Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار فروش مایع دستشویی کیلویی رادوش

بازار فروش مایع دستشویی کیلویی

مایع دستشویی کیلویی حجم بسیار زیادی دارد و جهت شستشو و ضد عفونی کردن دست ها می توان از آن استفاده کرد و حتی این مایع برای شستشوی ملحفه و پتو نیز مناسب می باشد و سبب افزایش لطافت آنها می شود.
مایع دستشویی کیلویی در محفظه های لیتری نگهداری می شود و یک مرطوب کننده ی بسیار قوی برای پوست دست ها به شمار می آید و اکثر مایع های دستشویی حالت کرمی دارند و سبب کاهش حساسیت ها و کهیرهای پوستی می شوند.

بازار فروش مایع دستشویی کیلویی

ویژگی بارز انواع مایع دستشویی

ویژگی بارز انواع مایع دستشویی قسمت اعظمی از مواد سازنده ی مایع دستشویی را آب تشکیل داده است و بنابراین فرمولاسیون این صابون ها بر پایه ی آب می باشد و به همین دلیل استفاده از آنها سبب حفظ میزان رطوبت و آب پوست می شود و علاوه بر آن این صابون ها دارای میزانی چربی نیز می باشند و قسمت چربی دوست آنها با آلودگی ها ترکیب می شود و سبب از بین رفتن هرگونه آلودگی از روی سطح پوست می شوند.

در صابون های مایع دستشویی از ماده ای به نام سدیم لوریل سولفات و آب دیونیزه استفاده می شود و این ترکیبات سبب ایجاد خاصیت کف کنندگی می شوند و آب دیونیزه از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند و ترکیبات مایع را ملایم تر خواهد کرد اما در صابون های جامد برای ایجاد قدرت کف کنندگی فقط از سدیم سولفات استفاده می شود و سدیم سولفات بسیار قلیایی است و سبب آلرژی و خشکی دست می شود.

در مایع های دستشویی از یک عامل زداینده ی ویروس ها و باکتری ها استفاده می شود اما این ماده بسیار کم و به صورت استاندارد به ترکیبات صابون افزوده می شود و به همین علت در صورت برخورد صابون مایع با چشم ها سبب ایجاد مشکل در سیستم بینایی نمی شود و فقط ممکن است مدت کوتاهی چشم ها بسوزند اما تا حد امکان از برخورد کف حاصل از صابون های مایع با چشم ها پرهیز نمایید.

جهت افزایش میزان پاک کنندگی مایع دستشویی و میکروب زدایی بهتر آن حدود 20 ثانیه دست ها و به ویژه قسمت های زیر ناخن را به مایع دستشویی آغشته نمایید و سپس اقدام به شستشوی آن کنید و به دلیل اینکه پی اچ صابون های مایع حدود 5 است و این عدد تقریبا خنثی می باشد در صورتی که این صابون بیشتر از 20 ثانیه بر روی پوست بماند سبب سوزش دست ها و قرمزی آنها نمی شود و همچنین در صورت وجود آثار زخم و خراشیدگی بر روی پوست دست ها سبب ایجاد عفونت در زخم ها نمی شود.

تولید عمده مایع دستشویی کیلویی

تولید عمده مایع دستشویی کیلویی تولید مایع دستشویی کیلویی کاملا تحت نظر سازمان بهداشت صورت می گیرد و در ترکیباتشان بیشتر از رایحه های لطیف و ملایم استفاده می شود و به همین علت سبب بروز حساسیت های ریوی و آلرژی در افرادی که مشکل دستگاه تنفس دارند نمی شود.
در ترکیبات مایع دستشویی از پارابن که یک ماده ی شیمیایی است هرگز استفاده نمی شود و برای ایجاد قابلیت نرم کنندگی در ترکیباتشان از روغن لیلیوم استفاده می شود و این روغن خاصیت ضد چروک دارد و برای خرید مایع دستشویی و اطلاع از قیمت آنها به وب سایت تولید عمده مایع دستشویی کیلویی مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما