Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home3/nzwbmzfm/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز عرضه پودر رختشویی 10 کیلویی رادوش

مرکز عرضه پودر رختشویی 10 کیلویی

مرکز عرضه پودر رختشویی 10 کیلویی انواع محصولات پودری خود را که برای لباس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، به صورت عمده و بسته بندی شده با قیمت های مناسبی عرضه می کند.

شرکت های تولید کننده پودر های رختشویی برای اینکه رقابت خود را با هر کدام از شرکت های تولید کننده حفظ کنند، هر کدام با یک فرمولاسیون خاص، محصول تولید کرده و با قیمت های متفاوت در بازار عرضه می کنند.

هر کدام از این محصولات نیز خریداران خود را دارند.

شما علاوه بر خرید هر کدام از پودر های رختشویی به صورت بسته بندی های گرمی، می توانید در بسته بندی های 10 کیلویی نیز پودر ها را خریداری کنید.

درباره پودر رختشویی

مرکز عرضه پودر رختشویی 10 کیلویی

در بازار امروز پودر رختشویی ایران، با توجه به اینکه قیمت ارز بسیار نوسان داشته است، بیشترین فروش پودر های رختشویی برای صادرات بوده و به دلیل افزایش قیمت ارز، واردات آن بسیار کم شده است.

به ویژه پودر های دستی که در کشور های مختلف، خریدار دارد.

البته با توجه به اینکه تولیدات ایران در این زمینه، مازاد بر نیاز است، به همین دلیل فرصت مناسبی است که برند های ایرانی بتوانند در بازار های جهانی شناخته شوند.

نمک در پودر رختشویی

نمک های صنعتی اغلب در بسیاری از صنایع کاربرد دارند. از جمله می توان به صنعت داروسازی، تصفیه آب، چرم سازی، صابون سازی، پودر های شوینده و… اشاره کرد.

به طور کلی می توان گفت در 60 درصد تولیدات مختلف صنعتی در کشور، از نمک صنعتی استفاده می شود.

از جمله موارد استفاده نمک در پودر های رختشویی برای افزایش قدرت تمیزکنندگی و افزایش حلالیت در آب های سبک و سنگین است.

بازار فروش پودر رختشویی

برند های مختلف پودر رختشویی نیز همانند سایر محصولات، اگر به خوبی در زمینه تبلیغات وارد شوند، بدون شک در ذهن مشتری ها خواهند ماند.

که این امر مساوی است با افزایش مشتری و فروش.

در ایران تنها چند برند در این زمینه فعالیت گسترده داشته اند، که نتایج کاملا مثبتی هم برای آن به دنبال داشته است.

بنابراین اگر برندی می خواهد در آینده نیز فروش های خوبی داشته و بتواند در بازار رقابتی حضور داشته باشد، باید همیشه به خوبی دیده شود تا در ذهن ها ماندگار گردد.

مرکز عرضه پودر رختشویی 10 کیلویی

مرکز عرضه پودر رختشویی 10 کیلویی

علاوه بر بسته بندی های 500 گرمی، 3000 گرمی و… بسته بندی های 10 کیلویی نیز برای پودر های رختشویی وجود دارد.

این نوع از پودر ها هم به صورت دستی و هم برای ماشین لباسشویی تولید می شوند.

بنابراین اگر به دنبال خرید بسته بندی های اوزان مختلف از پودر رختشویی برای برند های مختلف هستید، با این مجموعه ارتباط بگیرید.

تماس با ما