Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار فروش مایع سفیدکننده ۷۵۰ گرمی رادوش

بازار فروش مایع سفیدکننده ۷۵۰ گرمی

امروزه با توجه به شیوع کرونا توجه به نظافت بیش از پیش صورت می گیرد. برای تمیز کردن و نظافت مکان های مختلف می توان از مایع سفیدکننده ۷۵۰ گرمی استفاده کرد. به مایع سفید کننده، آب ژاوال یا وایتکس می گویند که برای گندزدایی بیشترین کاربرد را دارد.

از این محصول نیز می توان برای تمیز کردن انواع پارچه های سفید استفاده کرد. در بیمارستان ها برای ضدعفونی کردن ملحفه های بیماران روزانه به مقدار زیادی از این مایع سفید کننده استفاده می شود.

بازار فروش مایع سفیدکننده ۷۵۰ گرمی

ویژگی بارز انواع مایع سفیدکننده

ویژگی بارز انواع مایع سفیدکننده انواع مختلفی از مایع سفید کننده در کشور وجود دارد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاصی هستند. توجه به این خصوصیات به شما کمک می کند که بتوانید بهترین نوع این محصول را خریداری کنید. زیرا کیفیت این ماده به شدت بر روی میزان سلامتی ما و خانواده مان تاثیر می گذارد.

در این قسمت شما را با برخی از ویژگی های این مایع سفید کننده آشنا می کنیم:

  • بهترین سفید کننده ها عملیات گندزدایی را برای از بین بردن ویروس ها و باکتری ها به درستی انجام می دهند، بطوریکه اگر لباس ها کنار هم قرار بگیرند بیماری انتقال پیدا نخواهد کرد.
  • این محصول بوی بد لباس و یا سطوح مختلف را از بین می برد. بهترین ویژگی آنها این است که بوی معطری دارند و به ریه افراد تسیب وارد نمی کنند.
  • رسوب و جرم ها را به راحتی و کامل از روی سطوح پاک می کند و باعث درخشندگی آنها می شود.
  • یک محصول اقتصادی است و با خریدن یک مایع سفید کننده ۷۵۰ گرمی می توان مدت زیادی از آن استفاده کرد.

برندهای مختلفی از انواع مایع سفیدکننده در کشور وجود دارد که هر کدام کارایی های متفاوتی دارند.

تولید مایع سفیدکننده ۷۵۰ گرمی

تولید مایع سفیدکننده ۷۵۰ گرمی تولید مایع سفیدکننده در کشور این روزها با توجه به اینکه عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن افزایش پیدا کرده، زیاد شده است. این محصول باید در حجم زیادی تولید شود تا بتواند پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشد.

بسیاری کارخانه ها در کشور اقدام‌ به تولید مایع سفیدکننده ۷۵۰ گرمی کرده اند و سعی دارند آن را با بالاترین کیفیت وارد بازار کنند. در صنعت از وایتکس برای سفید کردن پارچه نیز استفاده می شود.

در این قسمت شما را با مراحل تولید این محصول ارزشمند و کاربردی آشنا می کنیم:

مخازن و لوله هایی که از آنها برای تولید وایتکس استفاده می شود باید از جنس پی وی سی باشد زیرا فلز در برخورد با گاز کلر دچار خوردگی می شود. همانطور که گفته شد به وایتکس آب ژاول می گویند که برای تولید آن ابتدا سود سوزآور را داخل مخزن می ریزند و از پایین کلر را نیز وارد می کنند.

میل ترکیب این دو ماده با یکدیگر زیاد است و به راحتی مخلوط می شوند، به همین خاطر زمانی که گاز کلر از پایین وارد مخزن می شود تا زمانی که بخواهد به بالای مخزن برسد به طور کامل جذب شده است. بنابراین هر چه مقدار گاز کلر خروجی کمتر باشد نشان دهنده این است که واکنش به درستی انجام شده.

برای تهیه یک مایع سفیدکننده مرغوب باید دمای گاز کلر از ۲۰ درجه شده و به دمای ۴۲ درجه برسد اگر این دماها دچار اختلاف بشوند میزان کیفیت محصول تولید شده کاهش پیدا می کند.

برای خرید بهترین نوع مایع سفیدکننده ۷۵۰ گرمی می توانید با مشاوران سایت ارتباط گرفته و ضمن گرفتن مشاوره و کسب اطلاعات، محصول مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما