Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار خرید مایع سفیدکننده ۲۰ لیتری رادوش

بازار خرید مایع سفیدکننده ۲۰ لیتری

برای خرید مایع سفیدکننده ۲۰ لیتری باید به مراکز فروش عمده محصولات بهداشتی مراجعه نمایید. در این مراکز انواع مواد شوینده شیمیایی را می توانید به صورت عمده و در حجم های بالا بیابید. رستوران ها، بیمارستان هاو…برای ضد عفونی نمودن هر روزه نیازمند مایعات سفید کننده ضد عفونی کننده هستند. خرید این مواد به صورت بطری های یک لیتری صرفه اقتصادی ندارد. بازار خرید مایع سفید کننده۲۰ لیتری، همواره پر رونق بوده و مشتریان هر روزه نیاز خود را از این طریق برطرف می نمایند.

بازار خرید مایع سفیدکننده ۲۰ لیتری

ویژگی بارز انواع مایع سفیدکننده

ویژگی بارز انواع مایع سفیدکننده مایع های سفید کننده که برای از بین بردن انواع آلودگی و ضد عفونی کردن سطوح مختلف به کار برده می شود، معمولا بوی تندی دارد سمی است. پاشیده شدن آن به روی پوست بدن سبب به وجود آمدن التهابات پوستی می شود. نوشیدن آن سبب مسمومیت شدید خواهد شد. گاهی برای کاهش بوی تند آن مواد خوشبو کننده به آن افزوده می شود. در صورت تماس با پوست باید فورا با آب شستشو داده شود. و در صورت نوشیدن به پزشک اطلاع داده شود.

برای پارچه های سفید و ضد عفونی کردن و از بین بردن لکه ملحفه سفید به صورت رقیق شده با آب به کار می رود. اما برای شستشوی البسه رنگی مناسب نیست و باعث از بین رفتن رنگ پارچه های رنگی می شود. برای ضد عفونی کردن ظروف از سفید کننده مخصوص ظروف استفاده می شود. اما ظروف فلزی را نباید با مایع سفید کننده شست زیرا مایع سفید کننده در تماس با فلز واکنش نشان داده و باعث تخریب ظروف خواهد شد.

از ویژگی های بارز مایعات سفید کننده،متصاعد کردن گاز کلر است. سفید کننده ها خصوصا در دمای بالا گاز کلر تولید می کنند که تنفس آن بسیار خطرناک می باشد. در زمان استفاده در محیط تهویه مناسب به کار برید. در صورت بروز علائمی همچون تنگی نفس و سرفه مکرر سریعا از محل خارج شوید. رعایت نکات ایمنی و سلامتی در زمان استفاده از مایعات سمی بسیار مهم است. خصوصا نباید در دسترس کودکان قرار گیرد.

مایع سفید کننده ای که برای ضد عفونی کرن سطوحی نظیر سرامیک و سرویس های بهداشتی به کار می رود، قوی تر است و باتوجه به دستورالعمل باید مورد استفاده قرار گیرد. بعضی از انواع سنگ در اثر تماس با مایع سفید کننده ممکن است آسیب ببینند.

صادرات مایع سفیدکننده ۲۰ لیتری

صادرات مایع سفیدکننده ۲۰ لیتری کارخانجات تولید محصولات شیمیایی هر روزه با پیشرفت تکنولوژی، محصولات با کیفیت تری تولید و به بازار مصرف عرضه می نمایند. مایعات سفید کننده ساخت ایران توانسته است به بسیاری از استاندارهای بین المللی دست یافته و در بازارهای جهانی جایگاه مناسبی را بیابد. صادرات مایع سفیدکننده به کشورهای دیگر خصوصا کشورهای همسایه افزایش یافته و بخشی از بازار شوینده در سایر کشورها را، انواع مایع سفیدکننده ایرانی، به خود اختصاص داده است.

مایع سفید کننده ۲۰ لیتری، در ظروف استاندارد بسته بندی شده و به منظور صادرات از درب کارخانه بار گیری می شود. محصولات صادراتی کیفیت بهتری داشته و حتی در بازار داخل کشور نیز مشتریان بسیار دارد. لابراتوارهای پیشرفته و مجهز موجود در این کارخانجات بر روی محصولات جدیدتر و موثرتر تحقیق کرده و نتایج بررسی های خود رادر قالب مواد ضد عفونی کننده و پاک کننده با کیفیت به بازار فروش می فرستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما