Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
ارائه کننده پودر لباسشویی اکتیوکس رادوش

ارائه کننده پودر لباسشویی اکتیوکس

پودر لباسشویی اکتیوکس قوی ترین لکه زدای چربی در بازار است. اگر از شستشوی چندباره لباس هایتان خسته شده اید اگر از استفاده لکه زداهای قوی که به تار و پود پارچه لباس هایتان صدمه وارد می کند راضی نیستید؟ اگر از هزینه های بالای خشک شویی ها شکایت دارید؟ پودر لباسشویی اکتیوکس را امتحان کنید تا دیگر نگران نباشید.

ارائه کننده پودر لباسشویی اکتیوکس

اطلاعاتی درباره انواع پودر لباسشویی

اطلاعاتی درباره انواع پودر لباسشویی با خرید پودر لباسشویی شما می دانید محصولی را خرید کرد ه اید که با استفاده از آنزیم های مرغوب و پودر صابون بهترین شستشو را به شما ارايه می دهد. پودر لباسشویی اکتیوکس ساخت کشور ترکیه است. این محصول شش آنزیم قوی برای لکه زدایی دارد. این محصول دارای جدیدترین تکنولوژی سفید کنندگی پارچه است. و بدون داشتن کلرید و هیچوکلرید سدیم باعث می شود لباس های شما هیچ صدمه ای را به تار وپود خود نبیند.

پودر لباسشویی اکتیوکس جدا از خاصیت سفید کنندگی که دارد برای لباس های تیره نیز استفاده می شود و مانع بور شدن و یا خاکستری شدن لباس می شود. و با فرمول جدیدی که در تولید پودر لباسشویی اکتیوکس استفاده شده بدون هیچ صدمه به البسه و بدون بور کردن یا خاکستری کردن لباس لکه های رو لباس را از بین می برد.

از دیگر مزایای پودر لباسشویی اکتیوکس برای ماشین لباسشویی می توان به فرمول جدید آن اشاره کرد. در فرمول جدید پودر لباسشویی اکتیوکس مواد مرغوبی استفاده شده که هیج رسوبی را ایجاد نمی کند. و باعث افزایش طوا عمذ ماشین لباسشویی می شود.

با خرید پودر لباسشویی اکتیوکس به صورت عمده می توان از قیمت پایین آن در مقایسه با بازار استفاده کرد . خرید عمده این محصول برای هتل ها و ریتورانها و مدارس و منازل کاربرد بالایی دارد و باعث مقرون به صرفه بودن آن می شود.

این محصول در دو نوع دستی و ماشینی در کارخانه تولید می شود. که هم برای شستشوی لباس با ماشین لباسشویی مفید است و هم برای شستشوی لباس با دست استفاده می شود. و برای سه نوع البسه مفید است.

  • پودر لباسشویی اکتیوکس برای شستن لباس های رنگی
  • پودر لباسشویی اکتیوکس برای البسه ه ای سفید
  • پودر لباسشویی اکتیوکس برای لباس های کودک

آنزیم های به کا ررفته در این پودر دارای خاصیت ضد حساسیت بوده که برای لباس های کودکان و نوزادان با پوست حساس بسیار مناسب است. و باعث می شود که هنگام شستشو البسه با حفظ خاصیت خود باعث رنجش پوست حساس کودکان نشود.

از جماه خصوصیات این محصول که صادر نیز می شود می توان به

  • خاصیت لکه بری عالن اشاره کرد
  • داشتن آنزیم های مورد نیاز آن باعث شده تا پودر لباسشویی اکتیوکس محصولی متفاوت د بازار باشد.
  • این محصول دارای رشته های صابون است و شستشویی بهتر دارد.
  • این محصول را می توان ببا نیاز کشور مقصد بسته بندی کرد

صادرات انواع پودر لباسشویی اکتیوکس

صادرات انواع پودر لباسشویی اکتیوکس صادرات پودر لباسشویی با توجه به شرایط تحریم و نوسان قیمت ارز بسیار متزلزل است. و باعث شده تولید کنندگان علاقه زیادی نشان ندهند . زیرا سود زیادی عاید آنها نمی شود و در بیشتر موارد سود سر به سر می شود یا و یا با ضرر فروخته می شود. در حال حاضر بهترین خریدار آ کشورها ی عربی مثل عراق و یا کشور افغانستان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما