Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تامین انواع مایع جرمگیر ۴ لیتری رادوش

تامین انواع مایع جرمگیر ۴ لیتری

مایع جرمگیر ۴ لیتری از مهم ترین شوینده های مورد استفاده در زندگی روز مره همه ی ما می باشد.این شوینده کاربردی یک رسوب زدای بسیار قوی می باشد که برای از بین بردن انواع چربی و رسوب ایجاد شده بر روی سطوحی مانند سرامیک و کاشی، سرویس بهداشتی، حمام، شیر آلات و سینک ظرف شویی می باشد.
این محصول در اندازه های مختلف در بازار موجود است. یا این وجود مایع 4 لیتری جز به صرفه ترین و پرفروش ترین نوع این محصول است که در ایران انواع آن توسط شرکت های سازنده محصول تولید می شود.

تامین انواع مایع جرمگیر ۴ لیتری

مشخصات بهترین مایع جرمگیر

مشخصات بهترین مایع جرمگیر انواع مختلفی از مایع جرم گیر وجود دارد که هر کدام با توجه به ویژگی و کارایی شان قیمت متفاوتی دارند. انواع مایع جرمگیر می توان به مایع جرم گیر اجاق گاز و مایع جرم گیر سطوح بهداشتی و شیر آلات اشاره کرد.
مایع جرم گیر دارای مارک های مختلفی می باشد از جمله مایع جرم گیر ضد رسوبات دامستوس، اکتیو، پوچوز، سلدا و دیگر مارک های ایرانی و خارجی که در بازار موجود است.
با توجه به متنوع بودن این محصول باید بدانیم بهترین مایع جرمگیر دارای ویژگی هایی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم.
یک جرمگیر خوب باید دارای دو خاصیت مهم جرمگیری و رسوب زدایی و تمیزکنندگی باشد.رسوبات علاوه بر این که برای لوله ها مشکل ساز است منظره زشتی را نیز بوجود می آورد بنابراین مایع باید از بین برنده رسوبات مختلف باشد.
از آنجایی که رسوب همیشه در نقاط مختلف از جمله ما بین کاشی ها روی سینک ظرف شویی کاسه توالت
و شیر آلات آیا می توان برای هریک از پاک کننده متفاوتی استفاده کنیم قطعا خیر چراکه این امر علاوه بر زمان بر بودن هزینه های مارا زیاد می کند با توجه به این موضوع مایع جرمگیر باید همه کاره باشد و بتوانیم از آن برای تمامی نقاط متفاوت استفاده کنیم.
یک جرمگیر خوب باید دارای غلظت بالا بوده و عملکردی سریع داشته باشد.هم چنین دارای رایحه مناسب نیز بوده و تند و تیز نیز نباشد تا موجب آسیب های ریوی نشود. باید بی رنگ بوده و از شفافیت بالایی برخوردار باشد.بعد از مصرف بخار های مضری از خود متصاعد نکرده و قیمت آن نیز مناسب باشد.
نحوه استفاده از جرم گیر به این صورت است که ابتدا سطح مورد نظر را با آب مرطوب می کنیم سپس به نسبت آلودگی مقدار مناسب از مایع جرمگیر را روی سطوح ریخته و پس از گذشت زمان لازم با آب و فرچه شست وش شو می دهیم.
دقت کنیم برای سطوحی که رنگ ثابت ندارند مانند برخی کاشی ها و سرامیک از این محلول به صورت رقیق شده استفاده کنیم.

صادرات انواع مایع جرمگیر ۴ لیتری

صادرات انواع مایع جرمگیر ۴ لیتری صادرات انواع مایع جرمگیر 4 لیتری روز به روز در حال افزایش است . این محصول در سطح جهانی از رقابت بالایی برخوردار است چرا که علاوه بر مصرف کنندگان داخلی مشتریان زیادی در خارج از کشور از این محصول باصرفه و کاربردی استقبال کرده اند. در ایران تولید مایع جرمگیر رونق بسیار زیادی داشته و این محصول توانسته در سطح رقابت جهانی قرار گرفته و فروش آن بین المللی شود.قیمت مایع جرمگیر بستگی به نوع آن کیفیت ومحصول برند محصول و میزان تولید و تقاضا دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما