوده وعرضه کنندگان مایع دستشویی محصولات با کیفیت خود را در انجا ارایه کنند بسیار اهمیت دارد.

کارخانجات تولید مایع دستشویی مرغوب،تولیدات با کیفیت خود را بصورت عمده عرضه مینمایندومصرف کنندگان خانگی و غیره میتوانند از فروشنده معتبر مایع دستشویی با قیمت و شرایط مناسب تهیه نمایند.قیمت باورنکردنی مایع دستشویی در این کارخانه ها بسیار مورد توجه خریداران است.

خرید عمده مایع دستشویی ارزان قیمت برای به ویژه برای صادرکنندگانی که قصد صادرات به افغانستان و پاکستان را دارند، از طریق سایت شوینده ها انجام می شود. کشور همسایه پاکستان، با جمعیت ۲۰۰ میلیون نفر یک بازار صادراتی بسیار خوب برای کشور به حساب می آید. مواد غذایی کنسرو شده، انواع میوه، نوشیدنی و مواد شوینده- بهداشتی بخش کوچکی از کالاهای وارداتی پرطرفدار در بازارهای پاکستان است. البته این محصولات در کشور پاکستان هم با کیفیت های پایین تر و بسته بندی های نه چندان شیک تولید دارند. در بحث واردات به پاکستان بیشتر برندهای کالاهای وارداتی آن متعلق به کشورهای عربی بویژه عربستان و امارات است. باید بگوییم متاسفانه هنوز نتوانسته ایم از فرصت همسایگی پاکستان استفاده کرده و صادرات خوبی به آن داشته باشیم. این در حالی ست که در کشورمان تولید مواد شوینده محصولات باکیفیت و بسته بندی های استاندارد برای صادرات داریم.

شرایط خرید عمده برای صادرات مایع دستشویی به کشورهای متقاضی، یکی از سودمندترین مسیرهای تجارت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما