Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار فروش پودر دستی ۱۰ کیلویی رادوش

بازار فروش پودر دستی ۱۰ کیلویی

امروزه مصرف پودر لباسشویی دستی یکی از پر مصرف ترین مواد شوینده در خانه ها است به دلیل کف زیاد و بوی خوبی که دارد. تولید کنندگان زیادی در راستای تولید پودر دستی ۱۰ کیلویی فعالیت می کنند که نیاز مردم را بر طرف می سازند.

فروش پودر دستی ۱۰کیلویی در مراکز فروش این محصول به صورت عمده صورت می گیرد که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. این نوع پودر لباسشویی با کیفیت بسیار بالایی تولید و روانه بازار می شوند.

بازار فروش پودر دستی ۱۰ کیلویی

مهمترین مشخصه پودر دستی

مهمترین مشخصه پودر دستی

انتخاب یک پودر رختشویی دستی خوب و با کیفیت می تواند به مقدار زیادی در سالم ماندن پارچه و لباس کمک کند و از نظر اقتصادی به صرفه باشد. و توصیه می شود که قبل خرید یه پودر دستی حتما راهنمای خرید محصول را با دقت مطالعه نموده و آن را انتخاب کنیم.

شاید تا باحال این سوال برایتان پیش آمد باشد که یک پودر رختشویی دستی خوب چه مشخصاتی دارد؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که مهم‌ ترین مواد شوینده بهداشتی پودرهای لباسشویی است. که مهم ترین مشخصه آن بدون آنزیم بودن آن است که وجود آنزیم در پودر دستی می تواند به بافت پارچه و لباس آسیب بزند. و همچنین یک پودر خوب باید قدرت لکه بری و چربی زدایی بالایی داشته باشد حتی در آب سرد هم قدرت بالایی داشته باشد و یکی دیگر از ویژگی های آن می توان به عدم رنگ پریدگی در لباس های رنگی اشاره کرد.

داشتن رایحه خوب و مناسب بجای بوی زننده و تند و همچنین بخاطر اینکه پودر لباسشویی دستی استفاده از دست برای شستشو می شود باید به گونه ای باشد که به پوست دست آسیب نزند و سازگاری بالایی داشته باشد و همه افراد بتوانند از آن استفاده کنند.

تولیدکننده پودر دستی ۱۰ کیلویی

تولیدکننده پودر دستی ۱۰ کیلویی

با توجه به مصرف زیاد از پودر دستی کارخانه های تولیدی این محصول، پودر دستی را در بسته بندی های بزرگ ۱۰کیلویی تولید می کنند و این روش به خاطر اینکه هزینه های بسته بندی حذف می شود قیمت آن ها مقرون به صرفه تر خواهد بود.

با وجود اینکه تولید انواع پودر لباسشویی دستی توسط شرکت های تولیدی مختلف با برندهای متفاوت تهیه و تولید می شوند با توجه به نوع کیفیت و برند آن ها قیمت پودر لباسشویی متفاوت بوده و طبیعتاً هر چه کیفیت بیشتر باشد از قیمت بالایی هم برخوردار خواهد بود.

لازم به ذکر است که برای خرید این نوع پودر دستی ها می توان با مراجعه به سایت های شرکت های تولیدی محصولات آن ها را با راهنمای خرید محصولاتشان را مشاهده نموده و نیاز خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما