Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار فروش پودر رختشویی صنعتی رادوش

بازار فروش پودر رختشویی صنعتی

پودر رختشویی صنعتی از محصولات پاک کننده لباسشویی هستند که با استفاده از سورفاکتانت مصنوعی به جای نمک های اسید چرب فلزی ساخته می شوند که در صابون ها استفاده می شوند. این مواد شوینده به صورت پودر ساخته می شوند ، به عنوان پودر لباسشویی ، مواد تمیز کننده سطح سخت و غیره نیز به فروش می رسند. بیشتر مواد شوینده پودر در ترکیب مواد تشکیل دهنده صابون است .

بازار فروش پودر رختشویی صنعتی

باکیفیت ترین انواع پودر رختشویی آنزیم دار کدامند؟

باکیفیت ترین انواع پودر رختشویی آنزیم دار کدامند؟ آنزیم ها ، ماده رایج در بسیاری از مواد شوینده لباس ، کاتالیزورهای بیولوژیکی می باشند که روند حذف خاک را تسریع می کنند. تولیدکنندگان آنزیم های مختلفی را برای هدف قرار دادن انواع مختلف لکه ها مانند پروتئین ، نشاسته یا لکه های بیولوژیکی مانند علف یا خون استفاده می کنند. یک چیز مشترک در همه آنزیم ها این است که به طور بالقوه می توانند باعث تحریک شوند ، بنابراین اگر از تحریک پوست رنج می برید از آنها اجتناب کنید. بسته به اینکه کدام ماده شوینده لباس را انتخاب می کنید ، ممکن است بتوانید از نصف دوز توصیه شده استفاده کنید و همچنان یک شستشوی عالی داشته باشید ، در هزینه خود صرفه جویی کرده و کمی به محیط زیست استراحت دهید.

در گذشته ما شوینده های لباسشویی با عملکرد بالا را آزمایش کرده ایم و آنها در تمام لکه ها با نیمی از دوز توصیه شده عملکرد خوبی داشتند در حالی که دیگران در نیمی از دوز روی چندین نوع لکه عملکرد خوبی داشتند. پودرها برای عملکرد کلی خاک و لکه گیری بهترین هستند. ما دریافتیم که پودرها در لکه های تازه همان چیزی هستند که معمولاً در لباس های شسته شده خود با آن روبرو می شوید ، بهترین عملکرد را دارند اما به طور کلی روی لکه های مقاوم و سخت مواد آزمایشگاهی ما بسیار خوب عمل می کنند. پودرها گاهی اوقات می توانند بقایای سفید و پودری روی لباس بگذارند.

به خصوص اگر کمی دوز سنگین داشته باشید. می توانید با حل کردن مقداری آب کمی گرم ، پودر لباسشویی را به مایع تبدیل کنید و بهترین های هر دو جهان را به شما بدهد. بهتر است برای آلودگی شدیدتر و سفید به پودرهای با عملکرد بالا بچسبید و استفاده از پودر با عملکرد بالا نیز به شما کمک می کند تا به مرور خاک سفید یا زرد رنگ سفید شما جلوگیری کند

مختصری درباره فرآیند تولید پودر رختشویی

مختصری درباره فرآیند تولید پودر رختشویی هزینه برای هر واحد شستشو (معمولاً برای هر 100 گرم) یک روش عالی برای مقایسه هزینه ها بین عرضه کنندگان پودر رختشویی است ، اما به دلیل توصیه های بسیار متفاوت دوز بین عرضه پودر رختشویی قوی برای مواد شوینده کاملاً دقیق نیست به جای آن از ارقام هزینه هر شستشو در بررسی مواد شوینده لباس استفاده کنید. قیمت باورنکردنی پودر رختشویی در مجموعه تولید پودر رختشویی عمده بسیار مناسب است.

سفارش پودر لباسشویی در این سایت انجام می شود. فروشنده معتبر پودر رختشویی ادعا می کنند برای افرادی که پوست حساس دارند پودر رختشویی که مناسب است تولید می کنند. این شوینده ها به طور کلی موادی را جایگزین می کنند که احتمالاً باعث تحریک شده و یا به طور کلی از بین می روند. عطرها و رنگ های موجود در شوینده های معمولی تفاوتی در تمیز کردن ندارند و تقریباً تضمین می شود که آنها از جعبه یا بطری یک محصول با فرمول حساس خارج می شوند.

هرچه خانواده شما بزرگتر باشد ، احتمالاً لباسشویی بیشتری نیز باید انجام دهید. و هزینه مواد شوینده لباس حتی از بازار خرید پودر رختشویی برای همه دسته شوینده و ملحفه و حوله می تواند واقعاً جمع شود. به همین دلیل بسیاری از افراد به مواد شوینده خانگی لباسشویی روی می آورند.تا از افزایش قیمت روز پودر رختشویی در امان باشند. به جای خرید پودر رختشویی صادراتی و محلول مخلوط شده ، فقط به چند ماده اولیه نیاز است که خرید آنها جداً ارزان است. بعلاوه ، پودر رختشویی آنزیم دار لباسشویی به راحتی جمع می شوند و به همان اندازه کارآیی مارک های فروشگاه تمیز می شوند. این مراحل ساده را دنبال کنید تا مواد شوینده لباسشویی پودر شده خود را بسازید.

5 ویژگی مهم پودر رختشویی ضد حساسیت

5 ویژگی مهم پودر رختشویی ضد حساسیت پودر رختشویی ضد حساسیت هم برای ماشین لباسشویی های استاندارد و هم برای کارایی بالا بی خطر است ، زیرا فرمولی با خاصیت تسویه کم است. صابون بار را رنده کنید اگر از صابون خالص استفاده می کنید ، میله را با رنده جعبه رنده کنید. بسته به مقدار شوینده ای که می خواهید تهیه کنید ، ممکن است به بیش از یک نوار نیاز داشته باشید. یک تکه صابون را رنده کنید مواد لازم را مخلوط کنید در ظرف خود با درپوش محکم ، 2 قسمت بوراکس ، 2 قسمت جوش شیرین و 1 قسمت پوسته صابون را با هم مخلوط کنید تا مواد شوینده لباس ایجاد شود. شما می توانید به همان اندازه که می خواهید یک باره درست کنید. فقط مواد را در این نسبت نگه دارید.

مخلوط مواد مغذی با هم برای مواد شوینده خانگی هشدار شستن سودا به خودی خود می تواند باعث تحریک پوست شود ، بنابراین هنگام مخلوط کردن مواد شوینده لباس خود از دستکش لاستیکی استفاده کنید. از مقدار مناسب استفاده کنید در هر بار شستشو تا 3 قاشق غذاخوری سطح از این مواد شوینده خانگی استفاده کنید. اگر ماشین لباسشویی با بازده بالا دارید از 1 قاشق غذاخوری استفاده کنید

پودر لباسشویی تندیس غلافهای شوینده تک دوز غلیظ شده و در مقایسه با ماده مایع مارک خاص در از بین بردن لکه ها و خاک عمل می کنند. فرمول های مواد شوینده کم جوش هستند و این یک مزیت برای واشرهایی است که از آب کم استفاده می کنند تا خاک و مواد شوینده را در شستشوی نهایی از بین ببرند.

قیمت انواع پودر رختشویی صنعتی

قیمت انواع پودر رختشویی صنعتی برای دستیابی به قیمت پودر رختشویی، مهمترین نکته این است که شما از یک محصول تمیز کننده لباس متناسب با پارچه و روش شستشوی خود استفاده کنید. انواع مختلفی از محصولات تمیز کننده لباس در بازارها موجود است که برای کاربردهای مختلف در نظر گرفته شده اند. بنابراین با دقت مواد تشکیل دهنده را بخوانید تا بدانید منظور یک محصول خاص چیست.

از آنجا که برخی از لباس ها مانند خشکشویی مراقبت های ویژه ای دارند که در خانه انجام نمی شود. این لباس ها باید برای نتیجه بهتر به خشکشویی ارسال شوند. نکته مهم دیگر در مورد تمیز کردن لباس ها ، درک دمای مناسب آب است.در اکثر موارد آب گرم نتایج بهتری می دهد با این وجود همه لباس ها را نمی توان در آب گرم شست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما