Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
استعلام قیمت مایع جرمگیر ۱۰ لیتری رادوش

استعلام قیمت مایع جرمگیر ۱۰ لیتری

مایع جرمگیر ۱۰ لیتری ماده اسیدی است که برای از بین بردن رسوبات و لکه های قدیمی استفاده می شود. از محصول می توان برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و کاسه توالت، حمام، شیر آلات و سینک ظرف شویی استفاده کرد.
فروش این محصول با قیمت های متفاوتی انجام میگیرد، قیمت این محصول به یرند وکیفیت آن و حجم خرید شما و …بستگی دارد.برای استعلام قیمت مایع جرمگیر ابتدا باید از مرکز فروش محصول قیمت زور آن را استعلام گرفته و سپس نسبت به خرید مایع جرمگیر اقدام کنید تا خرید باصرفه ای داشته باشید.

جرم گیر نوعی ماده اسیدی است که برای از بین بردن جرم ها و لکه های سخت و قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های جرم گیر می توان به نداشتن بوی نامطبوع و سرعت اثر بالا اشاره کرد.قدرت جرم گیر ها به اندازه ای می باشد که می توانند رنگ سطوحی که دارای رنگ ثابت نیستند را از بین ببرند.برای استفاده از جرم گیر بر روی این سطوح باید از نوع رقیق شده آن استفاده کینم.از ترکیب چند مایع جرم گیر با یکدیگر باید جدا خودداری کرد زیرا ترکیب چند ماده اسیدی با یکدیگر می تواند باعث تولید گاز های سمی و بروز حادثه شود. از جرم گیر نباید در تمیز کردن اتصالات و یراق سرویس های بهداشتی استفاده کرد زیرا مکانیزم این گونه مواد باعث کدر شدن آنها می شو

استعلام قیمت مایع جرمگیر ۱۰ لیتری

اطلاعاتی درباره کیفیت مایع جرمگیر

اطلاعاتی درباره کیفیت مایع جرمگیر کیفیت مایع جرمگیر به نوع محصول بستگی دارد چنان چه از نوع با کیفیت این محصول استفاده کنیم دارای قابلیت تمیزکنندگی بالا بوده و تمام رسوبات و جرم های روی سطوح مورد نظر مارا از بین می برد. این محصول دارای خاصیت ضد قارچ نیز است که موجب می شود تا علاوه بر جلوکیری از لکه دار شدن سطوح تمامی عوامل بیماری زا و چربی ها از بین بروند و در عین حال باعث شفافیت و جلای سطوح می شود.
هیچ گونه خورندگی روی سطوح ایجاد نکرده و باعث درخشندگی شیر آلات، سطوح بهداشتی منازل،رستوران ها،استخرها و دیگر جاهای مختلف می شود.
در استفاده از این محصول باید به نکاتی توجه کرد: هنگام استفاده از جرمگیر باید تمام در و پنجره ها را باز گذاشته تا از آسیب رسیدن به سیستم تنفسی مان جلوگیری شود. هم چنین باید از دستکش مناسب استفاده شده کنیم چرا که موجب حساست پوستی می شود.
همزمان از ترکیب کردن این مایع با دیگر شوینده ها خودداری کنیم.برای شستن این مایع از روی سطوح نباید از آب داغ استفاده کنیم چرا که بخارهای سمی تولید کرده و برای سلامتی خطرناک است. هم چنین در هنگام بارداری نباید از این مایع خطرناک استفاده کرد.
نحوه استفاده از این مایع جرمگیر به این صورت است که ابتدا سطح مورد نظر را با کمی آب مرطوب کرده و بعد از آغشته کردن محلول به تمامی سطوح پس از گذشت یک ربع با آب سرد سطح را می شوییم

ا

فروشنده انواع مایع جرمگیر ۱۰ لیتری

فروشنده انواع مایع جرمگیر ۱۰ لیتری فروش مایع جرمگیر ۱۰ لیتری امروزه بیشتر به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می گیرد.فروشنده این محصول را با کیفیت های متفاوت و در حجم های مختلف 1 لیتری و 4 لیتری و 10 لیتری و…عرضه می کند که با توجه به نیاز خود می توانید حجم مورد نظر را خریداری کنید. فروش مایع 10 لیتری نسبت به سایر حجم ها بیشتر بوده و تقاضای خرید آن بیشتر است چرا که از نظر اقتصادی باصرفه تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما