Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید انواع پودر لباسشویی جدید رادوش

تولید انواع پودر لباسشویی جدید

قبل از ابداع ماشین لباسشویی از پودرهای رختشویی برای از بین بردن لکه و چرک لباس ها استفاده می شود. با اختراع دستگاه لباسشویی پودرهای ماشینی به بازار وارد شدند این پودرها نسبت پودرهای رختشویی دارای مواد اضافه ای هستند که بر قدرت شویندگی آنها می افزاید. به عنوان مثال پربورات سدیم موجود در این پودرها باعث افزایش قدرت پاک کنندگی بیشتر آنها می شود. به تدریج انواع پودر لباسشویی جدید تولید و وارد بازار محصولات شوینده شدند.مراحل تولید پودر لباسشویی کدامند و از کجا می توان این محصولات جدید را تهیه نمود؟ با ما بمانید تا با مراحل تولید پودر لباسشویی بیشتر آشنا شوید.

تولید انواع  پودر لباسشویی جدید

مراحل تولید پودر لباسشوییی

مراحل تولید پودر لباسشوییی

برای تولید پودر لباسشویی مراحل مختلفی باید طی شود که در اینجا به اختصار به آنها اشاره می کنیم.

در مرحله اول باید مواد و ترکیبات تشکیل دهنده پودر لباسشویی در مخازن بزرگی با هم کاملا مخلوط می شوند و سپس به آنها آب و سود و برخی دیگر اضافه می شود تا خمیر یکدستی حاصل شود.

در مرحله دوم مواد ترکیب شده وارد مخازن بزرگ تری شده و سپس به برج های بلندی منتقل می شوند و در آنجا تحت تاثیر حرارت تا حدود 370 درجه سانتی گراد قرار می گیرند. تحت این حرارت و در بالای برج مواد خمیری به پودر تبدیل می شوند و به پایین اسپری می شود.

پودر بر روی الک های با ابعاد مشخص قرار می گیرد و کلوخ ها و ذرات درشت روی الک باقی می مانند و مجددا به فرآیند تولید به بالای برج منتقل می شوند.

پودر در پایین برج دارای دمای 110 درجه سانتی گراد بوده و در این مرحله دانه های گرانوله مانند آنزیم ها به آن اضافه می شود.

پودر به دست آمده وارد مخازن مخصوصی می شود تا برای بسته بندی آماده گردد. در این مرحله پودرها وارد بسته هایی می شوند تا وزن هر بسته 500 گرم شود. در نهایت این نمونه ها در آزمایشگاه از نظر رطوبت و دانسیته بررسی می شوند.

محل فروش عمده جدیدترین انواع پودر لباسشویی

محل فروش عمده جدیدترین انواع پودر لباسشویی

فروشگاه های فروش محصولات شوینده و کسانی که در زمینه توزیع این محصولات فعالیت می کنند و یا به صادرات این محصولات به کشورهای دیگر مشغول هستند می توانند از انواع پودر لباسشویی برای توسعه تجارت خود استفاده کنند.

برای تهیه جدیدترین انواع پودر لباسشویی می توانید با کارشناس فروش این محصولات ارتباط برقرار کرده و نسبت به خرید پودر لباسشویی اقدام نمایید. 

خرید عمده این محصولات نیز ممکن بوده و می توانید با خرید عمده از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی شما ارسال می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما